Dušanovo gipi a Š Rapid

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Dušan »

Dnešní velké jubileum

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Zdenda »

:clap :clap :clap
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Zdeno412 »

:clap GRATULUJEM :clap
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od FRIMICO »

To jsem měl v půlce března,ale jelikož sem neumím dát fotky,tak o tom nepíšu.Teď jsem na 103 tis.Ale jinak gratulejšn.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od benja »

pěkné pěkné Duško... :clap
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem už přezul na zimu.
Kdoví jak bude příští víkend a na konci října jedu pryč, tak na to nebude čas.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Dušan »

Dušan píše:Pánové,
od kamarádů-spolupracovníků jsem dostal k 50-tinám 30 minutové ježdění ve Ferrari F430. Už aby bylo jaro :boze :boze :boze
http://www.showcars.cz/f430/
Rok se sešel z rokem a bylo mi 51 let .....
... no a co čert nechtěl, objevil se mezi gratulanty další poukaz na Lamborghini Gallardo. Tak se mám koncem jara zase na co těšit. :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Dušan »

Tak kamarádi, rozhodnuto:
22. ledna jdu objednat nástupce mého GP-čka, takže jej cca v půlce května vyměním za Škoda Rapid Ambiente 1.2 TSI 77 kW.
Moje pěkné červené GP-čko bude ještě sloužit rok mým dospělým dětem a následně půjde dál do světa.

Každopádně letošního srazíku se plánuju zúčastnit, v roce 2015 už ale jen maximálně jako pozorovatel :eh
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tatranec
Návštěvník
Příspěvky: 81
Registrován: pát črc 20, 2012 22:29
Bydliště: Tatry

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Tatranec »

Dušan,
mnoho šťastných km na novom "nástupcovi".
Dúfajme, že problémy s pohonom ventilového rozvodu už koncern vychytal.
Odhadujem, že Ťa čakajú dve fázy : 1. očarenie (77 kW, väčšie auto), 2. vytriezvenie (namiesto dizajnovej ikony a premianta v triede malých áut Ťa čaká dosť predražená "masovka").
Červené GéPéčko Ti ešte urobí radosť. Keď Ťa prepadne nostalgia, prevez sa na ňom. Má dušu.

Tatranec, P 2012 1.2 51kW
Italian cars are exciting!
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od lolek »

dušane proč? :o za podobnou cenu bys mohl mít 500l (pokud ti jde o víc místa a větší kufr) a hlavně bys nezapadl mezi česky ofce, kteří musí mít oktávku, fabii či rapida jen kvůli tomu, že to má jejich soused (neříkám, že to je zrovna tvůj případ) a to nemluvím o tom "designovým" skvostu :lol: :lol:

každopádně hodně štěstí ...
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od MV »

Tak design je subjektivní věc, já bych se spíše bál toho starého motoru TSI. Proč ne alespoň octavii3, leona nebo G7?

PS: mě samotného by zajímalo, proč není nikde tolik vidět rapid spaceback. Prodává se to vůbec? Nebo je prostě nekonkurenční cenově vůči korejským značkám (které sice osobně nemusím, ale chápu volbu zákazníků)
PS2: snad to nebude takový magnet na zloděje, výhodou fiatu je, že to nikdo nechce ani krást :mrgreen: a je možné ho zapomenout zamknout, aniž by si toho někdo všiml (stalo se mi :> )
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od FRIMICO »

Já to taky občas zapomenu zamknout,ale mám to perfektně hlídaný.Mám to pod oknama starý báby a ta by řvala dřív než by někoho vůbec napadla myšlenka na nějakou krádež.Jinak že Dušan přesedlá na jiného oře je škoda,ale je to jeho rozhodnutí.Vemte si co lidiček uteklo k Alfě.Tady jde o to že nepřichází nikdo novej.Nakonec tu zbudem se Zdendou jen dva.Zdenda je zarytej Fiaťák a já mám taky 5týho v řadě ,takže u mě by nějaká škodovka nepochodila :D
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Jarouš »

Hoši, v klidu 8) Já proháním fiaty 3 a Abarth i Barchetta určitě zůstanou pro radost :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od Dušan »

Kamarádi, děkuji za Vaše připomínky :wink:
Tatranec píše:Dušan,
mnoho šťastných km na novom "nástupcovi".
Dúfajme, že problémy s pohonom ventilového rozvodu už koncern vychytal.
Odhadujem, že Ťa čakajú dve fázy : 1. očarenie (77 kW, väčšie auto), 2. vytriezvenie (namiesto dizajnovej ikony a premianta v triede malých áut Ťa čaká dosť predražená "masovka").
Problémy s rozvodovým řetězem by již měly být vychytány.

