Dotaz ohledně dodání

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

No já jsem měl celkem "?těstí" ?e v NORDEXU Havířov měli auto podle mých představ, tak?e jsem nemusel nic obědnávat. ALE. Autíčko jsem si ovezl domů, a čekal na přihlá?ení. Papírová značka propadla, a pořád nic.Staré auto,jsem nechával na protiúčet. Povinné ručení nezru?ili ani za 14 dní, raději jsem to zru?il sám, ikdy? mi toto přislíbili jako samozřejmost. A dny ubíhaly, výmluvy prodejce se měnily. Spočátku za to mohla ČSOB, tam jsem to osobně zji??oval, samozřejmě v?e O.K. A s přihlá?ením mého auta nemají nic společného.Pak prodejci otočili, ?e za to mů?ou v Praze ve fiatu.AtĄ tak nebo tak 20dní mám auto které nemů?e jezdit.Dnes jsem si alespoň vymohl náhradní vůz, do doby ne? příjde TP a ně? ?un?u přihlásí. No uvidíme. Snad tady neplatí to známé "Kdy? ptáčka lapají pěkně mu zpívají" :evil: . Ale hlavně aby mi autíčko slou?ilo :D Ono za nic nemů?e :D Nechápu jak to mů?e FIAT ČR dopustit, aby prodávali auta ke kterým pak dodatečně nějakou podivnou a zdlouhavou cestou dodávají TP. To se opravdu u jiných importérů nestává!!!!
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
Juro
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 21, 2008 15:48
Bydliště: Momentalne Praha

Příspěvek od Juro »

Ja som mal podobny problem, GP som kupoval v Cechach, prihlasoval na Slovensku. K tomu je u nas treba CoC list, samozrejme som to predajcovi hovoril. Tak mi dali vyvozne znacky na 2 mesiace, CoC ze dodaju trochu neskor, lebo to treba dotlacit. Cakal som na to 4 (slovom styri !!!) mesiace, tj. auto stalo 2 mesiace bez papierov/poistky atd... Volal som tam kazdu chvilu, nakoniec som napisal staznost na FIAT CR, SR, predajcovi a az potom zistili, ze vlastne nikto o tlac CoC oficialne neziadal... Predajca (IMOFA, inak celkom v pohode) sa dusoval, ze ziadost posielali, FIAT CR sa dusoval, ze nic nedostali. Nakoniec sa to sice pohlo, ale ten pristup, hlavne od zastupenia FIATu je otrasny. A zeby ich aspon zo slusnosti napadlo povedat "prepacte, ze ste tak dlho cakali, lebo sme to niekde zmrvili", tak to uz vobec nie.
GP 1.2 Dynamic 5D (2007), Bolero Red
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja jsem u Nordexu cekal taky na velky technicak asi 2 nebo 3 tydny.
Obrázek
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Juro píše:Ja som mal podobny problem, GP som kupoval v Cechach, prihlasoval na Slovensku. K tomu je u nas treba CoC list, samozrejme som to predajcovi hovoril. Tak mi dali vyvozne znacky na 2 mesiace, CoC ze dodaju trochu neskor, lebo to treba dotlacit. Cakal som na to 4 (slovom styri !!!) mesiace, tj. auto stalo 2 mesiace bez papierov/poistky atd... Volal som tam kazdu chvilu, nakoniec som napisal staznost na FIAT CR, SR, predajcovi a az potom zistili, ze vlastne nikto o tlac CoC oficialne neziadal... Predajca (IMOFA, inak celkom v pohode) sa dusoval, ze ziadost posielali, FIAT CR sa dusoval, ze nic nedostali. Nakoniec sa to sice pohlo, ale ten pristup, hlavne od zastupenia FIATu je otrasny. A zeby ich aspon zo slusnosti napadlo povedat "prepacte, ze ste tak dlho cakali, lebo sme to niekde zmrvili", tak to uz vobec nie.
Ta pojistka je zvlastni...treba kooperativa auto pojisti bez znacky uplne bez problemu. Ja si ho sel pojistit hned ten den co sem si auto koupil.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jo jo mohu potvrdit. Ja jsem ho taky mel pojistene jeste ten den.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem také při koupi uzavřel poji?tění přímo v prodejně. RZ jsem dodal a? po přihlá?ení.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

Pajan: zcela jednoduché, Fiat ČR nevydá TP dřív, ne? ho dealer nezaplatí, pak je to otázka chvilky, tak?e si spí? stě?uj na svého dealera, ?e tvými penězmi nezaplatili tvé auto, aby jsi měl TP, ale zaplácli s tím něco jiného... A abych tě uklidnil, co jsem to poznal u jiných značek, je to naprosto stejné, TP vydávají a? po platbě, tak?e v?dy je to o dealerovi, ne o zastoupení...
Juro
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 21, 2008 15:48
Bydliště: Momentalne Praha

Příspěvek od Juro »

Poistene som ho mal na tie 2 mesiace, na ktore bol vydany docasny TP (aj to som mal problem najst tu v Cechach ochotnu poistovnu). Potom mi to uz poistit nechceli - auto bolo defacto bez platnych papierov, takze to celkom chapem...
GP 1.2 Dynamic 5D (2007), Bolero Red
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Zdar ,
Já měl úplně stejné problémy s Nordexem .
Na velký TP jsem čekal skoro měsíc ,ale dál jsem mohl jezdit na zelené papírové číslo .
Udělali to velmi chytře . Při prodeji toti? nevyplnili na tu kartu datum .A? po 10 prac.dnech tam napsali zase aktuální datum a já mohl dal?ích 10 prac. dní vesele jezdit dál .
Auto jsem pojistil je?tě u prodejce a bez problému .(do té dne?ní d?ungle bych bez pojistky ani nevyjel)

:?
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

nevím, co je na tom chytrého, mo?ná by jste si měli zjistit, k čemu vlastně to zelené papírové převozní číslo slou?í... kdy? bude policajt svině, bude to drahé, na?těstí to u nových aut docela tolerují
Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

wenca píše:Zdar ,
Já měl úplně stejné problémy s Nordexem .
Na velký TP jsem čekal skoro měsíc ,ale dál jsem mohl jezdit na zelené papírové číslo .
Udělali to velmi chytře . Při prodeji toti? nevyplnili na tu kartu datum .A? po 10 prac.dnech tam napsali zase aktuální datum a já mohl dal?ích 10 prac. dní vesele jezdit dál .
Auto jsem pojistil je?tě u prodejce a bez problému .(do té dne?ní d?ungle bych bez pojistky ani nevyjel)

:?
Chlape, povinné ručení včetně havarijního poji?tění ti je celkem k hovnu po uplynutí 10prac. dnů od data koupě. Pokud tě někdo na cestě sestřelí, poji??ovna ti nedá NIC.
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Já mám auto na lízačku, u? při převzetí bylo zákonně i havarijně poji?těné. Taky mi prodlu?ovali datum platnosti na zeleném čísle, proto?e TP měl "zpo?dění" . A pokud by mě někdo sestřelil na zelených značkách, poji??ovna bude plnit určitě :wink: Pochybuju, ?e by mě lízingovka nechala lítat s autem, u kterého by bylo neplatné poji?tění :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ako to tu tak citam, tak asi patrim k malej skupinke stastlivcov, ktori dostali TP hned pri preberani auta? ono to asi naozaj vsetko zalezi od serioznosti predajcu..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

Jarou?: nejde o pojistku, ale ze zákona je zelené číslo určeno k jízdě z autosalonu, bazaru apod. domů a pak je?tě na cesty na STK, úřad apod. prostě za účelem registrace, v autě nesmí být nikdo jiný, kromě řidiče, pokud si tě policajti v?imnou, ?e s tím denně jezdí? do práce, mů?e být problém, ale jak říkám, spí?e hypoteticky... Ale pokud by se ti s takovým autem stala nehoda 150km od bydli?tě, myslím, ?e by se i poji??ovna začala cukat, ka?dá u?etřená kačka je jim dobrá...
a ke ka?dé značce musí být zápis v knize, kdy byla vydána, na to zase mů?e přijít kontrola z MÚ, datum platnosti je napevno nati?těn na značce, myslím 10 dní od vydání, tak?e nechápu, jak ti "prodlu?ovali" platnost, max. mohli vydat novou značku, jinak je to nelegální
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dall píše:Jarou?: nejde o pojistku, ale ze zákona je zelené číslo určeno k jízdě z autosalonu, bazaru apod. domů a pak je?tě na cesty na STK, úřad apod. prostě za účelem registrace, v autě nesmí být nikdo jiný, kromě řidiče, pokud si tě policajti v?imnou, ?e s tím denně jezdí? do práce, mů?e být problém, ale jak říkám, spí?e hypoteticky... Ale pokud by se ti s takovým autem stala nehoda 150km od bydli?tě, myslím, ?e by se i poji??ovna začala cukat, ka?dá u?etřená kačka je jim dobrá...
a ke ka?dé značce musí být zápis v knize, kdy byla vydána, na to zase mů?e přijít kontrola z MÚ, datum platnosti je napevno nati?těn na značce, myslím 10 dní od vydání, tak?e nechápu, jak ti "prodlu?ovali" platnost, max. mohli vydat novou značku, jinak je to nelegální
No, teď u? je to fuk, ale na zelené bylo razítko prodejce a datum dopsané rukou. Platnost je tu?ím 10 nebo 15 dnů a pokud si auto kupuje? na druhém konci republiky, tak se určitě vyskytne? i 200 km od baráku :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět