Pru?iny- prosim pomoc s výběrem H&R či eibach

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Pru?iny- prosim pomoc s výběrem H&R či eibach

Příspěvek od Kriss »

Ahoj pří?tý týden musím koupit pru?iny, pat? je nejvy?í čas a jarou? chce moje, Ale pořád nejsem pevně rozhodnutý jaké. Mám sporta 1,4 16v.
Varianty jsou násladující:

H&R- sní?ení: 35mm předek a 35mm zadek

eibach- pro kit: 30mm predek a 30mm zadek

eibach- sport line: 45-50mm předek a 30mm zadek

Díky za pomoc či zku?enosti. Vím ?e někdo má eibach a nekdo dokonce i HR
Prosím pi?te
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja bych dal tech 30/30 max 35/35 protoze mam original pruziny a i tak se mi obcas stane ze skrtnu tim lizatkem pod narazikem nekde o obrubnik pri parkovani nebo ted kdyz frezovali cesty jak jsem najizdel zpet na asfaltku tak to meli vyfrezovane hluboko a pak pri prejezdu to skrtlo. A to bych nechtel videt co by to udelalo kdybych to mel snizene. Fakt bych dal asi tech 30/30. Myslim ze to je max kdyz to clovek chce mit jeste na denni jezdeni. Ale pokud se to zda nekomu malo tak to je kazdeho vec. 8)

Jinak mrkni jeste sem: http://www.tuningshop.cz/pruziny-maxxin ... -2-1-4.htm
Obrázek
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Pru?iny- prosim pomoc s výběrem H&R či eibach

Příspěvek od Davids »

Kriss píše:Ahoj pří?tý týden musím koupit pru?iny, pat? je nejvy?í čas a jarou? chce moje, Ale pořád nejsem pevně rozhodnutý jaké. Mám sporta 1,4 16v.
Varianty jsou násladující:

H&R- sní?ení: 35mm předek a 35mm zadek

eibach- pro kit: 30mm predek a 30mm zadek

eibach- sport line: 45-50mm předek a 30mm zadek

Díky za pomoc či zku?enosti. Vím ?e někdo má eibach a nekdo dokonce i HR
Prosím pi?te
Mam weitec 30/30 a spokojenost lizatka nemam proto nikde neskrchnu ;-) je to sice trosku tvrdsi ale v zatackach to je parada projedes si pravouhlou zatacku v 70 km/h super adrenalin :twisted:
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

po 15 000 km na sportline (snizeni 45/35): na projizdeni zatacek a okruh je to super. Drzi to jak motokara. Uplne jiny jezdeni. Na cesky silnice je to horsi...vetsi diry davaji dorazy a skrtnout obcas krytem motoru taky neni problem. Budu to ted resit tak ze vzadu necham sportline a dopredu dam pro kit (aby byly obe snizeny stejne a abych dostal predek trochu vys). Na druhou stranu mam tezkyho diesela, na tvyho benzina bych sel asi klidne do sportline. (kdybych mel ja benzin tak urcite beru sportline)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

H&R-ka mám. Na rozbitých silnicích auto pěkně poskakuje, ale pokud je silnice kvalitní, tak je to paráda. A? vybere? jakýkoli pru?iny, tak oproti standardu chybu neudělá?.
Zamčeno