Obsah fans stránek

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jak by jste si představovali obsah na?ich budoucích stránek?

Novinky ze světa Fiatu + fans věci (srazy akce, tipy jak na to)
13
62%
pouze fans zále?itosti
8
38%
 
Celkem hlasů: 21

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:A proč myslí?? Zatím, se k tomu nevyjádřila vět?ina, navíc v hlasování vyhrává jiná mo?nost, ne? se k ní přiklonila vět?ina zde přispívajících :lol:
1) Mrzí mě, ?e se k tvorbě stránek zatím moc lidiček nevyjádřilo a ?e se zde místo toho někteří zabývají srandičkami.

2) Jestli zvítězí varianta 1 nebo 2 je mi celkem jedno. Varianta 1 je náročněj?í na čas a na kapacitu stránek.

3) Já jsem hlasoval pro jednodu??í variantu 2 i vzhledem k tomu, jak u? tady bylo řečeno, ?e se prakticky v?echno odehrává na fóru. Fórum je té? "akceschopněj?í", jeliko? tam své příspěvky mů?e umístit ka?dý v aktuálním čase (ihned). V případě varianty 1, pokud se příspěvky budou shroma?ďovat na jednom místě, bude v?e zveřejňováno s časovým skluzem.

4) Hlasování je jedna věc (a mělo by zřejmě zvítězit), ale je zajímavé, ?e textový rozbor svého hlasování provedli pouze hlasující pro variantu 2 - ti se myslím nad svým hlasováním tro?ku více zamysleli..
5) Podle mého způsob zalo?ení a samotný průběh tohoto tématu nebyl ře?en zcela správně.
Myslím, ?e pokud chceme dosáhnout nějakého výsledku, mělo by být vyjadřování se k danému tématu časově ohraničeno (zadat do kdy), po hlasování a textovém vyjádření jednotlivých přispěvatelů do tématu by se mělo dle hlasování rozhodnout o variantě úpravy (tvorby) stránek a v poslední řadě by ses měl se zájemci o vedení stránek domluvit, co a jak.
(např. Honzus projevil zájem dělat příspěvky o novinkách, ale dosavadní estranky označil kapacitně za nevyhovující. Ty namísto toho jsi začal psát o úpravě stránek dosavadních).

7) Zatím ?ádná Tvá reakce na nabídky účasti některých na tvorbě a správcovství stránek.

6) Já osobně bych toto téma "restartoval" a ostatní po?ádal o:
- znovuzamy?lení se nad obsahem stránek
- nové hlasování
- vyjádření se k ochotě spolupracovat na tvorbě a spravování stránek - pokud se domluví obsah, mohlo by několik lidí spravovat ka?ý třeba jedu oblast (viz. třeba nabídka Honzuse dělat novinky).

To? na vysvětlenou o mém přesvědčení o pochybnosti a nezdravém dosavadním průběhu tohoto tématu a reakci na něj :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

omlouvám se za řeči mimo téma
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

i já :oops: :oops: :oops:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Pepa B. píše:omlouvám se za řeči mimo téma
Na srazu v Olomouci bude? přísně potrestán. :evil:
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Chlapi, přemý?lel jsem nad těmi stránkami a za sebe musím konstatovat, ?e mi ke ?těstí plně postačuje fórum, na kterém se s vámi skoro denně setkávám. Přiznám, ?e GP stránky jsem nav?ívil asi 3x, z toho jednou náhodou. Tak?e tak :D A teď do mě!! :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Jarou? píše:Chlapi, přemý?lel jsem nad těmi stránkami a za sebe musím konstatovat, ?e mi ke ?těstí plně postačuje fórum, na kterém se s vámi skoro denně setkávám. Přiznám, ?e GP stránky jsem nav?ívil asi 3x, z toho jednou náhodou. Tak?e tak :D A teď do mě!! :D
Jsem na tom podobně. :roll:
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Ravic píše:
Jarou? píše:Chlapi, přemý?lel jsem nad těmi stránkami a za sebe musím konstatovat, ?e mi ke ?těstí plně postačuje fórum, na kterém se s vámi skoro denně setkávám. Přiznám, ?e GP stránky jsem nav?ívil asi 3x, z toho jednou náhodou. Tak?e tak :D A teď do mě!! :D
Jsem na tom podobně. :roll:
souhlas
GP 3d 1,2 Dynamic
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tak ja se vyjadrim, at se to trochu pohne..
Obrázek

Vybral bych po 50 korunach na hosting, udelal stranky ktery by meli nejakou home page s novinkama, ktere by mohlo pridavat vice lidi. Bylo by mozne je tridit podle rubrik. Hlavni by bylo opet forum, ktere bych nechal v jednoduche podobe na zpusob soucasneho, jen ho vylepsil (grafika, vice stupnu hodnoceni uzivatelu, vice kategorii, vice smajlu!, atd.). Dale bych vytvoril jednoduchej system na vkladani obrazku, na ktere by bylo kolem 4GB mista. Udelat takovy stranky je na dva dny. Hosting, pripadne domena by se musela odhlasovat. Neni problem udelat to i zadarmo na moji domenu. Pak by vypadala adresa "neco.drzak.org" (napr. gp.drzak.org). Kazdopadne bych zacal neco delat a ladil to za behu ;)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Muzeme zacit predelanim fora a zbytek vyresit pozdeji. Staci se jen nejak dohodnout Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

carlos píše:Tak ja se vyjadrim, at se to trochu pohne..
Obrázek

Vybral bych po 50 korunach na hosting, udelal stranky ktery by meli nejakou home page s novinkama, ktere by mohlo pridavat vice lidi. Bylo by mozne je tridit podle rubrik. Hlavni by bylo opet forum, ktere bych nechal v jednoduche podobe na zpusob soucasneho, jen ho vylepsil (grafika, vice stupnu hodnoceni uzivatelu, vice kategorii, vice smajlu!, atd.). Dale bych vytvoril jednoduchej system na vkladani obrazku, na ktere by bylo kolem 4GB mista. Udelat takovy stranky je na dva dny. Hosting, pripadne domena by se musela odhlasovat. Neni problem udelat to i zadarmo na moji domenu. Pak by vypadala adresa "neco.drzak.org" (napr. gp.drzak.org). Kazdopadne bych zacal neco delat a ladil to za behu ;)
To je slovo chlapa! Prachy na hosting nejsou problém. Domluvíme se v Olmiku :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

carlos píše:Tak ja se vyjadrim, at se to trochu pohne..
Obrázek

Vybral bych po 50 korunach na hosting, udelal stranky ktery by meli nejakou home page s novinkama, ktere by mohlo pridavat vice lidi. Bylo by mozne je tridit podle rubrik. Hlavni by bylo opet forum, ktere bych nechal v jednoduche podobe na zpusob soucasneho, jen ho vylepsil (grafika, vice stupnu hodnoceni uzivatelu, vice kategorii, vice smajlu!, atd.). Dale bych vytvoril jednoduchej system na vkladani obrazku, na ktere by bylo kolem 4GB mista. Udelat takovy stranky je na dva dny. Hosting, pripadne domena by se musela odhlasovat. Neni problem udelat to i zadarmo na moji domenu. Pak by vypadala adresa "neco.drzak.org" (napr. gp.drzak.org). Kazdopadne bych zacal neco delat a ladil to za behu ;)
Fórum je takto dostatečné, nechal bych ho zde, na nové stránky dát akorát link (toto automatické přesměrování se mi docela líbí :wink: ). Kdyby se vybral profi hosting, nejsem proti, akorát jak jsem psal je zapotřebí nějáký programátor, co? Carlos nejspí?e je 8) Já klidně budu pouze v roli ,,redaktora''. A je?tě nápad. Kdyby se na stránky vlo?ila reklama, mohli by si sami na sebe i vydělat, přece jen je průměrná náv?těvnost na?ich stránek okolo 50lidí/den, co? jde!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? píše:Chlapi, přemý?lel jsem nad těmi stránkami a za sebe musím konstatovat, ?e mi ke ?těstí plně postačuje fórum, na kterém se s vámi skoro denně setkávám. Přiznám, ?e GP stránky jsem nav?ívil asi 3x, z toho jednou náhodou. Tak?e tak :D A teď do mě!! :D
Proto jsem byl pro variantu 2 !

Tedy:
1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

To by pro reprezentaci bohatě stačilo.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Du?an píše:
Jarou? píše:Chlapi, přemý?lel jsem nad těmi stránkami a za sebe musím konstatovat, ?e mi ke ?těstí plně postačuje fórum, na kterém se s vámi skoro denně setkávám. Přiznám, ?e GP stránky jsem nav?ívil asi 3x, z toho jednou náhodou. Tak?e tak :D A teď do mě!! :D
Proto jsem byl pro variantu 2 !

Tedy:
1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

To by pro reprezentaci bohatě stačilo.
Jo jo DU?AN má zase pradu :wink:
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Kelter píše:
Du?an píše:
Jarou? píše:Chlapi, přemý?lel jsem nad těmi stránkami a za sebe musím konstatovat, ?e mi ke ?těstí plně postačuje fórum, na kterém se s vámi skoro denně setkávám. Přiznám, ?e GP stránky jsem nav?ívil asi 3x, z toho jednou náhodou. Tak?e tak :D A teď do mě!! :D
Proto jsem byl pro variantu 2 !

Tedy:
1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

To by pro reprezentaci bohatě stačilo.
Jo jo DU?AN má zase pradu :wink:
JO JO přesně. Stačí prezentace a zbytek na fóru
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Chlapci děkuji :P
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno