Problém s chladičom

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

carlos píše:
Jirka píše:
Jarou? píše:Tak jsem dneska taky koukl jak vypadá můj chladič klimatizace a je to něco naprosto jiného, ne? na tom obrázku. A vět?í hovadinu typu "nápor větru" jsem snad je?tě nesly?el. Opravdu, debilita různých u?mudlaných mechaniků s "první pomocnou" nezná mezí :lol: Ten tvůj chladič je valo?eně po?kozený, ale ne vzduchem ani wapkou. Mlátím auto wapkou skoro ka?dý týden a aby ten tlak vody, navíc rozptýlený přes mří?ky, poohýbal lamely chladiče se mě jeví jako nesmysl.
Jak pí?e? ty taky ka?dý týden meju auto wapem a chladič mám jako nový.
no, neni wapka jako wapka...ja sem se vyskolil prenosnou karcher wapkou. jeden tah pres chladic a vypadalo to uplne stejne.
No kdy? to veme? kolmo tak se nic nestane ale z boku je to tutovka ?e se ty lamely na chladiči ohnou. Kdy? to nebude? mejt moc z blizka tak se nic nestane.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Tak?e dnes som kontaktoval môjho predajcu či nemohla chyba nasta? na jeho strane pri príprave auta kupujucemu, poslal som to priamo aj konatelovi....tak čakam na odpoved, budem Vás informova?,,,,
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
sword2
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 16, 2007 18:55

Příspěvek od sword2 »

to si aj kúpil v Auto Impexe?no daj vedie? ako to pokračuje a kludne daj aj známkovanie do temy Známkovanie servisov fiat !!
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

S auto Impexu by som nechcel u? ani model auta.....Kupoval som to v AMC Martin, a zatial sa mi nik ohladne tochto problému neozval.
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Zamčeno