Obsah fans stránek

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jak by jste si představovali obsah na?ich budoucích stránek?

Novinky ze světa Fiatu + fans věci (srazy akce, tipy jak na to)
13
62%
pouze fans zále?itosti
8
38%
 
Celkem hlasů: 21

gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Pepa B. píše:od Irona očekávám fórum: ..Jak jezdit s 1.2kou po městě za 5.5 litrů :lol: :lol: :lol ... já přispěju do fóra Na které benzíně mají nejlep?í kávu aneb plná nádr? jednou týdně :lol: :lol: :lol:
jo Pepo bude? takový krajánek (informátor o stavu kávy a cen paliva) jako v rádiu :wink: :D


a od Irona očekávám toté? - jak jezdit jako prase po městě za 5,5 litru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

já samozřejmě klidně budu dál dělat novinky od Fiatu, bude-li teda o to zájem, na staré stránky je to tě?ké, novinky chtějí fotky, a tam se ?ádné nevejdou, jinak se sháněním a psaním článků o autech mám jisté zku?enosti ;-) jo a mimojiné vět?inu fiatích novinek jsme měli na stránkách dřív, ne? auto.cz, autorevue a podobní ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

gawry píše:
Pepa B. píše:od Irona očekávám fórum: ..Jak jezdit s 1.2kou po městě za 5.5 litrů :lol: :lol: :lol ... já přispěju do fóra Na které benzíně mají nejlep?í kávu aneb plná nádr? jednou týdně :lol: :lol: :lol:
jo Pepo bude? takový krajánek (informátor o stavu kávy a cen paliva) jako v rádiu :wink: :D


a od Irona očekávám toté? - jak jezdit jako prase po městě za 5,5 litru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak návod na nízkou spotřebu je velice jednoduchý ;-)

(1) vemte z lednice 1 vejce
(2) nechejte vejce na radiátoru a? se skazí (čí skazeněj?í bude - rozuměj del?í doba na radiátoru, tím bude efekt lep?í)
(3) v mezičase si připrav oboustrannou lepící pásku a ustřihni z ní čtverec o rozměru 2x2 cm
(4) vezmi vejce a pomocí obostranné pásky ho připevni na podlahu přesně pod plynový pedál
(5) v?e je připraveno, mů?e? vyrazit - zaručuji, ?e ti klesne spotřeba přímo úměrně době jakou se vejce připravovalo

---
GP 3d 1,2 Dynamic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Honzus píše:... bude-li teda o to zájem, na staré stránky je to tě?ké, novinky chtějí fotky, a tam se ?ádné nevejdou, jinak se sháněním a psaním článků o autech mám jisté zku?enosti ...
Myslím, ?e ne? se začne něco tvořit, by bylo dobré nejdříve ustanovit skupinku tvůrců stránek z těch co to umí (Tommy, Honzus?, Carlos? a příp.dal?í), pak si hlavně ujasnit, co na nich v konečné fázi bude, posoudit, budou-li na to kapacitně stačit dosavadní estránky, či bude nutno zalo?it jiné.
To aby třeba Tommy zbytečně nezačal upravovat ty staré stránky. Ka?dopádně, a? se nedělá zbytečná práce.

Pokud by se zakládaly nové stránky, navrhoval bych do jejich názvu pou?ít
GRANDEPUNTOFANS, či obdobu GRANDEPUNTO-FANS apod.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

V?ak stránky mohou zůstat tak jak jsou, respektive jejich adresa, bude dostatečné jen změnit nadpis a klíčová slova, stejně vět?ina lidí dle klíčových slov, nikoli přesných adres! Jako např toto fórum :wink:

No u? jsem smazal pár fotek z alba Grande punto, přijde mi to takové neefektivní, lep?í by bylo aby v něm měl ka?dý člen foto svého auta + fotogalerie ze srazů....
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:Tak?e pokud budu mít čas, začnu stránky o víkendu předělávat, myslím si, ?e v tomto případě mů?eme zůstat na estranky.cz Star?í galerii proma?u a bude. Také bych tedy přivítal nějáké ty u?ivatelské recenze, či tipy jak na to(např.: nalakování bubnů...). V?e mů?ete posílat na ná? mail!
Chlapi, domluvíme se u? nějak na těch stránkách?
Já bych měl o jejich tvorbu a průbě?nou správu zájem, pokud by se jednalo o variantu 2, viz. mí předchozí příspěvky a zku?ební stránky www.duschovo.wgz.cz - pokec o FANS, přehled členů a písmem i obrazem o srazech a odkaz na fórum. Samozřejmě by byly barevněj?í. Mám o stránkách svou představu, předev?ím o jejich aktuálnosti.

For Tommy: neměj mi za zlé mou iniciativu, ale sám ses zmínil o nedostatku svého času a správcovství Tvého fóra Ti jistě také ten nějaký čásek zabere.
Nezlob se, ale zároveň musím reagovat na Tvé příspěvky - kluci se vyjadřovali ke stránkám a mně, podle toho co pí?e?, připadá, jako bys to nečetl. Výsledkem je, ?e napí?e?, ?es odmazal nějaké fotky ........

"Rebel Du?an"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

:mrgreen: a je tu revoluce :mrgreen:
GP 3d 1,2 Dynamic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

ironlionzion píše::mrgreen: a je tu revoluce :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Co chcete? V?dy? je podzim. Čas na revoluce jak stvořený.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

U? JE TO TADY U? JE TO TADY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

ironlionzion píše:
gawry píše:
Pepa B. píše:od Irona očekávám fórum: ..Jak jezdit s 1.2kou po městě za 5.5 litrů :lol: :lol: :lol ... já přispěju do fóra Na které benzíně mají nejlep?í kávu aneb plná nádr? jednou týdně :lol: :lol: :lol:
jo Pepo bude? takový krajánek (informátor o stavu kávy a cen paliva) jako v rádiu :wink: :D


a od Irona očekávám toté? - jak jezdit jako prase po městě za 5,5 litru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak návod na nízkou spotřebu je velice jednoduchý ;-)

(1) vemte z lednice 1 vejce
(2) nechejte vejce na radiátoru a? se skazí (čí skazeněj?í bude - rozuměj del?í doba na radiátoru, tím bude efekt lep?í)
(3) v mezičase si připrav oboustrannou lepící pásku a ustřihni z ní čtverec o rozměru 2x2 cm
(4) vezmi vejce a pomocí obostranné pásky ho připevni na podlahu přesně pod plynový pedál
(5) v?e je připraveno, mů?e? vyrazit - zaručuji, ?e ti klesne spotřeba přímo úměrně době jakou se vejce připravovalo

---

TAK U? NEJEZDÍM :lol: mám v autě smrad jak v pekle - pří?tě si raděj připlatím za benzín :wink: či?tění interieru je stra?ně drahé :lol: :lol: :lol:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to gawry: .... fůůůůj :mrgreen:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Du?an píše:
Tommy píše:Tak?e pokud budu mít čas, začnu stránky o víkendu předělávat, myslím si, ?e v tomto případě mů?eme zůstat na estranky.cz Star?í galerii proma?u a bude. Také bych tedy přivítal nějáké ty u?ivatelské recenze, či tipy jak na to(např.: nalakování bubnů...). V?e mů?ete posílat na ná? mail!
Chlapi, domluvíme se u? nějak na těch stránkách?
Já bych měl o jejich tvorbu a průbě?nou správu zájem, pokud by se jednalo o variantu 2, viz. mí předchozí příspěvky a zku?ební stránky www.duschovo.wgz.cz - pokec o FANS, přehled členů a písmem i obrazem o srazech a odkaz na fórum. Samozřejmě by byly barevněj?í. Mám o stránkách svou představu, předev?ím o jejich aktuálnosti.

For Tommy: neměj mi za zlé mou iniciativu, ale sám ses zmínil o nedostatku svého času a správcovství Tvého fóra Ti jistě také ten nějaký čásek zabere.
Nezlob se, ale zároveň musím reagovat na Tvé příspěvky - kluci se vyjadřovali ke stránkám a mně, podle toho co pí?e?, připadá, jako bys to nečetl. Výsledkem je, ?e napí?e?, ?es odmazal nějaké fotky ........

"Rebel Du?an"
čtu to tady a dost pečlivě. Já napsal, ?e čas zabralo to shánění novinek o Fiatech (jak psal Honzus, kolikrát ty novinky byli u nás dříve, ne? na autorevue.cz, auto.cz...), nikolivě psaní o fans :!: Odmazal jsem pár starých článků a fotek ze stránek, tak aby na nich vznikl prostor pro nové věci, nyní tam mohu dát foto ze srazu v Bystřici, to? v?e, je?tě se mohu zmínit o Moravském minisrazu, pokud mi po?lou kluci nějáké podrobněj?í info!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

TAK NEVÍM ...

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:Jak by jste si představovali obsah na?ich budoucích stránek?
Dále bych poprosil lidi, kteří by chtěli spolutvořit obsah, a nějákého programátora (webdesignéra), který by stránky udělal, pokud by se někdo takový na?el, mohli bychom jít na jakýkoli hosting, např.:IC.cz, na něm? bě?í toto fórum, tu?ím, ?e v základu je 250Mb prostoru... Hlásit se mů?ete zde.
Honzus píše:já samozřejmě klidně budu dál dělat novinky od Fiatu, bude-li teda o to zájem, na staré stránky je to tě?ké, novinky chtějí fotky, a tam se ?ádné nevejdou, jinak se sháněním a psaním článků o autech mám jisté zku?enosti ;-) jo a mimojiné vět?inu fiatích novinek jsme měli na stránkách dřív, ne? auto.cz, autorevue a podobní ;-)
Tommy píše:V?ak stránky mohou zůstat tak jak jsou, respektive jejich adresa, bude dostatečné jen změnit nadpis a klíčová slova, stejně vět?ina lidí dle klíčových slov, nikoli přesných adres! Jako např toto fórum :wink:



No u? jsem smazal pár fotek z alba Grande punto, přijde mi to takové neefektivní, lep?í by bylo aby v něm měl ka?dý člen foto svého auta + fotogalerie ze srazů....
Tommy píše: ...čtu to tady a dost pečlivě. Já napsal, ?e čas zabralo to shánění novinek o Fiatech (jak psal Honzus, kolikrát ty novinky byli u nás dříve, ne? na autorevue.cz, auto.cz...), nikolivě psaní o fans :!: Odmazal jsem pár starých článků a fotek ze stránek, tak aby na nich vznikl prostor pro nové věci, nyní tam mohu dát foto ze srazu v Bystřici, to? v?e, je?tě se mohu zmínit o Moravském minisrazu, pokud mi po?lou kluci nějáké podrobněj?í info!

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Tak nevím, jestli to téma mělo cenu zakládat :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

A proč myslí?? Zatím, se k tomu nevyjádřila vět?ina, navíc v hlasování vyhrává jiná mo?nost, ne? se k ní přiklonila vět?ina zde přispívajících :lol:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Zamčeno