Názory na kvalitu Grande Punta a Punta Eva

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

myslite si ze Grande Punto je kvalitne urobene auto

Ano nemam doteraz ziadne problemy
27
57%
Zopar mensich problemov sa uz naslo a riesilo v servise
18
38%
Auto je hodne nekvalitne, malo uz viac ako 5 zavaznych poruch
2
4%
 
Celkem hlasů: 47

Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

To Haberas - já mám GP 1.4 16V - a to je paráda - stačí ten pedál pořádně přitlačit...
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Já na svoje GP-éčko zatím čekám. Ale určitě nečekám, ?e bude bez vady. I kdy? auto u? dneska skládá robot, pořád za ním stojí jenom lidí a těm se chce pracovat někdy více někdy méně. A? u? si koupíte mercedes nebo Trabanta v?dycky to zále?í jenom na náhodě, jaký kus trefíte a jak se ten co ho skládal před ?ichtou vyspal. Jak tvrdí jeden můj známý, "nejlep?í je auto, které se startuje klikou, na tom se nemá co po...." :ehm
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

kuta33 píše:Já na svoje GP-éčko zatím čekám. Ale určitě nečekám, ?e bude bez vady. I kdy? auto u? dneska skládá robot, pořád za ním stojí jenom lidí a těm se chce pracovat někdy více někdy méně. A? u? si koupíte mercedes nebo Trabanta v?dycky to zále?í jenom na náhodě, jaký kus trefíte a jak se ten co ho skládal před ?ichtou vyspal. Jak tvrdí jeden můj známý, "nejlep?í je auto, které se startuje klikou, na tom se nemá co po...." :ehm
presne jak rikas, muzu to potvrdit delam v praci sedacky do audi, predtim do volva...a zalezi na kusu a na tom, jestli jsme meli naladu vetsinou se poctive dela jenom par kusu ke konci smeny, kdy chodi papalasi a divaji se jestli jeste delame :-D ps-audi a volvo nebrat :-D
Odpovědět