Mikro Skrabance na laku

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

nal píše:
Du?an píše:
nal píše: Boli min. 0,5 mm hlboke, ale nesli do zakladovky.
To by mě zajímalo, jakou tlou??ku laku na autě má? :?:
1 - 1,5 mm
Zdálo se mi to moc a navíc jsem byl na Rozko?i poučen Jirkou o tlou?tce origo laku - cca 0,8 mm. Kolem 1,3 - 1,5 mám tlou??ku těch opravovaných dveří. To v?e měřeno přístrojem, který měl Jirka s sebou :shock:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Du?an píše:
nal píše:
Du?an píše: To by mě zajímalo, jakou tlou??ku laku na autě má? :?:
1 - 1,5 mm
Zdálo se mi to moc a navíc jsem byl na Rozko?i poučen Jirkou o tlou?tce origo laku - cca 0,8 mm. Kolem 1,3 - 1,5 mám tlou??ku těch opravovaných dveří. To v?e měřeno přístrojem, který měl Jirka s sebou :shock:
A to je tlu?tka včetně plniče, základu a čistě vrchní lak co vidí? má sám o sobě tak 40mikronu.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Du?an píše:
nal píše:
Du?an píše: To by mě zajímalo, jakou tlou??ku laku na autě má? :?:
1 - 1,5 mm
Zdálo se mi to moc a navíc jsem byl na Rozko?i poučen Jirkou o tlou?tce origo laku - cca 0,8 mm. Kolem 1,3 - 1,5 mám tlou??ku těch opravovaných dveří. To v?e měřeno přístrojem, který měl Jirka s sebou :shock:
prave predne dvere som mal prestriekane a ako vraveli u klampiara aj velmi nekvalitne. preto ta hlbka ryhy.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Haberas
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: sob kvě 17, 2008 18:54

Příspěvek od Haberas »

RadimG píše:Haberas welcome
myslim ze 25cm skrabanec lahko schovas pod 35cm skrabanec :wink:
inak neviem ci niekto bude mat nejaku dobru radu, 25cm je velmi vela.. napr. ja mam na zadnom narazniku asi 2mm skrabanec, skusal som ho zatriet korekcnou farbou priamo od Fiatu a ked je auto umyte je to vidiet, takze tu by som to bud dal prelakovat profesionalom (nemusi byt prave Fiat servis) alebo sa s tym zmieril..
NO jo,ale kde sehnat barvu? 634/C je nádherná, ale není k sehnání.:)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Haberas píše:
RadimG píše:Haberas welcome
myslim ze 25cm skrabanec lahko schovas pod 35cm skrabanec :wink:
inak neviem ci niekto bude mat nejaku dobru radu, 25cm je velmi vela.. napr. ja mam na zadnom narazniku asi 2mm skrabanec, skusal som ho zatriet korekcnou farbou priamo od Fiatu a ked je auto umyte je to vidiet, takze tu by som to bud dal prelakovat profesionalom (nemusi byt prave Fiat servis) alebo sa s tym zmieril..
NO jo,ale kde sehnat barvu? 634/C je nádherná, ale není k sehnání.:)
Musí? nav?tívit nějakou míchárnu barev nebo profi lakovnu kdyby jsi byl poblí? tak jednu takovou provozuju. Císlo barvy ale nestačí proto?e potřebuju pro porovnání tvoje auto ka?dej výrobce toti? má povolenou uchylku v odstínu 8procent to znamená ?e jinej odstín bude mít auto vyrobené třeba v lednu a jinej v červnu, ale laik to nepozná já na to mám karty na provnání ,třeba moje azurová má 4pododstíny.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Haberas
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: sob kvě 17, 2008 18:54

Příspěvek od Haberas »

Musí? nav?tívit nějakou míchárnu barev nebo profi lakovnu kdyby jsi byl poblí? tak jednu takovou provozuju. Císlo barvy ale nestačí proto?e potřebuju pro porovnání tvoje auto ka?dej výrobce toti? má povolenou uchylku v odstínu 8procent to znamená ?e jinej odstín bude mít auto vyrobené třeba v lednu a jinej v červnu, ale laik to nepozná já na to mám karty na provnání ,třeba moje azurová má 4pododstíny.
Tak to je krapet z ruky.Pracuji v Praze.:( Ale moc díky za radu.
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Tak?e zasílám fotky k mému prasknutému laku. Poraďte prosím. Je to na reklamaci?

http://www.ukazto.com/img_640/3331596~DSCN0118.jpg
http://www.ukazto.com/?img=3331608~DSCN0119.jpg
http://www.ukazto.com/?img=3331609~DSCN0120.jpg

GP 1,4 8V
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Samozrejme...
dualogic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jde o to, jestli není v té prasklině prolomená kapota, pokud je netknutá, myslím, ?e bys mohl uspět.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Samozrejme. Pokial si evidentne nesposobil svojim zavinenim tie praskkliny (co si nezavinil) vztahuje sa na to zaruka na lak.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Děkuju moc kluci. hned to pojedu ře?it.
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

ahoj v?ichni, dneska jsem se jel ujistit k odborníkům jak to vypadá s mým prasklým lakem. zajel jsem do servisu kde jezdím nejraději. Hned jak pan majitel při?el mi řekl, ?e tohle na záruku není. Zjistil , ?e někdo mi musel sednout na parkovi?ti na auto nebo polo?it něco tě?kého na kapotu, proto?e ta se zlomila a proto to v?echno prasklo. Dále mám celý bok sedřený lesk z laku a aby toho nebylo málo na?el i tro?ku namáčklý plech za světlometem.
Dal?í rána pro mě při?la kdy? mi řekl ?e mi do auta někdo nacouval a celý přední nárazník jako kdyby nasunul do vnitř. Ukázal mi ?rouby, kterými je nárazník uchycený a opravdu je tam viditelný posun o 1 cm do vnitř. Jsem nasr.................... :evil: jak nikdo na světě. Lidi jsou hovada. Celou dobu se o auto starám jak o batole a pak přijde nějaké hovado a vůbec nemá úctu k majetku druhých. Tak?e celá kapitola byla uzavřena. Mů?u být ale rád ?e to není nic hor?ího viz promáčklé plechy atd. Jsou to jenom kosmetické vady na kráse.Auto zatím funguje bezchybně a jsem ??astným majitelem. A? na na?e spoluobčany!!!!! Hodně ?'tastných gran'dáckých kilometrů přeje Majty.

GP 1.4 8V
niekto1
kolemjdoucí
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 07, 2008 10:18
Bydliště: momentalne anglicko, inak bratislava

Příspěvek od niekto1 »

Tak take nieco nasere. Clovek aby nespaval po nociach...
Fiat Grande Punto 1.2, 5dv dynamic, Seda Revival
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Kamarade, ja mam auto pres noc v garazi. To vsechno pres den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Majty píše:Kamarade, ja mam auto pres noc v garazi. To vsechno pres den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak to uz je vylozene pech !!! Nech si auto pojistit proti vandalismu, poklepej kladivem a budes to mit jak nove :D
Zamčeno