Pružiny

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dmbiker
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: stř bře 18, 2009 8:35
Bydliště: Martin

Znizenie...

Příspěvek od dmbiker »

Ahojte,

ja by som tiez rad znizil svojho Sporta, ale mam dojem, ze na niektorych usekoch bratislavskych ciest by som to uz fakt mohol olutovat. Uz teraz som chytil spodok na krizovatke Prievozskej - Mileticovej a odnieslo to vyfukove potrubie.

Keby tak existovala moznost dostat do motora o 100 Nm naviac, nevahal by som ani chvilu....

M.
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

existuje!

Příspěvek od misha »

supercharge kit od britske JCR. Je to kit s kompresorem, ktery zvedne vykon na uctyhodnych 140koni z 95! ale zjistil jsem neuctyhodnou cenu 3000 liber!!!

http://www.youtube.com/watch?v=GFs3NtX_EhI
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Re: existuje!

Příspěvek od Macek »

misha píše:supercharge kit od britske JCR. Je to kit s kompresorem, ktery zvedne vykon na uctyhodnych 140koni z 95! ale zjistil jsem neuctyhodnou cenu 3000 liber!!!

http://www.youtube.com/watch?v=GFs3NtX_EhI
sice zase tro?ku mimo téma, ale cena je úměrná tomu ?e je to kit přímo na dané auto, pokud bysis pohrál nebo to někomu svěřil tak se dostane? v pohodě na polovinu
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

za 90tis by sis moch koupit motor s turbem a jeste si ho nechat upravit to je nehorazna suma...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Já si myslím ?e to nemá cenu nejakej kompresor. Je to na ůkor ostatních částí.A cena je vskutku lidová :lol:
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

já vim ?e u? ste to tu ře?ili ale nák jsem si ubec nedočetl odpověd. na GP mám 16 ET 35, gumy 195,55...uva?oval jsem o stavitelném podvozku ale ten mi v?ichni rozmlouvaj tak přemý?lím nad pru?inami. vozíte někdo 40mm já jen jestli to bude dřít, nebo ne?
GP racing. RSW ,,16,,
AGiNiGA
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: úte lis 11, 2008 19:48

Sní?ení.....

Příspěvek od AGiNiGA »

Sní?ením se auto stává esteticky "zajímavěj?ím", na na?e silnice..... nevím, jak to napsat slu?ně. Prostě "s motokárou" to chce jezdit po kvalitních cestách.
A to nemluvím o tom, ?e budete častěji v servisech či dílnách (výměna čepů, ramen atd.).

Je to daň za krásu.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Ondraaaaa píše:já vim ?e u? ste to tu ře?ili ale nák jsem si ubec nedočetl odpověd. na GP mám 16 ET 35, gumy 195,55...uva?oval jsem o stavitelném podvozku ale ten mi v?ichni rozmlouvaj tak přemý?lím nad pru?inami. vozíte někdo 40mm já jen jestli to bude dřít, nebo ne?
s tvojim et by sa to urcite pri nalozeni 3 a viac cestujucich urcite dralo.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

15" a 16"

Příspěvek od Mellow »

Ahoj!

Sni?oval prosím někdo s 16" nebo dokonce 15" koly a zvolil Eibach Sportline 45/30mm pro benzín bez turba? Co podlo?ky?

Podělte se o zku?enosti prosím. Díky!
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

geometrie

Příspěvek od Mellow »

Ahoj!

Dotaz na majitele, kteri uz maji snizeno: resili jste prosim po snizeni podvozku pruzinami zmenu charakteristiky geometrie? Bylo to po snizeni o 30 mm nutne? Diky predem!
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Eibach sice nemám, ale sní?ený pru?iny (H&R -35/-35) jsem měl chvíli spolu s 15" i 16" a teď i s 17" elektrony. Geometrii jsem nijak neře?il.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ja mam vepredu 45- ale na geometrii to bylo ok takze myslim ze nejni co resit...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: konecne na aute - Eibach > pruziny + podlozky

Příspěvek od Okic »

carlos píše:Tak sem to tam dnes konecne namontoval. Pruziny Eibach Sportline a podlozky 15mm. Vubec sem necekal ze to tolik prida na vzhledu...A co teprve projizdeni zatacek :)


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek





skoda ze uz ty fotky nejdou videt..rad bych se kukl jak to vypada na podlozkach
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

geometrie

Příspěvek od Mellow »

ad geometrie: ok, jak myslíte :)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jinak ja mam na aute 45/35 snizeni sedi to jak pribity ale jak je ten kadel tezkej dost to tluce vepredu ale jinak v zadu mam podlozky 1cm a kdys nalozim 5lidi tak ikdys mam dany dorazy pri propruzeni dru a bez nich sice taky ale ne tolik :D jinak mam 17 et 38
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět