Obsah fans stránek

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jak by jste si představovali obsah na?ich budoucích stránek?

Novinky ze světa Fiatu + fans věci (srazy akce, tipy jak na to)
13
62%
pouze fans zále?itosti
8
38%
 
Celkem hlasů: 21

Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Obsah fans stránek

Příspěvek od Tommy »

Jak by jste si představovali obsah na?ich budoucích stránek?

Já osobně mám dvě vize -
1. Novinky ze světa Fiatu + fans věci (srazy akce, tipy jak na to)
2. pouze fans zále?itosti

Dále bych poprosil lidi, kteří by chtěli spolutvořit obsah, a nějákého programátora (webdesignéra), který by stránky udělal, pokud by se někdo takový na?el, mohli bychom jít na jakýkoli hosting, např.:IC.cz, na něm? bě?í toto fórum, tu?ím, ?e v základu je 250Mb prostoru... Hlásit se mů?ete zde.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

... já jsem pro mo?nost č. 2, nebo nechat jenom čistě fórum s tím, ?e by se roz?ířilo o fotogalerii a třeba nějakou stránku speciálně pro informace o srazech (kalendář srazů či tak nějak) ...

ale sleduji a budu sledovat výhradně FÓRUM, pokud chci nějaké informace o novinkách, nebo technické informace, vět?inou se stejně objeví i na fóru nebo bych spí?e hledal na serverech jako auto.cz a spol. ...

PS: k provozu fóra jsem ochotný platit nějaký, třeba roční příspěvek aby mohlo být fórum kvalitně hostované na vlastní doméně ...
GP 3d 1,2 Dynamic
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Připojuji se. Pro zlep?ení kvality jsem ochoten taky investovat nějakou kačku.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

ironlionzion píše:...ale sleduji a budu sledovat výhradně FÓRUM, pokud chci nějaké informace o novinkách, nebo technické informace, vět?inou se stejně objeví i na fóru nebo bych spí?e hledal na serverech jako auto.cz a spol. ...
Já jsem volil sice mo?nost 2, přemý?lel jsem o tom a v zásadě souhlasím s Ironem. Má pravdu, ?e se prakticky v?e odehrává na fóru.

Tak?e bych stránky FANS viděl jako pouze stránky reprezentační a to následovně - OBSAH:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

Kdo má zájem viděti toto fyzicky, klikni na: http://duschovo.wgz.cz/

Jak jsem ji? psal dříve v jiných příspěvcích, pokud by byl obsah stránek takto jednoduchý (stručný), stačí na to úplně bezplatné stránky na jakémkoliv webu (např. webgarden) a nemusí se ře?it nějaký výběr příspěvků od členů FANS apod..

Co se týká tvorby a správy stránek, hlásím se jako zájemce (s grafickou stránkou by mi pomohl syn, mj. se má nyní podílet na tvorbě stránek pro svou ?kolu. Ale v náročnosti grafické úpravy stránek bych problém neviděl, stačily by úplně stránky jako jsou stránky současné - s jedním obrázkem - nic náročného..
Pokud by byly stránky po obsahové stránce, jako jsem uvedl vý?e, stačilo by, aby jejich správce pouze přidával a mazal nové a odcházející členy a jednou za čas doplnil fotky ze srazu s nějakým slovním doprovodem. Zbytek ře?it pouze na fóru.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Já jsem taky pro variantu 2. A pokud jde o nějaký poplatek na existenci na?eho fóra, tak se určitě přidám.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Varianta 2, a taky přidám

Návrh Du?ana je asi zlatá střední cesta
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

..varianta 2. , prachy dám 8)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Du?an píše:
Tak?e bych stránky FANS viděl jako pouze stránky reprezentační a to následovně - OBSAH:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM
ANO
GP 3d 1,2 Dynamic
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Kroupy nejsou problém :wink: Taky bych nechal fórum forem a stránky Fans zvlá?? jako reprezentativní. :wink:
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Ja sa tiez pridam za moznost c.2, tak ako ju navrhol Dusan..
Pisat stranku o Fiate a novinkach okolo neho musi byt strasne casovo narocne a ako napisal iron, vacsinou sa aj tak vsetko dostane na forum..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

To mi povídej, ?e to bylo náročný, proto jsem také stránky v poslední době zanedbával :oops:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak?e pokud budu mít čas, začnu stránky o víkendu předělávat, myslím si, ?e v tomto případě mů?eme zůstat na estranky.cz Star?í galerii proma?u a bude. Také bych tedy přivítal nějáké ty u?ivatelské recenze, či tipy jak na to(např.: nalakování bubnů...). V?e mů?ete posílat na ná? mail!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Tommy píše:Tak?e pokud budu mít čas, začnu stránky o víkendu předělávat, myslím si, ?e v tomto případě mů?eme zůstat na estranky.cz Star?í galerii proma?u a bude. Také bych tedy přivítal nějáké ty u?ivatelské recenze, či tipy jak na to(např.: nalakování bubnů...). V?e mů?ete posílat na ná? mail!
..souhlasím a od Irona očekávám fórum: ..Jak jezdit s 1.2kou po městě za 5.5 litrů :lol: :lol: :lol ... já přispěju do fóra Na které benzíně mají nejlep?í kávu aneb plná nádr? jednou týdně :lol: :lol: :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Pepa B. píše:
Tommy píše:Tak?e pokud budu mít čas, začnu stránky o víkendu předělávat, myslím si, ?e v tomto případě mů?eme zůstat na estranky.cz Star?í galerii proma?u a bude. Také bych tedy přivítal nějáké ty u?ivatelské recenze, či tipy jak na to(např.: nalakování bubnů...). V?e mů?ete posílat na ná? mail!
..souhlasím a od Irona očekávám fórum: ..Jak jezdit s 1.2kou po městě za 5.5 litrů :lol: :lol: :lol ... já přispěju do fóra Na které benzíně mají nejlep?í kávu aneb plná nádr? jednou týdně :lol: :lol: :lol:
beru tě za slovo :-D
GP 3d 1,2 Dynamic
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Kdyby ste chteli pomoc se strankama tak staci napsat Wink nebo treba s grafickou podobou. Oboji zvladam. Myslim ze by vubec nebylo spatny vypsat soutez o hlavicku stranek/fora. Staci rict rozmer a barvy do kterych stranky pujdou. Ciste z me tvorby je napriklad tenhle web: http://www.drzak.org . Udelat podobny je vec jednoho vikendu vcetne grafiky. Obrázek
Zamčeno