Garanční prohlídky

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

diky chlapi, či bude dal?ie auto GP e?te neviem, momentálne je na tieto odpovede e?te príli? skoro, najrpv sa musí vyrie?i? leasingovka, poistka a podla toho kožko mi z toho celého po?lu nejaké evry, sa uvidí, aké bude dal?ie auto. teoreticky by som ?iel e?te raz do toho istého vozu a aj motoru, ale to sú čisto teoretické úvahy. Ked som kupoval auto, tak to bolo pred tromi rokmi, teraz by to u? mo?no chcelo niečo väč?ie - hovorim uvidí sa v priebehu pár mesiacov
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

popo píše:diky chlapi, či bude dal?ie auto GP e?te neviem, momentálne je na tieto odpovede e?te príli? skoro, najrpv sa musí vyrie?i? leasingovka, poistka a podla toho kožko mi z toho celého po?lu nejaké evry, sa uvidí, aké bude dal?ie auto. teoreticky by som ?iel e?te raz do toho istého vozu a aj motoru, ale to sú čisto teoretické úvahy. Ked som kupoval auto, tak to bolo pred tromi rokmi, teraz by to u? mo?no chcelo niečo väč?ie - hovorim uvidí sa v priebehu pár mesiacov
popo, tak hlavně ?es pře?il ;-)

Je vidět, ?e GP je opravdu bezpečné auto, podle toho cos psal to byl střet s mastodontem SUV (tfujtajbl, jak já je nemám rád), pak je?tě nějaký kotrmelce přes střechu a pak je?tě se?up do jámy, no buď rád, ?es měl GP ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Honzus píše:
popo píše:diky chlapi, či bude dal?ie auto GP e?te neviem, momentálne je na tieto odpovede e?te príli? skoro, najrpv sa musí vyrie?i? leasingovka, poistka a podla toho kožko mi z toho celého po?lu nejaké evry, sa uvidí, aké bude dal?ie auto. teoreticky by som ?iel e?te raz do toho istého vozu a aj motoru, ale to sú čisto teoretické úvahy. Ked som kupoval auto, tak to bolo pred tromi rokmi, teraz by to u? mo?no chcelo niečo väč?ie - hovorim uvidí sa v priebehu pár mesiacov
popo, tak hlavně ?es pře?il ;-)

Je vidět, ?e GP je opravdu bezpečné auto, podle toho cos psal to byl střet s mastodontem SUV (tfujtajbl, jak já je nemám rád), pak je?tě nějaký kotrmelce přes střechu a pak je?tě se?up do jámy, no buď rád, ?es měl GP ;-)
tak na tuto temu by som asi polemyzoval, lebo áčkový stlpik sa zlomil na dvoch miestach a celý sa zohol, ?ak uvidíte na fotkách ked dodám. čo si myslím ?e pri 5hviezdičkových autách by sa stáva? nemalo.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

popo píše:
Honzus píše:
popo píše:diky chlapi, či bude dal?ie auto GP e?te neviem, momentálne je na tieto odpovede e?te príli? skoro, najrpv sa musí vyrie?i? leasingovka, poistka a podla toho kožko mi z toho celého po?lu nejaké evry, sa uvidí, aké bude dal?ie auto. teoreticky by som ?iel e?te raz do toho istého vozu a aj motoru, ale to sú čisto teoretické úvahy. Ked som kupoval auto, tak to bolo pred tromi rokmi, teraz by to u? mo?no chcelo niečo väč?ie - hovorim uvidí sa v priebehu pár mesiacov
popo, tak hlavně ?es pře?il ;-)

Je vidět, ?e GP je opravdu bezpečné auto, podle toho cos psal to byl střet s mastodontem SUV (tfujtajbl, jak já je nemám rád), pak je?tě nějaký kotrmelce přes střechu a pak je?tě se?up do jámy, no buď rád, ?es měl GP ;-)
tak na tuto temu by som asi polemyzoval, lebo áčkový stlpik sa zlomil na dvoch miestach a celý sa zohol, ?ak uvidíte na fotkách ked dodám. čo si myslím ?e pri 5hviezdičkových autách by sa stáva? nemalo.
Pokud jsi tím sloupkem do něčeho narazil, pak se ohne, na to není samozřejmě dělaný, A-sloupek je nejdůle?itěj?í při čelních nárazech......

Podle toho, co jsi psal, bych byl rád ?e ?iju a děkoval bohu za to, ?e mě auto zachránilo, bylo by mi jedno, co se kde zlomilo :roll:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... vítám tě zpět mezi ?ivé,podle popsání,to byla hodně drsná nehoda :?
Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tjtj tez hodne rychle uzdraveni nejen od modrin ...tak auto vem cert clk nejni nesmrtelnej ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Ahoj, zde jsou nějáké fotky od popa co mi poslal, abych je sem hodil. Bohu?el dříve jsem čas neměl.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

jaaaaaj to teda vypada :-( co s tim bude delat, potreboval bych nejake veciccy...madlo kastliku u spolujezdce a uzamykatelne vicko nadrze ;-)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Kdyby byl ko?ený paket tak bych ho bral, hlavně jestli jse? u? v pořádku po zdravotní stránce.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No jak tak koukam na ty fotky tak jsem rad ze mam GP. :).'.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Popo, tedy to Tvé GP dříve vypadalo lépe. Ale hlavně ?e jsi z toho docela slu?ně vyvázl.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

:shock: no tak toto nezelam nikomu :( chudiatko puntiatko :boze
POPO,bud rad ze zijes :!:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

ty vole 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

popo cau kedze som bol na dovolenke tak som nectal forum ale pridavam sa aj ja ku gratulaci a ze si vyviazol iba s par zraneniami. auto tedy vydrzalo hodne podobe ako som bol aj ja prekvapeny zo zadu ked do mna naburali.
podruhe budes prekvapeny co ti posle lizingovka za predcasne skoncenie lizingu ale sak ak budes daco chcet vedet daj vedet poradim necakaj ze peniaze vybavis do mesiaca.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

A? ma mráz pre?iel po chrbte.
Náhodou el. ovládanie okien a zrkadiel z vodičovej strany by nebolo za symbolické 1 ??
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Odpovědět