Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Vader
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 21, 2013 18:38
Bydliště: Prešov

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Vader »

Zdravim, nema niekdo manual k radiu ? kupil som original radio F199 SM2 CD lebo to co tam mal predosly majitel bol brak a ked sme to montovali , tak ten i*** prestikal vsetky kable a napajkoval tam na to taku malu koncovku na SONY a teraz som z tych kablov nacisto blbec. Rad by som to dal dokopy, len nema s tymi kablami niekto skusenosti, reprakove trafim aj poslepiacky, len ten zbytok, nemal by nikto popis. DIK
Fiat GP 1,2 65 ACT 2010 Red
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od 1nekros1 »

Snad ti toto pomoze

Som to posielal a fotil mobilom


Obrázek[url=http://imageshack.us]Obrázek[url=http://imageshack.us]
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Vader
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 21, 2013 18:38
Bydliště: Prešov

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Vader »

Dik, toto som chcel vediet, je tam len kostra s jednym napajanim a dva kable CAN A CAN B. Takze podla schemy z autoradia.Este dotaz na napajacej casti su dva kable - CAN A a CAN B to ked pozeras na prvy obrazok a za + napajanim (cervenym) su dva, akej farby su kable ??? Viem ze to musi niekdo zase rozobrat ale ak by sa niekomu chcelo este pozriet, DIK
Fiat GP 1,2 65 ACT 2010 Red
paric
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pát lis 16, 2012 18:36

AUX Punto Evo

Příspěvek od paric »

Po velkom vahani som sa konecne rozhodol urobit do mojho Punta AUX kabel, nakolko ma uz nebavilo napalovanie CD. Na anglickych forach som sa docital ze to je mozne na radio Delphi (Punto EVO,2012,2013)

Objednal som sady na ebay, cena 22 Eur aj s postovnym.
Konktretne tuto
http://www.ebay.co.uk/itm/KIT-cavo-aux- ... 3384d80b1c

Radio po stlaceni tlacidla Media pri vybratom CD musi ukazovat NO SOURCE AVAILIBLE, potom AUX funguje automaticky, netreba ho v diagnostike nic nastavovat.
Obrázek

Pomocu prilozenych Uciek vytiahneme radio von
Obrázek

A zapojime redukciu do radia.
Obrázek
Potom uz len zadom potiahneme kabel s jackoum na druhej strane von, ja som tahal sprava okolo kastlika a konci mi v odkladacom priestore dolu v strede.

Dufam ze niekomu to pomoze, a len na prehravanie hudby je to vhodnejsie a lacnejsie riesenie ako riesit bluetooth.
Fiat Punto Evo 1.4 8V 2011
Spritmonitor:https://www.spritmonitor.de/en/detail/505301.html
Boublas23
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 19, 2013 21:12
Bydliště: Praha

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Boublas23 »

Ahoj všem
Prosim o radu jak se dostat k podsvícení koleček na teplotu stupně a kam to ma foukat?
Přesněji prosim jak mohu vyměnit ci se dostat do prostoru těch koleček kde mi z ničeho nic přestala svítit zarovicka podsvícení těchto budiku(stelovani kam bude foukat)
Peosim o radu do SZ
předem mockrát dekuji
Mr.Bean
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 17, 2013 18:14
Bydliště: Praha

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mr.Bean »

Zdravím. Už 2 dny se snažím vyrobit AUX do Eva a stále nemůžu přijít na to, jak rádio donutit přepnout do AUX režimu. Kabel se mi kupovat nechce, nemám problém si ho vyrobit. Nemohl by mi někdo říct, v čem spočívá kouzlo toho z ebaye? Co a jak je v něm propojený?
K samotnýmu stereo jacku mi stačej 3. V redukci jich vidím 5. Takže ty 2 něco spojujou? Zkoušel sem různý kombinace a bez výsledku. Naštěstí jsem teda ani nic neodpálil :D
Na vršku rádia je nakreslenej popis těch konektorů. Tam, kde je napsáno aux, to je k ničemu že. Zajímá mě ta krajní kostička (miniISO) u pojistky. Správně? :)
Díky za odpovědi
paric
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pát lis 16, 2012 18:36

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od paric »

Ako vidis su to len tie 4 kabliky co vidiet na fotke, a ziaden odpor ani nic ine na tom kabli nieje. zapaja sa to do kraja, tak ak zozenies ten modry konektor malo by to fungovat. prepinas pomocou tlacidla Media
Fiat Punto Evo 1.4 8V 2011
Spritmonitor:https://www.spritmonitor.de/en/detail/505301.html
Mr.Bean
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 17, 2013 18:14
Bydliště: Praha

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mr.Bean »

Jen 4? Jsme myslel, že 5.
Kam teda ten jeden navíc vede? 3 do jacku a...

