GP z druhe ruky

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Tommy píše:Tak Ti je vyměnili no! Jinak se mi tato nabídka také moc nezdá. Osobně bych do toho ne?el! Kamarád si koupil Volvo dota?ené z Francie(okolnosti prodeje byli obdobné), v?ichni jsme mu říkali, nekupuj to :pozor . On měl svojí hlavu a jak dopadl. Několikrát prasklá hlava a spousta jiných problémů, nakonec do toho auta dal pomalu tolik peněz, jako kdyby koupil nové...! Proto jsem chtěl nové auto, nikoli z bazaru, kde neví? co je to zač.
..co mi kdo vyměnil, nechápu?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No ta skla, ?e má? ka?dé jiné :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše:Nevím proč se někdo sna?il zamaskovat r.v. 2006. Mlhovky z 2007 (na 2006 jsou celé stříbrné) Pokud ov?em pro Německo nedávali tyto typy dřív. Taky těch udávaných 6 pytlů je divných, ve verzi Sport byly v roce 2006 snad jen 2 a jen dal?í 2 ?ly dokoupit. S kolama je to taky zvlá?tní, ale ?ádná tragédie. Spí? mě odrazují ty hnusná mračítka a černočerné folie. A vzhledem k tomu, ?e za pár týdnů bude rok 2009, tak 12000 km mi přijde tro?ku "české" :lol:
Jarou?i, ty mlhovky jsou na Sportu od začítku, já (duben 06) je mám také, tenkrát se tak sporty odli?ovaly (mimo mnoho jiného) od ostatních verzí....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Jarou? píše:Nevím proč se někdo sna?il zamaskovat r.v. 2006. Mlhovky z 2007 (na 2006 jsou celé stříbrné) Pokud ov?em pro Německo nedávali tyto typy dřív. Taky těch udávaných 6 pytlů je divných, ve verzi Sport byly v roce 2006 snad jen 2 a jen dal?í 2 ?ly dokoupit. S kolama je to taky zvlá?tní, ale ?ádná tragédie. Spí? mě odrazují ty hnusná mračítka a černočerné folie. A vzhledem k tomu, ?e za pár týdnů bude rok 2009, tak 12000 km mi přijde tro?ku "české" :lol:
Jarou?i, ty mlhovky jsou na Sportu od začítku, já (duben 06) je mám také, tenkrát se tak sporty odli?ovaly (mimo mnoho jiného) od ostatních verzí....
Aha, to jsem netu?il. Mě by se osobně na tmavém autě líbily ty celostříbrné. :)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

kuta33 píše:Připou?tím, ale rozhodně bude divné, kdy? budou skla mlad?í ne? auto. Jinak by nebylo marné vzít si sebou nějakého lakýrníka, ten podle hran a spojů pozná minimálně jestli je auto přestříkané. Mechanicky, pokud nebude něco třískat, je to celkem loterie. Jinak Macku, jestli CT znamená Český Tě?ín, tak se určitě uvidíme.
No ?koda ?e je to tak daleko, jinak bych vzal známého mechanika, takhle budu mít jen tatíka. Jinak ses trefil tak pokud to někdy vyjde tak se třeba potkáme :wink:
Jarou? píše:Aha, to jsem netu?il. Mě by se osobně na tmavém autě líbily ty celostříbrné. :)
A já bych zase na tmavém autě uvítal je?tě ty nové faceliftové ztmavené světla jak vpředu tak vzadu, to třeba časem 8)
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jarousi tak si ty mlhovky vymen s WEXTNem on je ma a on chtel ty tmave. 8)
Obrázek
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Macek píše:mno já nejsem zase tak starý abych sázel na jistoty a plí?ení v puntu 1,2 mi stačilo jednou (tím ten motor nějak nechci hanit:wink: asi jsem moc náročný pač 116kW u? mi taky nestačí :evil: ) a od té 1,4ky taky nečekám nic extra ale snad to bude někde jinde nehledě na výbavě a cena se zamlouvá tak?e asi tak.uvidíme, třeba nakonec nic nebude. ka?dopádně díky za v?echny názory :wink:
Ja riskoval koupil nejspis bourane, a jsem maximalne spokojen 8)
Odpovědět