Ostrikovace

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jak vám to stříká?

Normalně, ?ádné anomálie nepozoruju.
31
30%
?patně, rozhodně nejsem spokojený!
68
67%
Pritelkyně není spokojená, ale na mé straně je v?e ok.
3
3%
 
Celkem hlasů: 102

J.CH
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte led 06, 2009 18:29

Re: Ostrikovace

Příspěvek od J.CH »

Tento problem sem resil vyklapnutim celeho cerneho plastu na kapote v nemz jsou ostrikovace montovany, vycvaknuti originalnich ostri... a vlepenim klasickych skodovackych seriditelnych ostrikovacu za par korun (asi 11kc). Vlepeno silikonem. Funguji bezvadne. Jeste jsem zapomnel, cerny plast je dvojdilny a na krajich je prisroubovan 6 matkami, zbytek zaklapavaci cudliky.
AGiNiGA
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: úte lis 11, 2008 19:48

Přesné.....

Příspěvek od AGiNiGA »

Ano, doporučuji trysky pro Felicii (cca. 35,-/kus). Jsou nastavitelné..... nebo lze pou?. trysky ze star?ích FIAT-ů (Tipo, Tempra.....).

Nekupujte typy pro Octavii atd., pouze vyhodíte peníze !
Pietro
Návštěvník
Příspěvky: 71
Registrován: pon kvě 12, 2008 21:01
Bydliště: Kralupy

Příspěvek od Pietro »

Mě kdy? stojim, nebo při men?í rychlosti to stříká dobře :-)
Ale při vět?ích rychlostech je to naprd, ale bojim se pou?tět do vět?ích akcí abych něco nerozbil :lol:
1.2 3D, Dynamic, červená exotica
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Technický dotaz,
Ty ?kodovácké ostřikovače vlezou místo původních do toho "domečku" (při pohledu z vrchu), nebo je dávate kousek vedle (blí? k oknu)? :ehm
Zdá se mi, ?e jsou o něco vět?í.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

[Ak to niekto uz ma vymenene mohol by to fotograficky zdokumentovat popripade postup. Tie original ostrekovace su na howno.
shiver
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: sob říj 25, 2008 22:09
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shiver »

Stříká to úplně na Hov.. !!!! A je to ta věc která mě jinak na celkově povedeným autě fakt vadí. Nemá vůbec smysl ostřikovat skla v rychlosti 70km/h a víc. Nejlépe je to ostříknou na semaforech a v koloně v malé rychlosti jinak je to ?koda směsi. A dal?í věc co mě točí je malej zásobník osřikovací kapaliny, to je taky tragedie. Asi tak :( :? :D
www.shiver.blog.cz Aktuálně Fiat GP 1.3 MultiJet 95CV-230Nm Chip. Arancio Capriccioso Metallizzato + ko?ený paket, loketku a el. bederní opěrku. Doporučuji :-)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ja sa chystam to trosku poriesit tie ostrekocvace a chcem si dake stelovacie trisky nie rozprasovace kupit a potom vam dam vysledok niekedy cez tyzden to budem robit a inak neunuvajte sa tam spekulovat 3ti rozprasovac aj tak vam to zas uz ten motorcek neutiahne.

a mne sa tam vojde skoro 1,2 1,3 litra do tej nadobky a co som porovnaval s ostatnymi autami tak favorit 3,5l, golf 1 a 2 5 litrova a este neni po vrch, fabia 1 liter tam nalejete velmo tazko tucson 1,5 litra,5tka golf 1,5 litra atd... uz sme sa o tom s kolegami bavili :-D
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Mi ty ostriikovace vypodlozili v servisu na rocni prohlidce a ted to strika aspon nad sterac takze se to uz celkem da. Zajedte si do servisu a oni vam to udelaji normalne v ramci zaruky. 8)
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:ja sa chystam to trosku poriesit tie ostrekocvace a chcem si dake stelovacie trisky nie rozprasovace kupit a potom vam dam vysledok niekedy cez tyzden to budem robit a inak neunuvajte sa tam spekulovat 3ti rozprasovac aj tak vam to zas uz ten motorcek neutiahne.

a mne sa tam vojde skoro 1,2 1,3 litra do tej nadobky a co som porovnaval s ostatnymi autami tak favorit 3,5l, golf 1 a 2 5 litrova a este neni po vrch, fabia 1 liter tam nalejete velmo tazko tucson 1,5 litra,5tka golf 1,5 litra atd... uz sme sa o tom s kolegami bavili :-D
GP bez ostřikovačů světel má nádobku 2,2 l, s ostřikovači světel má 4,5 l :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jarou? píše:
1nekros1 píše:ja sa chystam to trosku poriesit tie ostrekocvace a chcem si dake stelovacie trisky nie rozprasovace kupit a potom vam dam vysledok niekedy cez tyzden to budem robit a inak neunuvajte sa tam spekulovat 3ti rozprasovac aj tak vam to zas uz ten motorcek neutiahne.

a mne sa tam vojde skoro 1,2 1,3 litra do tej nadobky a co som porovnaval s ostatnymi autami tak favorit 3,5l, golf 1 a 2 5 litrova a este neni po vrch, fabia 1 liter tam nalejete velmo tazko tucson 1,5 litra,5tka golf 1,5 litra atd... uz sme sa o tom s kolegami bavili :-D
GP bez ostřikovačů světel má nádobku 2,2 l, s ostřikovači světel má 4,5 l :wink:
Jsem si ani nevsiml ze nejake GP ma ostrikovace svetel. V tom pripade by slo ty nadobky prohodit ne?
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Teddy86 píše:
Jarou? píše:
1nekros1 píše:ja sa chystam to trosku poriesit tie ostrekocvace a chcem si dake stelovacie trisky nie rozprasovace kupit a potom vam dam vysledok niekedy cez tyzden to budem robit a inak neunuvajte sa tam spekulovat 3ti rozprasovac aj tak vam to zas uz ten motorcek neutiahne.

a mne sa tam vojde skoro 1,2 1,3 litra do tej nadobky a co som porovnaval s ostatnymi autami tak favorit 3,5l, golf 1 a 2 5 litrova a este neni po vrch, fabia 1 liter tam nalejete velmo tazko tucson 1,5 litra,5tka golf 1,5 litra atd... uz sme sa o tom s kolegami bavili :-D
GP bez ostřikovačů světel má nádobku 2,2 l, s ostřikovači světel má 4,5 l :wink:
Jsem si ani nevsiml ze nejake GP ma ostrikovace svetel. V tom pripade by slo ty nadobky prohodit ne?
V rámci příplatkové výbavy, teď tu?ím za 4500,-. Kup si nádr?ku na 4,5 litru, nějak ucpi tu díru na motor k ostřivačům světel a má? to.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jarousek pocuj 2,2 litra? ked mam secko vystriekane tak tam tazko tazko nalejelm tolko co som pisal....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
AGiNiGA
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: úte lis 11, 2008 19:48

Jak na to :)

Příspěvek od AGiNiGA »

Sice jsem psal, ?e nedoporučuji pou?ití trysek z Octavie, ale pou?ít je samozřejmě lze, ov?em jejich pou?ití ztrácí význam, proto?e budete ře?it podobný problém, nejsou nastavitelné.

Z Felicie sice nerozpra?ují, ale pro úpravu se přímo hodí. Máte 2 mo?nosti - zvět?it průměr otvoru nebo vlepit, ostatně to zjistíte sami :).

A na třetí trysku opravdu zapomeňte - umístění těsně vedle spojení ochr. li?ty atd.
Lukáš
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 01, 2009 20:18
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukáš »

shiver píše:Stříká to úplně na Hov.. !!!! A je to ta věc která mě jinak na celkově povedeným autě fakt vadí. Nemá vůbec smysl ostřikovat skla v rychlosti 70km/h a víc. Nejlépe je to ostříknou na semaforech a v koloně v malé rychlosti jinak je to ?koda směsi. A dal?í věc co mě točí je malej zásobník osřikovací kapaliny, to je taky tragedie. Asi tak :( :? :D

Tak s tím trochu souhlasím ! Nejlépe je to ostřikat na semaforech, v 80 km/h to stříká podle větru.Ale kdy? si člověk zvykne tak s tím počítá.No a ta nádr?ka fakt mohla být o něco vět?í.

Jinak Vás v?echny zdravím, dneska jsem tu poprvé..... 8) [/img]
Grande Punto 1.2 5D Chemical Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Já zjistil, ?e lze ostřikovat i okolo 100km/h to pak bere vítr a rozstříká to po skle!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Odpovědět