pokec 2008

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Nechci tu zakládat nové téma ani se chlubit, spí?e hledám nějáké info(respektive osobní zku?enosti) :D Ale nebyl jste někdo na Mauriciu? Nebo je je?tě ve hře Thajsko...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

Do Thajska bych se jel klidne podivat...:))) co nejdriv, nez uz budu starej..:)))

Jinak o te VS mi ani nemluv....dneska se geometrie nezadarila....lepe receno chtel jsem jednicku..:((( a nedala, tak jsem sel radeji pryc....:(( To jsem si rikal, ze vsechno dam napoprvy..:(((((
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Neviem, kam pichnut toto info, tak to davam sem. Minuly tyzden prisla manzelka s info, ze by sme mohli v horizonte 1 roka (ked sa vrati zo zahranicia) predat GP a kupit Pro Cee'd. S tym, ze by slo o nahradu "druheho vozidla" v rodine (no, mne sa to zda sice luxus, ale co uz...). Je to uz o triedu vyssie (dost ju podla mna nalomilo, ze jej kolegyna si kupila 3 dv. 147... a ze zeny sa neobzeraju po autach...).
Manzelka totiz uvazuje, ze sa jej 3 dv. verzia paci aj kvoli tomu, ze je na plane dieta. Rovnako, ze do Pro Cee'du vie lepsie zmestit kocik. Samozrejme, hovorime o najnizsej motorizacii, t.j. 1.4 so 105 konmi a v o verzii LX (za 414.000 Sk). Nema to sice klimatizaciu, ale mozno ze do roka to bude uz bezna sucast.

Co si myslite, GP ci pro c'eed.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to nal: ..myslím, ?e na tohle Ti dobře odpoví Drtikol, který má soukromé GP a firemní Kiu Ceed :wink: .. ostatní jen co kde četli, viděli. Osobně jsem v Kii jel a ?patný dojem na mě Ceed nezanechal.
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To NAL:

Píchnul jsi to do správného tématu.
Kdybych potřeboval vět?í au?ák, asi bych volil Ceed Sportwagon.
Naposledy upravil(a) Dušan dne stř úno 20, 2008 16:29, celkem upraveno 2 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Klucí, jak se tě?íte na první leto?ní čs. sraz :?:

Já moc :!: :!: :!:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Du?an, nesmies sa tak tesit, lebo budes sklamany :-) A my ostatni s tebou :-)
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Du?an píše:To NAL:

Píchnul jsi to do správného tématu.
Kdybych potřeboval vět?í au?ák, asi bych volil Ceed Sportwagon.
presne, ako pises. tiez som zvazoval, ze o rok vymenime obe auta ze kie. jedna 3 dv., druha kombi :)
i ked dnes som si staval svoje sny. pozeral som, ake auto sa vyplati v strednej triede. vykon/cena je najlepsi pri Lagune, ale podvedomo som za nove Mondeo. akurat, ze stoji 899.000 Sk :roll:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

ku.va, chlapi, musím si postě?ovat - dnes ráno přijdu do gará?í, kde jsem si před časem koupil gará?ové stání a oproti jiným ránům je tam nebývalý rozruch...2 policejní auta, spousta nasraných lidí - přes noc vykradli a poničili 7 aut!!!! některým vybrali vnitřek, jiným hodili auto na pupek a vzali kola - prostě totální spou??:(..na?těstí, moje auto zůstalo nedotknutý. Prý u? se to stalo minulý týden - vykradli dvě auta, o tom jsem se ale nedozvěděl. Tak a teď mám dilema - kam s autem, dali by jste ho tam teď na noc vy, nebo gará?ové stání prodali?? Usekal bych těm ku.vám ruce, dy? tam museli řádit dobrou hodinu a? dvě sakra!! Hroznej start novýho dne :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Neskutečné svině, na fleku zastřelit :evil: :evil: :evil: :evil:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pepa B. píše:ku.va, chlapi, musím si postě?ovat - dnes ráno přijdu do gará?í, kde jsem si před časem koupil gará?ové stání a oproti jiným ránům je tam nebývalý rozruch...2 policejní auta, spousta nasraných lidí - přes noc vykradli a poničili 7 aut!!!! některým vybrali vnitřek, jiným hodili auto na pupek a vzali kola - prostě totální spou??:(..na?těstí, moje auto zůstalo nedotknutý. Prý u? se to stalo minulý týden - vykradli dvě auta, o tom jsem se ale nedozvěděl. Tak a teď mám dilema - kam s autem, dali by jste ho tam teď na noc vy, nebo gará?ové stání prodali?? Usekal bych těm ku.vám ruce, dy? tam museli řádit dobrou hodinu a? dvě sakra!! Hroznej start novýho dne :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x
Něco podobného se stalo nedávno u nás.
Gará? má svou výhodu, ale kdy? tam někdo v noci vleze, má celou noc na "svou práci" čas. :cry:
Takový smradi by potřebovali v?dy alespoň pořádně seřezat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Du?an píše:
Pepa B. píše:ku.va, chlapi, musím si postě?ovat - dnes ráno přijdu do gará?í, kde jsem si před časem koupil gará?ové stání a oproti jiným ránům je tam nebývalý rozruch...2 policejní auta, spousta nasraných lidí - přes noc vykradli a poničili 7 aut!!!! některým vybrali vnitřek, jiným hodili auto na pupek a vzali kola - prostě totální spou??:(..na?těstí, moje auto zůstalo nedotknutý. Prý u? se to stalo minulý týden - vykradli dvě auta, o tom jsem se ale nedozvěděl. Tak a teď mám dilema - kam s autem, dali by jste ho tam teď na noc vy, nebo gará?ové stání prodali?? Usekal bych těm ku.vám ruce, dy? tam museli řádit dobrou hodinu a? dvě sakra!! Hroznej start novýho dne :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x
Něco podobného se stalo nedávno u nás.
Gará? má svou výhodu, ale kdy? tam někdo v noci vleze, má celou noc na "svou práci" čas. :cry:
Takový smradi by potřebovali v?dy alespoň pořádně seřezat.
vzhledem k tomu, ?e 3 auta byla na zemi bez kol, tak předpokládám, ?e to bylo důkladně promy?lený, tudí? ?ádní puber?áci. 12 kompletních kol nenalo?í? do osobáku, museli mít dodávku, parchanti.. :evil: :evil: :evil:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pepa B. píše:vzhledem k tomu, ?e 3 auta byla na zemi bez kol, tak předpokládám, ?e to bylo důkladně promy?lený, tudí? ?ádní puber?áci. 12 kompletních kol nenalo?í? do osobáku, museli mít dodávku, parchanti.. :evil: :evil: :evil:
Neví? co to bylo za auta?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

pozeram ako mucha puk! to ta garaz nema ani kamerovy system?
plnu zodpovednost by mala hradit garaz i ked aj toto je otazne. pac poistovna neuhradi plnu sumu diskov (inak napisane, ak si kupite aj OZ, podla technicaku mate na aute plechace ci zliatinove disky by Fiat) a rovnako je to aj s majetkom v aute (poistovna uhradi len do urcitej vysky).
mam s tym uz zle skusenosti.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Du?an píše:
Pepa B. píše:vzhledem k tomu, ?e 3 auta byla na zemi bez kol, tak předpokládám, ?e to bylo důkladně promy?lený, tudí? ?ádní puber?áci. 12 kompletních kol nenalo?í? do osobáku, museli mít dodávku, parchanti.. :evil: :evil: :evil:
Neví? co to bylo za auta?
na pupku jsem si v?imnul oktávky a mondea, vykradený bylo v?echno, co při?lo pod ruku - mo?ná se pro zbytek je?tě vrátí :(
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Zamčeno