1) Očarenie - již se stalo
2) Vytriezvenie - myslím si že ne. Max. z toho, že by měl Rapid hodně závad, ale v tomto případě ho po roce vrátím a je vyřešeno.
lolek píše:dušane proč? :o za podobnou cenu bys mohl mít 500l (pokud ti jde o víc místa a větší kufr) a hlavně bys nezapadl mezi česky ofce, kteří musí mít oktávku, fabii či rapida jen kvůli tomu, že to má jejich soused (neříkám, že to je zrovna tvůj případ) a to nemluvím o tom "designovým" skvostu :lol: :lol:
V mém případě hraje prim že GP-čko budu mít již 8 roků (přesto je krásné), ale chci podstatně větší kufr, silnější motor a dobrou cenu myslím mám vzhledem ke způsobu financování a odkupní ceny (Ceníková cena "mého" Rapidu 387100,- Kč, roční pronájem 3950,- Kč/měs včetně pojištění s 1% spoluúčastí a po roce odkupní cena 265486,- Kč). Navíc se mi Rapid líbí a jsem Mladoboleslavák :D ) Oktávka mi moc navíc nedává, jen je podstatně dražší + cca 50 l kufr a o něco širší).
MV píše:Tak design je subjektivní věc, já bych se spíše bál toho starého motoru TSI.
Co je na TSI starého, to tedy nevím :idea:
FRIMICO píše:Jinak že Dušan přesedlá na jiného oře je škoda,ale je to jeho rozhodnutí. Tady jde o to že nepřichází nikdo novej.Nakonec tu zbudem se Zdendou jen dva.Zdenda je zarytej Fiaťák a já mám taky 5týho v řadě ,takže u mě by nějaká škodovka nepochodila :D
Na jednu stranu mi bude po GP-čku trochu smutno, prožili jsme spolu pěkných 8 let - vlastně mám ještě 1 rok navíc, kdy si ho budu moct od mých dětí ještě občas půjčit :wink: Já jsem zarytý Fiaťák zase vysloveně nikdy nebyl. Vždycky jsem říkal, že se mi hlavně musí auto líbit, no a proto jsem si koupil Fiata Punto I a když jsem pak uviděl GP-čko, to mě učarovalo. Ale časy plynou a je třeba jít dále ...

Jinak kamarádi, vždy se rád s Vámi sejdu, pokud bude trochu klub fungovat, ale musím konstatovat, že od loňského roku to jde čím dál tím víc z kopce - viz účast na loňském srazu v porovnání s předchozími :(
Ale pokud srazík bude, letos bych přijel stále ještě jako člen, za rok už jen jako spřízněnec.
Hodně mě mrzí, že zvlášť po přesunu zastoupení Fiatu do Maďarska, alespoň mám takový dojem, to jde u nás s Fiatem do ... ani nechci říct kam, škoda.

Takže asi tak. Doufám, že jsem Vám své důvody přechodu na jinou značku dostatečně vysvětlil. Jinak budu pravidelně toto fórum navštěvovat a sledovat fiaťácké dění - samozřejmě můžu i nadále dělat tu na fóru "pořádek", pokud proti tomu nebudete nic mít. Holt nic netrvá věčně.

P.S. Zdenda mi snad na parkování u svého domečku dá výjimku
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušanovo gipi

Příspěvek od 1nekros1 »

drzim palce dusane a mas ho krasne dlho to GP a nestazujes sa na neake extra zavady. ja mam moje zachvylku uz 5 rokov a 140000km a dufam ze mi este par rokov vydrzi a bude robit radost ako doteraz lebo fakt neviem co by som bral ake auto teraz... a na zraz dorazim a tesim sa na pokec.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět