4 roky záruky a 8 let bezplatné údr?by na Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
branigan
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 09, 2008 20:31

4 roky záruky a 8 let bezplatné údr?by na Grande Punto

Příspěvek od branigan »

Máte někdo bli??í informace k téhle nabídce Fiatu? Co přesně znamená "8 let bezplatné údr?by"? Počítám, ?e bude po těch 8 let bezplatná práce v servisu, ale za materiál se bude platit...
ragnar.2
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pon zář 22, 2008 16:37
Bydliště: Kladno

Re: 4 roky záruky a 8 let bezplatné údr?by na Grande Punto

Příspěvek od ragnar.2 »

branigan píše:Máte někdo bli??í informace k téhle nabídce Fiatu? Co přesně znamená "8 let bezplatné údr?by"? Počítám, ?e bude po těch 8 let bezplatná práce v servisu, ale za materiál se bude platit...
Pozor na to...mně tvrdili, ?e mám auto v akci-i kdy? na stránkách Fiatu je "na v?echny vozy Grande Punto..." a proto se konkrétně na to mé nevztahuje 4letá záruka. Ov?em servis měl být normálně osm let bezplatně včetně výměny náplní filtrů atd....tzn. bě?ných spotřebních věcí...
Ov?em po koupi jsem si uvědomil, ?e ve smlouvě není o tété akci ani slovo, proto jsem za?el na prodejnu a tam mi prodejce sdělil, "?e mi to přijde během tří měsíců, ?e je to od leasingovky a ta si dává na čas...". Tak jsem se na to nespolehnul a hned to ověřil u Credia, kde mi asi po týdnu uhánění a skoro policejního vy?etřování řekli, ?e mám smůlu, proto?e ve smlouvě není ?ádný kód o nějaké servisce ani záruce a ?e mi prý prodejce zavolá a v?e určitě vysvětlí, nebo? jsem měl určitě jiné výhody...?e bych vlastně ani u? dal?í chtít neměl. Tak jsem se opět obrátil na prodejce, který po několikatýdením uhánění, kdy asi doufal, ?e mě otráví a celou akci vzdám...i kdy? je to nezanedbatelná výhoda...ale nedal jsem se a tak mi nakonec aspoň vypsali dárkovou poukázku na osm servisních prohlídek zdarma....s tím, ?e ale nevím, jestli v tom jsou také náplně atd...v tom shonu jsem se nezeptal.
Ka?dopádně pozor na sliby....po podpisu smlouvy u? nejde nic změnit a ve smlouvě je to uvedeno jen v kódu, kterému tě?ko mů?e nezasvěcený rozumět...Já mám takovou zku?enost se Sma?íkem Kladno...prodejce byl fajn, sliboval toho spoustu a dal rádio zadarmo, ale po koupi u? tak ochotný není, musí se kvůli v?emu uhánět a celkem mě otrávil...
Fiat Grande Punto 1.2 Active 5D
Modrá New Orleans
branigan
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 09, 2008 20:31

Příspěvek od branigan »

Diky za upozorneni! Pokud je to opravdu 8 let kompletniho servisu vcetne naplni a materialu vubec, tak je to bomba a usetris desitky tisic (rozvody, atp.). Nema tady nekdo tabulku servisnich intervalu a priblizne naklady na ne pro GP? ;/
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

branigan píše:Diky za upozorneni! Pokud je to opravdu 8 let kompletniho servisu vcetne naplni a materialu vubec, tak je to bomba a usetris desitky tisic (rozvody, atp.)/
Mo?ná ?e Tě trochu zklamu.
Včera jsem mluvil s jednou zástupkyní dealera Fiat. Záruka 4 roky je fajn, ale pokud chce zákazník "8 let bezplatné údr?by", v tomto případě jsou vy??í měsíční splátky, tak?e si prý stejně tuto "bezplatnou" údr?bu zaplatí. Prý se to nevyplatí.

Tak?e jde asi o akci typu "Slevu nechci zadarmo". :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

branigan píše:Nema tady nekdo tabulku servisnich intervalu a priblizne naklady na ne pro GP? ;/
Kdy? bude? hledat na fóru, informace najde?. Servisní interval je po 30 000 km, cena byla asi 3 - 3,5 tis. Kč
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět