Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Kriss píše:At je to co je v tom narazniku se mi to nelibi. Kdybych si mel koupit jeste jedno GP tak bych tamn dal stary naraznik. Ale interier vypada dost super, uvidime no.
no prave ze ma ten interier moc nebere viac sa mi paci ten co mam teraz
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:
Kriss píše:At je to co je v tom narazniku se mi to nelibi. Kdybych si mel koupit jeste jedno GP tak bych tamn dal stary naraznik. Ale interier vypada dost super, uvidime no.
no prave ze ma ten interier moc nebere viac sa mi paci ten co mam teraz
Počkejte na GP II v reálu, třeba změníte názor :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Du?an píše: Počkejte na GP II v reálu, třeba změníte názor :idea:
Souhlas, v?dy? s těch fotek vlastně není nic vidět.
Tubusy na přístrojovce mů?ou být jenom atrapa, středový panel bude vypadat v celku s celou deskou taky mo?ná dobře a předek bez té masky se světly v nárazníku, kdo ví? :ehm
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:Já to tipuju na blinkr v nárazníku a místa po původním blinkru vyu?ití pro obrysové světlo nebo denní svícení
U toho původního blinkru nejsou ve svetle ani ty 3 plastové opičárny
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Koukal jsem teď na stránky o Grande Puntu Evo, tzn. faceliftované verzi. Jednu fotku (interiér) jsme tady u? viděli, ale takovou fotku "čumáku" je?tě ne. Myslím, ?e je z ní dost dobře vidět, jaké změny nás asi čekají (kromě grilu, tam moc změn díky krycí pásce vidět není) a nevypadá to ?patně. Pod hlavními světly asi úzká světla na denní svícení a přesunutí mlhovek ke spodnímu grilu se mi docela zamlouvají, co říkáte? Tady je adresa: http://www.autointernationaal.nl/artikel.php?id=11509
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No jsem zvedav. Ta palubka je zatim z tech fotek super.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Koukal jsem teď na stránky o Grande Puntu Evo, tzn. faceliftované verzi. Jednu fotku (interiér) jsme tady u? viděli, ale takovou fotku "čumáku" je?tě ne. Myslím, ?e je z ní dost dobře vidět, jaké změny nás asi čekají (kromě grilu, tam moc změn díky krycí pásce vidět není) a nevypadá to ?patně. Pod hlavními světly asi úzká světla na denní svícení a přesunutí mlhovek ke spodnímu grilu se mi docela zamlouvají, co říkáte? Tady je adresa: http://www.autointernationaal.nl/artikel.php?id=11509
Tady jsou změny předního nárazníku ze v?ech fotek nejzřetelněj?í a asi konečné
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Dalsie snimky Fiat Punto EVO (aby som bol presny...).
Vseobecne mam pocit, ze Fiat trocha zavadzal pri facelifte. Este pri prvych prototypoch nechaval podobny exterier v podobe starych prednych naraznikov. Na snimkach uz vyzera byt finalna podoba.
Zaujimave su hlavne zadne svetla. Akoby protichodne LED C-ckovske ohranicenie cervenych svetiel.

Obrázek

Obrázek

mimochodom, toto je jedna z mnohych skic Fiat Uno (na trh pride o rok).
Ked si pozeram zakrytu prednu masku GP s vycnievajucim znakom Fiat, co ak ide o novy vizual pre Fiat?! :ehm

Obrázek
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

nal píše: mimochodom, toto je jedna z mnohych skic Fiat Uno (na trh pride o rok).
Ked si pozeram zakrytu prednu masku GP s vycnievajucim znakom Fiat, co ak ide o novy vizual pre Fiat?! :ehm

Obrázek
Ono by to s tou vizualizací Una docela pasovalo, ale co ty mlhovky u spodního grilu GP, ty tam v tom případě nějak nejdou!
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

JardaK - aj mne to napadlo. ale skor mam pocit, ze tie hmlovky su fake. ani na inych snimkach neboli az tak blizko seba.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

ty mlhovky by nemely ani smysl kdyby byli tak blizko u sebe...
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Je?tě jeden odkaz k faceliftu. U? jsme tu probírali, jestli změna vzhledu povede k lep?ímu, byly tady i pochybnosti s tím, ?e "starý" vzhled je nepřekonatelný, ale tak jsem v my?lenkách probíral, jak vypadaly předchozí vylep?ené modely a podle mě to bylo v?dy k prospěchu věci. Vzpomeňte na Uno, Punto classic, Palio, Tipo, Cromu - po faceliftu vypadaly zase o něco lépe a moderněji. http://translate.google.cz/translate?hl ... start%3D20
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Asi smerovky budú v nárazníku a svetlá pre denné svietenie budú tam kde sú teraz smerovky. Len logo značky sa mi zdá nejako vysoko nalepené a celá vrchná mrie?ka men?ia a neviem či náhodou sa spodná mrie?ka nabude dole roz?irova? ako to mala predchádzajúca generácie ibizy po facelifte.
Asi by som mal ís? teraz niekedy do itálie, tak sa budem hra? na ?pióna, oči na stopkách a fo?ák v?dy ready.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

julo píše:Asi smerovky budú v nárazníku a svetlá pre denné svietenie budú tam kde sú teraz smerovky. Len logo značky sa mi zdá nejako vysoko nalepené a celá vrchná mrie?ka men?ia a neviem či náhodou sa spodná mrie?ka nabude dole roz?irova? ako to mala predchádzajúca generácie ibizy po facelifte.
Asi by som mal ís? teraz niekedy do itálie, tak sa budem hra? na ?pióna, oči na stopkách a fo?ák v?dy ready.
Máme tady dal?í odkaz, který by i Julovi mohl dát částečnou odpověď. http://translate.google.cz/translate?hl ... start%3D30
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No nevypada to spatne az na umisteni znaku Fiat.
Obrázek
Odpovědět