I to vypadá, že 3(nebo 2) vedou do kabelu k jacku a jeden je stočenej zpátky do konektoru a schovanej pod smršťovací bužírkou.
Ty 3 piny nad sebou (na straně u pojistky) jsou nadepsaný jako L,R, a země (-). Ty v pravejch rozích jsou Din a Dout. Ty jsem zkoušel spojit a nic :?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Jarouš »

Mr.Bean píše:Zdravím. Už 2 dny se snažím vyrobit AUX do Eva a stále nemůžu přijít na to, jak rádio donutit přepnout do AUX režimu. Kabel se mi kupovat nechce, nemám problém si ho vyrobit. Nemohl by mi někdo říct, v čem spočívá kouzlo toho z ebaye? Co a jak je v něm propojený?
K samotnýmu stereo jacku mi stačej 3. V redukci jich vidím 5. Takže ty 2 něco spojujou? Zkoušel sem různý kombinace a bez výsledku. Naštěstí jsem teda ani nic neodpálil :D
Na vršku rádia je nakreslenej popis těch konektorů. Tam, kde je napsáno aux, to je k ničemu že. Zajímá mě ta krajní kostička (miniISO) u pojistky. Správně? :)
Díky za odpovědi
Nevím teda jak na EVU, ale na GP s rádiem od Blaupunktu (MP3), i Grundig (jen s CD) je výstup na AUX žlutý konektor na opačné straně multislotu. A jsou to zcela zprava horní a dolní pin (L, R) a střed je zem (stínění kabelu). Na těchto rádiích je levý MODRÝ - CD changer, střed ZELENÝ - Hands Free a žlutý je AUX.

Já jsem koupil taky modrý s 3,5 Jackem a žlutý konektor a pak jsem jen přepinoval, cvakl a funguje bez problémů.

PS: modrý mám taky zapojený - chytrou krabičku s SD card slotem, USB slotem a výstupem na jack. Hlásí se jako changer a ovládá se s volantu i rádia. Od té doby už nevím co je CD :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mr.Bean
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 17, 2013 18:14
Bydliště: Praha

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mr.Bean »

Přímo AUX vstupy jsem zapojit zkoušel, ale furt nic. Mám bohužel do Delphi s hláškou No source available. U Blaupunktu to jde normálně, to vím. Něco málo, dost, už jsem toho na netu přečet.
Jde mi přímo o to konkrétní zapojení na straně u pojistky, jak má paric. I podle zahr. fór to funguje tímto kabelem. Já si ten kabel chci vyrobit, to není problém. Dá se žít i bez toho konektoru, když se na piny nasunou malý fastony. Ale pořád nevím co kam nasunout :D
Mr.Bean
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 17, 2013 18:14
Bydliště: Praha

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mr.Bean »

Už jsem na to přišel, už auxuju i bez ebaye :clap
Ještě pořídím mini ISO konektor a bude to jako origo.
Pokud by někdo chtěl, tak můžu pár kabelů vyrobit. Ne každýmu se asi chce dát třeba 20 éček za drát :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Jarouš »

Jakých 20 éček, tu ho máš za 3 kila http://www.conrad.cz/adapter-line-in-3- ... so.k378292 :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mr.Bean
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 17, 2013 18:14
Bydliště: Praha

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mr.Bean »

A tady za kilo http://www.autoradiahifi.cz/autoradio-b ... -1352.html

Ale to nevyřeší problém Delphi rádií - No source available :)

Do Grande s Blaupunktem by to stačilo
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Zdenda »

Měl sis koupit GP a né jak říká Jarouš, auto s knírem :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Jarouš »

Mr.Bean píše:A tady za kilo http://www.autoradiahifi.cz/autoradio-b ... -1352.html

Ale to nevyřeší problém Delphi rádií - No source available :)

Do Grande s Blaupunktem by to stačilo
No tak se pochlub s tím "fíglem" na Delphi, aby z toho měli něco i ostatní :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět