Světelný tuning, světla pro denní svícení, LED diody apod.

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Uva?ovali jste o montá?i světel pro denní svícení?

Ano
66
50%
Ne
66
50%
 
Celkem hlasů: 132

mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Jarou? píše:Stálo by to sice více peněz, ale já bych asi koupil někde mlhovky, ty rozebral a naimplementoval to denní svícení do nich místo paraboly. Vypadalo by to profi. :wink:
presne nad tym som aj ja rozmyslal,ale na vrakaci som nic take nenasiel ale ak take nieco zozeniem,tak prerabka je minimalna...nove hmlovky by som asi neobetoval kvoli tejto parade :lol:
inak stale sa menia tie zakony,preto sa spytam vas,ci treba mat potvrdenie o odbornej montazi....predajca mi odpisal,ze nie,policajti kontroluju len homologizacne cisla a znaky vyrazene na skle svietidla,ze ziadne potvrdenie ani certifikat nemusim mat :roll: dufam,ze neklame :lol:
inak Jarous,kolko cm ma parabola hmlovych svetiel??
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

mosto píše:
Jarou? píše:Stálo by to sice více peněz, ale já bych asi koupil někde mlhovky, ty rozebral a naimplementoval to denní svícení do nich místo paraboly. Vypadalo by to profi. :wink:
presne nad tym som aj ja rozmyslal,ale na vrakaci som nic take nenasiel ale ak take nieco zozeniem,tak prerabka je minimalna...nove hmlovky by som asi neobetoval kvoli tejto parade :lol:
inak stale sa menia tie zakony,preto sa spytam vas,ci treba mat potvrdenie o odbornej montazi....predajca mi odpisal,ze nie,policajti kontroluju len homologizacne cisla a znaky vyrazene na skle svietidla,ze ziadne potvrdenie ani certifikat nemusim mat :roll: dufam,ze neklame :lol:
inak Jarous,kolko cm ma parabola hmlovych svetiel??
nedoká?u to přesně říct, ale příjde mi průměrem jako to denní svícení. Kdy? se?ene? mlhovky v černém provední, tak to bude vypadat velmi dobře. Stačí jen odpreparovat krycí sklo mlhovky a místo praboly nacpat světlo s diodama. Mlhovky jdou navíc ?roubem zespod i seřizovat.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Do těch mlhovek by to vypadalo dobře, ale nebyla by přístupná krycí skla světel a mohl by být problém.

V Česku ?adné potvrzení o odborné montá?i být nemusí ale v?e musí splňovat vyhlá?ku (automatické rozsvícení a aut. shasnutí při rozsvícení obrysových světel.

Nic u? neře? a nech ty světla tak jak jsou
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Du?an píše:Do těch mlhovek by to vypadalo dobře, ale nebyla by přístupná krycí skla světel a mohl by být problém.

V Česku ?adné potvrzení o odborné montá?i být nemusí ale v?e musí splňovat vyhlá?ku (automatické rozsvícení a aut. shasnutí při rozsvícení obrysových světel.

Nic u? neře? a nech ty světla tak jak jsou
ok,diky..ono ide to presne,ako to ma ist...cize ked sa zapnu parkovacky a aj stretavacky,tak ledky zhasnu...svietia len pri otoceni klucika a naslednom starte a vtedy,ked pouzijem (svetelnu hukacku)cize dialkove na upozornenie...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p.jurencak »

mosto píše:
Du?an píše:Do těch mlhovek by to vypadalo dobře, ale nebyla by přístupná krycí skla světel a mohl by být problém.

V Česku ?adné potvrzení o odborné montá?i být nemusí ale v?e musí splňovat vyhlá?ku (automatické rozsvícení a aut. shasnutí při rozsvícení obrysových světel.

Nic u? neře? a nech ty světla tak jak jsou
ok,diky..ono ide to presne,ako to ma ist...cize ked sa zapnu parkovacky a aj stretavacky,tak ledky zhasnu...svietia len pri otoceni klucika a naslednom starte a vtedy,ked pouzijem (svetelnu hukacku)cize dialkove na upozornenie...
Zrovna včera jsme to probírali s kamarádem. Snad si to pamatuje dobře :D Moc na tu elektriku nejsem tak?e to nevím přesně, ale mělo by se jednat o to, ?e od spínače světel vedou dva dráty. Jeden je na spínání normálních světel - tzn. otočením na páčce, a druhý je jakoby ?slepý?. Pokud pak připojíte světla pro denní svícení na tenhle ?slepý?, rozsvítí se při otočení klíčku do první polohy, a při rozvícení potkávacích světel by měli zhasnout :) Je?tě se pozeptám kamaráda, ale snad by to tak mělo být :)
Fiat Punto 0.9T TwinAir
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

mosto píše:
Jarou? píše:Stálo by to sice více peněz, ale já bych asi koupil někde mlhovky, ty rozebral a naimplementoval to denní svícení do nich místo paraboly. Vypadalo by to profi. :wink:
presne nad tym som aj ja rozmyslal,ale na vrakaci som nic take nenasiel ale ak take nieco zozeniem,tak prerabka je minimalna...nove hmlovky by som asi neobetoval kvoli tejto parade :lol:
inak stale sa menia tie zakony,preto sa spytam vas,ci treba mat potvrdenie o odbornej montazi....predajca mi odpisal,ze nie,policajti kontroluju len homologizacne cisla a znaky vyrazene na skle svietidla,ze ziadne potvrdenie ani certifikat nemusim mat :roll: dufam,ze neklame :lol:
inak Jarous,kolko cm ma parabola hmlovych svetiel??
Je to super 8) Ja jsem taky cca pul roku zpatky uvazoval o sehnani starych mlhovek a dobastleni svetel na denni sviceni. Jinam nez na misto mlhovek se mi je nechtelo davat, aby se nenarusila cistota puvodniho designu
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

p.jurencak píše:
Zrovna včera jsme to probírali s kamarádem. Snad si to pamatuje dobře :D Moc na tu elektriku nejsem tak?e to nevím přesně, ale mělo by se jednat o to, ?e od spínače světel vedou dva dráty. Jeden je na spínání normálních světel - tzn. otočením na páčce, a druhý je jakoby ?slepý?. Pokud pak připojíte světla pro denní svícení na tenhle ?slepý?, rozsvítí se při otočení klíčku do první polohy, a při rozvícení potkávacích světel by měli zhasnout :) Je?tě se pozeptám kamaráda, ale snad by to tak mělo být :)
od tych svetiel,co mam ja vedu tri droty:
-jeden plus co je pripojeny na stale napatie na baterke
-jeden plus,ktory sa pripoji ku kablu,co dava plus pre parkovacky
-jeden minus,ten je tiez na baterke na minusko napojeny....
podla toho,ako som to napisal,tak je logicke,ze tie led svetla svietia stale aj ked nemam nastartovane,ani ked klucik nie je v prvej polohe a vypnu len v pripade,ze otocim packu pre zapnutie parkovacich alebo stretavacich svetiel...no tiez som ostal prekvapeny,ze radiaca jednotka tych dennych svetiel rozozna,ci alternator dava stavu,alebo nie...cize ked vypnem motor,este asi 10 sekund svietia a potom zhasnu... :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

Ahoj premejslel jsem o svetlech nejaky angel ayes nebo svis devil.Jaky tady mate zkusenosti co jsem cetl tak zadnej zazrak ale po internetu to ma takovejch autaku tak mi to je nejaky divny ze jen tady s tim jsou nejaky problemy.Tak furt nevim jestli si to koupit nebo spis setrit.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Snoopy píše:Ahoj premejslel jsem o svetlech nejaky angel ayes nebo svis devil.Jaky tady mate zkusenosti co jsem cetl tak zadnej zazrak ale po internetu to ma takovejch autaku tak mi to je nejaky divny ze jen tady s tim jsou nejaky problemy.Tak furt nevim jestli si to koupit nebo spis setrit.
Vyhozene prachy.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Teddy86 píše:
Snoopy píše:Ahoj premejslel jsem o svetlech nejaky angel ayes nebo svis devil.Jaky tady mate zkusenosti co jsem cetl tak zadnej zazrak ale po internetu to ma takovejch autaku tak mi to je nejaky divny ze jen tady s tim jsou nejaky problemy.Tak furt nevim jestli si to koupit nebo spis setrit.
Vyhozene prachy.
Snoopy má pravdu, na italských webech má vyměněná přední světla ka?dý ....c. Je to zajímavé, proto?e jak pí?e Teddy86, u nás ?patná zku?enost.
Vypadá to, jako by se k nám vozily ?mejdy a nebo jsme moc nároční :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

svetla

Příspěvek od Snoopy »

tak vyhozeny prachy z hlediska toho jestli to je pekny bych tedka hodil stranou to je zas vec kazdyho.Ale spis by me zajimalo jak to je s kvalitou no protoze ty stejny svetla co delaj na GP delaj stejny firmy na takovejch mrte aut a kdo je ma tady kolem tak je tam maj treba 3-4 roky uz na starejch skorapkach s xenonem i bez stribrny cerny a jeste jsem si nevsim ze by je nekdo daval pryc.jak treba Bany.Tak mi to je jen nejaky divny =('
Bongo-Bong
Návštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob úno 19, 2011 12:25
Bydliště: Prosečné

Příspěvek od Bongo-Bong »

Prdni je tam :wink: treba sezenes fajnovky jako ja na aukru :D
1.3jtd 74kw 25O N.m
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

svetla

Příspěvek od Snoopy »

Pockam az to tam prdes co to udela =) a jak bude vypadat ten xenon pak se podivam na srazu kdo tam ma s tema ledkama...A pak je asi nekomu ukradnu jak je v tohle state zvykem :D
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak jsem se rozhod,l zru?ím přední mlhovky,a napasuju do nich světla denního svícení. Vypadá to na tyto http://www.tuning-centrum.cz/product/57 ... ou-montaz- . Prosím někoho kdo má doma rozbitou mlhovku jestli by mi ji nevěnoval. Nejdříve to chci vyzkou?et ,ne? rozře?u ty své. Diky Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... ulata.html


Tady jsou ty samé a je?tě k tomu nabízej redukční krou?ky a za ka?dou utracenou tisícovku tu má? stovku slevu.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Odpovědět