Hrkanie

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Hrkanie

Příspěvek od julo »

Nestretli ste sa náhodou s takým problémom ako ja, ?e mi asi v palubovke na spolujazdcovej strane niečo hrkoce a pri pruhkých zákrutách sa to premiestňuje zo stravy na stranu? Asi to je nejaký zabudnutý ?rúbik alebo nit. Som to zaregistroval u? v deň kúpy, ale a? keď som pri?iel s autom domov z KE do PO. U? o tom v Ko?iciach vedia, len to chcem e?te odsledova? poriadne kde to je aby mi zase nerozobrali v?etky plasty v aute. Nestretli ste sa s tým náhodou? Nezabudli aj u vás nejaký ?rúbik? Bude to spadaď do záruky? Veď som to nie ja po....
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Hrkanie

Příspěvek od Davids »

julo píše:Nestretli ste sa náhodou s takým problémom ako ja, ?e mi asi v palubovke na spolujazdcovej strane niečo hrkoce a pri pruhkých zákrutách sa to premiestňuje zo stravy na stranu? Asi to je nejaký zabudnutý ?rúbik alebo nit. Som to zaregistroval u? v deň kúpy, ale a? keď som pri?iel s autom domov z KE do PO. U? o tom v Ko?iciach vedia, len to chcem e?te odsledova? poriadne kde to je aby mi zase nerozobrali v?etky plasty v aute. Nestretli ste sa s tým náhodou? Nezabudli aj u vás nejaký ?rúbik? Bude to spadaď do záruky? Veď som to nie ja po....
Do zaruky to urcite spadat bude, jinak zkus pockat jestli se to "nevysype" samo, a kdyz ne bud hodit auto pres strechu :D nebo mozna jednodussi bude informovat servis :)
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

to julo:
Kupoval si v AUTOVMV?
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to matus:
Ano. Nemô?em zatial povada? na nich krivého slova. Fakt dobrý prístup.

Ináč po podrobnej?om skúmaní som zistil ?e to je v podlahe pod sedadlom na spolujazdcovej strane. Len dúfam, ?e mi kôli tomu nerozoberú pol auta. Chudák môj puntík. Pojde asi na prvú operáciu :D .
Dnes budem vola? do servisu aby som sa objednal čím skôr.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Tak u? to nehrká. Včera som bol v servise. Oprava trvala od 8:00 keď ho prebrali, neviem kedy ho začali robi?, a bol som preň o 16:45. No keď som ho videl o 15:00 ako je rozobraté, tak mi nebolo v?etko jedno.
Nakonec to bola zabudnutá ?rúba v kúrení v prednej palubovke a cez výduchy po sedadlom sa to ozývalo. Prístup a dôle?itos? servisu rad?ej nebudem komentova?. Natrafil som na nie vežmi príjemného a dôle?itého uja na príjem v servise.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Mne tie? niečo hrká na nerovnostiach aj pri malinkatej ríchlosti...niečo v stĺpiku ,,, asi niečo povolené, ked pojdem na Garančku tak im to poviem nech to odstrania
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... pokud má? záruku,tak to neře? a nech servis,a? si láme hlavu :idea:
Obrázek
Odpovědět