Hlasitost dopravných správ (RDS)

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

savior
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 27, 2007 1:10

Hlasitost dopravných správ (RDS)

Příspěvek od savior »

ahojte,
mam orig zabudovane radio v GP - blaupunkt s mp3, mam taky problem ze ak sa zapnu dopravne spravy tak sa to vzdy zapina na fixnej hlasitosti 20. je to moc hlasne ale neviem ako mozem nastavit aby sa to zapinalo tichsie. ked pocas sprav nastavim nizsiu hlasitost, vobec si to nezapamata a pri zapnuti nasledovnych dopr. sprav sa znova zapne na 20ke.. co je dost hlucne a nepouzitelne.. riesili ste toto uz alebo nemate s tym problem?

dik za odpoved,
s.
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

bohuzial je to vlastnost tochto uzasneho radia ...uz sa to tu riesilo, skus si to pohladat. urcite sa ti to nepodari zmenit 8)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Mám toté? rádio, dopravní zprávy mám na hlasitost 7, jde to v pohodě nastavit v menu radia :wink: Stačí trochu postudovat návod..... :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

nebodaj si k radiu dostal aj nejaky normalny navod? ja iba nejaku jedno strankovu hatlaninu po taliansky a nemecky ....
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

_3dno píše:nebodaj si k radiu dostal aj nejaky normalny navod? ja iba nejaku jedno strankovu hatlaninu po taliansky a nemecky ....
Dostal jsem k rádiu návod, je sice německy, ale ?ádný jeden papír - normální bro?urka. Ale jinak je to na rádiu v plo?ce MENU, pak ?ipkama vlevo, vpravo najde? polo?ku EXTERNAL AUDIO VOL, nastaví? si kolik chce? a dlouhým zmáčknutím knoflíku MENU to ulo?í? a vrátí? se do základního zobrazení. Čekal bych od názvu EXTERNAL AUDIO.... jinou funkci, ale funguje jako nastavení hlasitosti při příjmu TA :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

waw super. myslim ze to nevedelo dost vela ludi ...bezim do garaze to skusit. dik
savior
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 27, 2007 1:10

Příspěvek od savior »

Jarou? píše:
_3dno píše:nebodaj si k radiu dostal aj nejaky normalny navod? ja iba nejaku jedno strankovu hatlaninu po taliansky a nemecky ....
Dostal jsem k rádiu návod, je sice německy, ale ?ádný jeden papír - normální bro?urka. Ale jinak je to na rádiu v plo?ce MENU, pak ?ipkama vlevo, vpravo najde? polo?ku EXTERNAL AUDIO VOL, nastaví? si kolik chce? a dlouhým zmáčknutím knoflíku MENU to ulo?í? a vrátí? se do základního zobrazení. Čekal bych od názvu EXTERNAL AUDIO.... jinou funkci, ale funguje jako nastavení hlasitosti při příjmu TA :D

uff, tak ked to bude v tom, tak to budem mat obrovsku radost.. uz rok a pol mam dopravne spravy stale vypnute kvoli tomutu.. zajtra to hned aj vyskusam.. diky za tip, ak to zafunguje tak ti posielam flasu sampusu! :)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

_3dno píše:waw super. myslim ze to nevedelo dost vela ludi ...bezim do garaze to skusit. dik
no co funguje to?
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

nastavit sa to podarilo. vcera som ale stravil iba cca 40 minut v aute a nemal som stastie na TA vysielanie ....
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

tak som skoro zinfarktoval. dopravne spravy namna zarevali krasnou 20tkou .... a to som bol da sa povedat v ocakavani ze to nastane, kedze tomu nastaveniu som nedoveroval :evil:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

_3dno píše:tak som skoro zinfarktoval. dopravne spravy namna zarevali krasnou 20tkou .... a to som bol da sa povedat v ocakavani ze to nastane, kedze tomu nastaveniu som nedoveroval :evil:
Sakra chlape, tak to nevím kde je chyba :( Mě to funguje naprosto v pohodě a TA má mám zapnuto na v?ech stanicích. :shock:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no ja sa pridam, vysku?al som to tie?, ale tie? som skoro vyskočil z auta pri tej dvacine
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

_3dno píše:tak som skoro zinfarktoval. dopravne spravy namna zarevali krasnou 20tkou .... a to som bol da sa povedat v ocakavani ze to nastane, kedze tomu nastaveniu som nedoveroval :evil:
No ja som to ani neskusal ale myslim ze to nefunguje ako pise Jarous a 3dno to overil ze to nefunguje.
Mozno by bolo zaujimave zistit ci majitelia aut z 2007 maju tento hnusny originalny firmware od Blaupunktu uz novy, teda ci maju moznost nastavit TA volume

Pravdu povediac Jarous si si isty ze je to External Audio ?
Dovolil by som si pochybovat, mam z autoradia aj cesky manual kde sa pise o hlasitosti 20
:evil: :evil: :evil:
savior
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 27, 2007 1:10

Příspěvek od savior »

u mna to tiez nefunguje, tiez sme skoro infarkt dostali ked sme isli na dialnici :(
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Robo1.2 píše:
_3dno píše:tak som skoro zinfarktoval. dopravne spravy namna zarevali krasnou 20tkou .... a to som bol da sa povedat v ocakavani ze to nastane, kedze tomu nastaveniu som nedoveroval :evil:
No ja som to ani neskusal ale myslim ze to nefunguje ako pise Jarous a 3dno to overil ze to nefunguje.
Mozno by bolo zaujimave zistit ci majitelia aut z 2007 maju tento hnusny originalny firmware od Blaupunktu uz novy, teda ci maju moznost nastavit TA volume

Pravdu povediac Jarous si si isty ze je to External Audio ?
Dovolil by som si pochybovat, mam z autoradia aj cesky manual kde sa pise o hlasitosti 20
:evil: :evil: :evil:
No, taky se mě zdá divné, aby se funkce na hlasitost TA jmenovala EXTERNAL AUDIO. Ka?dopádně je to jediná věc, která ovlivnila nastavení hlasitosti. Mám to od počátku na 6 nebo 7 a s úrovní 20 jsem se nesetkal ani při původním nastavení. Taky musím říct, ?e návod v če?tině co mám je k jinému autorádiu Blaupunkt a přesně sedí jen ten německý co mám taky :evil:

Tak?e pánové, tady mi docházejí nápady, víc nevím :wink: :oops: :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět