Kde jste byli se svým Pun?ou nejdále?

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Mna by ta nuda presla v momente, ked by som zistil ze kvoli nej musim natankovat plnu nadrz :lol:
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
ZUFA
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2007 12:13
Bydliště: Lysá nad Labem CZ

Příspěvek od ZUFA »

:lol: :lol: :lol:
Grande 1.2 3d Modra metla
Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

Tak?e letos opět Chorvatsko kousek pod Dubrovník.1400km. Bude to první dlouhá cesta s mou novou voňavou Borůvkou GP. U? se nemů?u dočkat. :D Jinak je tam krásně a není tam přečechováno!
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

No tak u? jsem doma. Borůvka fičela jako vítr. Najeto 2700km. Velká spokojenost.A zítra opět do pracovního procesu :evil:
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No tak zítra časně ráno odjí?dím do Norska, plánovaný nájezd cca 4000km, rakev na stře?e, tak jsem na auto zvědav!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Tak to ti přeji - Norsko je na je?dění nádherné - a nezapomeň na Trolí stezku ( ev. vrchlo Dalsnibu ) - to je nepřekonatelný zá?itek. A pozor na rychlost - ne kvůli policii, ale kvůli domorodcům, ti toti? v?ichni striktně dodr?ují předpisy...a nechápou jejich poru?ování.
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Honza píše:Tak to ti přeji - Norsko je na je?dění nádherné - a nezapomeň na Trolí stezku ( ev. vrchlo Dalsnibu ) - to je nepřekonatelný zá?itek. A pozor na rychlost - ne kvůli policii, ale kvůli domorodcům, ti toti? v?ichni striktně dodr?ují předpisy...a nechápou jejich poru?ování.
pridávam sa, stým dodr?ovanim predpisou bacha, domáci sú schopní sami zavola? na previnilcou hliadku.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Ahoj, tak jsem zpět. Gp dostalo pořádně zabrat. 4 lidi a rakev na stře?e, najeto p?es 5000km. Ale s těmi předpisy to není zas tak ?havé. Zkou?el jsem je dodr?ovat, ale začali se za mnou tvořit takové kolony, ?e jsem musel jet stejně rychle jako ostatní...Jinak v?em doporučuji, na řízení a kochání výborná země. Ze v?eho nejlep?í jsou cesty přes národí parky, kde se volně pasou ovce a krávy. Jeden den se nám trochu protáhla cesta a? do noci, právě přes národní park, kde na silnici stála, nebo le?ela stáda ovcí a ne ?e by uhla, jen tak líně koukala, kdo to zas otravuje...Tak si pak člověk musí dát trochu slalom.

Cestu tam jsme vedli přes trajekt cca 87 eur/ auto do Dánska, kde jsme přejeli most mezi Kodaní a Malmem cca 35eur. Z Malmo (mimochodem nádherné městečko na pobře?í moře) jsme pokračovali na Getteborg , Oslo. Z osla na západ na pobře?í okolo fjordů a přes ji? vý?e zmíněné národní parky. Určitě stojí za to v nich zastavit a udělat si tůru k ledovcům. Na Norsku je výborné i to, ?e se mů?e v národních parcích scházet ze stezek, mohou se zde i sbírat houby, trhat borůvky, maliny... Cílem na?í cesty bylo město Trondeheim, to byl také nejseverněj?í výbě?ek na?eho výletu. Zpět jsme ji? z časových i finančních důvodů cestu vedli převá?ně vnitrozemím, přes lillehamer do Osla a dále a? do Trelleborgu. V Trelleborgu jsme se přeplavili trajektem do Sassnitzu asi 300km severovýchodně od Berlína. Bohu?el jsme měli v německu na dálnici smůlu, poněvad? jsme ve 3.00 ráno uvízli v koloně. Policie toti? uzavřela kvůli nehodě dvou aut, ačkoli byla obě v levém pruhu, celou dálnici na 3 hodiny :boze Pkud by někoho z Vás cokoli zajímalo, jen se ptejte!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Tommy: vyčerpávající popis, snad jen, jak ?lapalo GP, co spotřeba? ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

GP ?lapalo jako hodinky. Akorát mi ho bylo chvílemi líto, kdy? jsme stoupali do hor 12% stoupáním a poté opět sjí?děli do údolí. Co? je v Norsku také zajímavé, jedete pořád okolo moře a náhle vystoupáte do 1600m nad mořem. Nejvy??í bod, který jsme s autem zdolali bylo cca 2000m nadmořské vý?ky, kde ji? bylo mimochodem spousta ledovců a snéhové pokrývky. Kdo má rád přírodu, určitě mu tuto destinaci vřele doporučuji!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

8) Spotřeba je tajná.... :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

ne ne, ale nemám k tomu podklady. Ty má jeden kamarád. Ale je?tě v Norsku, ne? se jednomu kamarádovy podařil vynulovat PP, byla spotřeba 5,9l/100km, při ujetých cca 3500km. Cesta domů to zajisté zvedla, poněvad? vedla skoro celá po dálnici...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Takováto cesta je můj sen. Hned jak dítě vyroste tak jedeme. Díky za popis. Úplně na mě dýchla ta atmosféra.
GP 3d 1,2 Dynamic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak najeto přes 5000km, spotřeba 6,45 l / 100km s rakví na stře?e, plným kufrem a? po střechu a 4 lidi v autě. Jak jsem říkal, pokud by někoho něco zajímalo, nech? se klidně zeptá!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
luciano
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: čtv kvě 15, 2008 11:49
Bydliště: Svaty Jur
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luciano »

moja najldhsia trasa je zatial bratislava - praha traja ludia a spotreba bola 6,7 aj s bludenim po prahe :D
Odpovědět