pokec 2009

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

napadlo mě někdy zkusit překonat rekord :D
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pánové, rád bych krátce reagoval na Va?e příspěvky okolo znaků Abarth.

Věc se má tak, ?e existují 2 skupiny majitelů Fiatů a to nejen v Česku, ale i na Slovensku i jiných zemích, včetně Itálie.
Jedni si na svého Fiata znak Abarthu nalepí, jiní zase ne. Holt tak tomu je a kdyby se jedna skupina třeba posrala, tak to nezmění :D

Např. i zde najdete dost a dost těch, kteří si logo Abartha klidně vylepí:
http://www.grandepuntoclub.com/
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Du?an píše:Pánové, rád bych krátce reagoval na Va?e příspěvky okolo znaků Abarth.

Věc se má tak, ?e existují 2 skupiny majitelů Fiatů a to nejen v Česku, ale i na Slovensku i jiných zemích, včetně Itálie.
Jedni si na svého Fiata znak Abarthu nalepí, jiní zase ne. Holt tak tomu je a kdyby se jedna skupina třeba posrala, tak to nezmění :D

Např. i zde najdete dost a dost těch, kteří si logo Abartha klidně vylepí:
http://www.grandepuntoclub.com/
Du?ane, jistě, v celém příspěvku má? pravdu. Nic to ale nemění na faktu, ?e je to prostě hraní na fale?né soby, strkání tenisáků do kalhot a kdovíco je?tě, prostě nalepením znáčku nic nezmění?, jen v očích té druhé skupiny... ale v?dy? ví? :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... nechte se vy dva :evil: v?dy? máte oba abartha,tak peace :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

dony píše:... nechte se vy dva :evil: v?dy? máte oba abartha,tak peace :twisted:
Dony: já du?ana poznal na ?ivo, znám ho dlouho i z fóra a vím, ?e on doká?e pochopit, ?e mi nejde o nesmyslné rýpání. 8) Je to zku?enej chlap a asi ví, proč tam toho abartha má..... ale trochu odbočím a parafrázuji Známku punku od visáčů ve stylu, ale holky říkaly, ?e abarth je jinde ;-)

Jinak já s nikým válku nevedeu, tak?e peace all the time :-)


P.S. Já ?ádného Abartha nemám :-(

zatím :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Já mám třeba znak Abarth taky, ale nemám ho tam proto, abych si na něco hrál, ale proto, ?e je to prostě hezkej znak a chci mít tro?ku něco jinýho, ne? ostatní a to je v?echno.

Nesmí se na to nalepování koukat tak, ?e si někdo hraje na něco, co není.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Colin píše:Já mám třeba znak Abarth taky, ale nemám ho tam proto, abych si na něco hrál, ale proto, ?e je to prostě hezkej znak a chci mít tro?ku něco jinýho, ne? ostatní a to je v?echno.

Nesmí se na to nalepování koukat tak, ?e si někdo hraje na něco, co není.
Coline, třebas Alfa Romeo má taky krásnej znak, Porsche taky není o?klivé a Ferrari, ten stříbrnej koník :-D

Abarth je prostě dneska samostatná značka a z tohoto pohledu prostě lepení znaku na Fiata vypadá stejně jako by sis tam nelepil třebas tu alfu...

Já to vnímám prostě takto ;-)

Pochopil bych třebas je?tě nějakou tu malou samolepku, ale vyměnit znak značky auta :roll:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Colin píše:Já mám třeba znak Abarth taky, ale nemám ho tam proto, abych si na něco hrál, ale proto, ?e je to prostě hezkej znak a chci mít tro?ku něco jinýho, ne? ostatní a to je v?echno.

Nesmí se na to nalepování koukat tak, ?e si někdo hraje na něco, co není.
Coline, třebas Alfa Romeo má taky krásnej znak, Porsche taky není o?klivé a Ferrari, ten stříbrnej koník :-D

Abarth je prostě dneska samostatná značka a z tohoto pohledu prostě lepení znaku na Fiata vypadá stejně jako by sis tam nelepil třebas tu alfu...

Já to vnímám prostě takto ;-)

Pochopil bych třebas je?tě nějakou tu malou samolepku, ale vyměnit znak značky auta :roll:
Přesně tak :D Rollska má taky moc hezkou so?ku na kapotě.... Prostě je pro mě tento styl "úprav" nepochopitelný. Okrajově mi to příjde jako pricip přístupu koncernu - kupuju Fabii, mám mo?nost volby v ceně 0,00 kč - "bez nápisu motorizace" :lol: Aby nikdo nepoznal, ?e mám tu nejslab?í herku s polovočním ?estiválem pod kapotou...
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

myslí? HTP?

Hijé Ty Potvoro
Honem To Prodej
Hodně Trapný Pohon
Horko Tě?ko Popojede
Hodně To Papá
Hezky To Prská

? :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Honzus píše:
Colin píše:Já mám třeba znak Abarth taky, ale nemám ho tam proto, abych si na něco hrál, ale proto, ?e je to prostě hezkej znak a chci mít tro?ku něco jinýho, ne? ostatní a to je v?echno.

Nesmí se na to nalepování koukat tak, ?e si někdo hraje na něco, co není.
Coline, třebas Alfa Romeo má taky krásnej znak, Porsche taky není o?klivé a Ferrari, ten stříbrnej koník :-D

Abarth je prostě dneska samostatná značka a z tohoto pohledu prostě lepení znaku na Fiata vypadá stejně jako by sis tam nelepil třebas tu alfu...

Já to vnímám prostě takto ;-)

Pochopil bych třebas je?tě nějakou tu malou samolepku, ale vyměnit znak značky auta :roll:
Já Abarth jako samostatnou značku neberu, pro mě je to jen dal?í verze GP a proto mi nepřijde ?patný, si tam ten znáček dát. Na nic si nehraju, jen se mi to líbí. Co já vím, tak abarth byl úpravce Fiatu, tak?e z toho pro mě vyplývá, ?e to prostě samostatná značka není.

Musíte se na to kouknout taky z pohledu těch druhých, proč si to tam dávají, ne jen z Va?eho, ?e se Vám to nelíbí. Ka?dej si nechce hrát na něco, co není, ale jen si prostě něco na tom autě změnit, aby to vypadalo líp.

Dneska bych taky za ty peníze co jsem do auta vrazil měl Abartha a mo?ná i s SS kitem. Ale holt se v tý době neprodával a tolik peněz jsem pohormadě neměl, co se dá dělat. Tak si aspoň auto vylep?uju věcma, co se mi líbí. Jestli si někdo myslí, ?e si sna?ím na něco hrát, je to jeho věc, já vím, ?e si na nic nehraju, za autem se lidí otáčí stejně :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Colin píše: Já Abarth jako samostatnou značku neberu, pro mě je to jen dal?í verze GP a proto mi nepřijde ?patný, si tam ten znáček dát. Na nic si nehraju, jen se mi to líbí. Co já vím, tak abarth byl úpravce Fiatu, tak?e z toho pro mě vyplývá, ?e to prostě samostatná značka není.

Musíte se na to kouknout taky z pohledu těch druhých, proč si to tam dávají, ne jen z Va?eho, ?e se Vám to nelíbí. Ka?dej si nechce hrát na něco, co není, ale jen si prostě něco na tom autě změnit, aby to vypadalo líp.

Dneska bych taky za ty peníze co jsem do auta vrazil měl Abartha a mo?ná i s SS kitem. Ale holt se v tý době neprodával a tolik peněz jsem pohormadě neměl, co se dá dělat. Tak si aspoň auto vylep?uju věcma, co se mi líbí. Jestli si někdo myslí, ?e si sna?ím na něco hrát, je to jeho věc, já vím, ?e si na nic nehraju, za autem se lidí otáčí stejně :)
Coline to neva, jak jsem někde psal je to tvoje věc, ale je to prostě identický případ jako například AMG u Mercedesu, M u BMW, Alpine u Renaultu atd atd.... Také úpravci a také defacto nezávislé značky...

Tak?e je to stejné, jako kdy? si někdo na 316i lepí M, na C220CDI AMG a tak podobně ;-)

A ano je to úpravce, tak předpokládám, ?e auta s tím logem mají nějaké úpravy od Abarthu ;-)

Jen se ti sna?ím vysvětlit, tak to asi vidí ti lidé, kteří vědí o co jde ;-)

Jinak tvoje GP vypadá opravdu skvěle, nedivím se kroucení hlav :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Honzus píše:
dony píše:... nechte se vy dva :evil: v?dy? máte oba abartha,tak peace :twisted:
Dony: já du?ana poznal na ?ivo, znám ho dlouho i z fóra a vím, ?e on doká?e pochopit, ?e mi nejde o nesmyslné rýpání. 8)
Přesně tak to beru Honzusi.
Souhlasím s Tebou i s Colinem. Ale pouze s Colinem patříme do stejné skupiny :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

Honzus píše:myslí? HTP?

Hijé Ty Potvoro
Honem To Prodej
Hodně Trapný Pohon
Horko Tě?ko Popojede
Hodně To Papá
Hezky To Prská

? :-D
... honím tři písty

... kamarád si postě?oval,?e mu to ?ere jak tank 8 litránků a má červené htp,kdy? si na to postě?oval ve ?kodovce,tak mu řekli: "víte,s tím se musíte prostě naučit jezdit" teď s láskou vzpomíná na svojí starou fóbii 1.4,která jela stejně a papala mnohem méně :cry:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dony píše:
Honzus píše:myslí? HTP?

Hijé Ty Potvoro
Honem To Prodej
Hodně Trapný Pohon
Horko Tě?ko Popojede
Hodně To Papá
Hezky To Prská

? :-D
... honím tři písty

... kamarád si postě?oval,?e mu to ?ere jak tank 8 litránků a má červené htp,kdy? si na to postě?oval ve ?kodovce,tak mu řekli: "víte,s tím se musíte prostě naučit jezdit" teď s láskou vzpomíná na svojí starou fóbii 1.4,která jela stejně a papala mnohem méně :cry:
..a k těm 8 litránků (na slu?ební se mi povedlo ve 4 lidech cestou Ostrava - Prahy vyrobit pěkných 12,5 a nejel jsem jak prase..) má ten motor zvuk, jako kdyby soustru?il zevnitř sám sebe.. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Tak je?tě něco k té spotřebě , příbuzný si koupili Romstera 1,4 a ?e jim to nějak ?ere a to jezdej fakt volnou a to auto bere min.7,5litru tak jsem koukal v práci na slu?ební a ten bere 8,5 co? se mi zdá teda dost.
Kdy? jsem to zkou?el tak kdy? pojedu jak duchodce tak opravdu to bere 7,5 a kdy? se chci svézt jak s mím GP tak ne jenom ?e to vůbec nejede ,ale pak to bere klidně 10l fakt hrozný auto já bych to nechtěl ani zadarmo.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Zamčeno