Názory na kvalitu Grande Punta a Punta Eva

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

myslite si ze Grande Punto je kvalitne urobene auto

Ano nemam doteraz ziadne problemy
27
57%
Zopar mensich problemov sa uz naslo a riesilo v servise
18
38%
Auto je hodne nekvalitne, malo uz viac ako 5 zavaznych poruch
2
4%
 
Celkem hlasů: 47

Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Tak teď jsem celkem bez přemý?lení za?krtl mo?nost číslo 1.
Mám najeto 7000 km a nemám jediný problém. Je pravda, ?e jsem si musel na auto zvyknout a takzvaně se mu přizpůsobit, ale teď mi slou?í k plné spokojenosti. Ráno přijdu do gará?e, ?krtnu a jedu. A jwzdím svi?ně, nikoliv divoce, a auto se mi za to odvděčuje pohodlím, bezpečnými jízdními vlastnostmi a radostí za volantem.
Za sebe pí?i :

VIVA FIAT!

VIVA Grande Punto
__________________________________________________
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic 5D Magnetico Blu[/b]
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Taky jsem zatrhl mo?nost 1. Najeto 8000 km bez nejmen?ího problému. Snad to tak půjde dál. V?em ostatním přeji a? jim autíčko slou?í k plné spokojenosti a nic se nepo....
Přidávám se k českému Honzovi a VIVA FIAT! :D
Naposledy upravil(a) Ravic dne ned zář 02, 2007 10:02, celkem upraveno 1 x.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Bezporuchářům gratuluji!
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Ladin
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: ned črc 29, 2007 20:47
Bydliště: Zlaté Moravce

Příspěvek od Ladin »

Mensie opravy ako mali takmer vsetci ale inak v pohode takze davam druhu moznos?.
Punto Grande, modrá metalíza, 1.3Mjet 90koní 6 rýchlostné.
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

Jarou? píše:.... Pokud nepočítám seřízení nájezdu dveří, které jsem si vyře?il během 5 -ti minut sám (styděl bych se jet s takovou banalitou na servit), .....
cauko. mozem sa opytat co tym presne myslis? jedna sa o riesenie problemu zleho otvarania zadnych dveri? alebo zatvarania a doliehania dveri ako takych? mne sa strasne zle zatvaraju predne vodicove dvere. treba s tym riadne tresnut ..v servise to nastavili este horsie ako to bolo.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Já mám 3d a myslel jsem tím seřízení dveří z hlediska zarovnání se zbytkem kastle. Navíc mi před seřízením začaly řidičovy na velkých nerovnostech sem tam vrzat. Po seřízení OK lícujou na 100% a zavírají se perfektně. Jsou toti? dost tě?ké.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Ja som dal 2.
Je to moje prve nove auto, tak neviem posudit ci je normalne alebo nie ze chybicky sa nasli. A nemat problemy s tycou riadenia, dal by som 1. Uz som tu napisal par slov k firme Fiat, a nemyslim si ze som jesitny alebo nieco take, ale vytocilo ma to, ze fiat vedel o tom probleme a namiesto toho, aby nariadil dealerom vymenit to riadenie, tak ticho cusal a cakal ci sa to u zakaznika prejavi resp. ci si to zakaznik vsimne.
Celkovo vsak nelutujem, ze mam grandika, som presvedceny ze to je dobre auto.
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

Jarou? píše:Já mám 3d a myslel jsem tím seřízení dveří z hlediska zarovnání se zbytkem kastle. Navíc mi před seřízením začaly řidičovy na velkých nerovnostech sem tam vrzat. Po seřízení OK lícujou na 100% a zavírají se perfektně. Jsou toti? dost tě?ké.
cauko. dalsia debilna otazka. ako si to urobil? ja som to skusal na mojom a po povoleny matic na zavesoch sa dvere ani nepohli. porad nejaku fintu. dik.
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Ka?dé auto má své muchy a GP na tom není jinak 8)
Pokud jde o problémy jako např. nemo?nost otvírání zadních dveří, vrzající interiér, klepající řízení atd. tak to sice nepotě?í, ale dá se říct, ?e jde o ***** ! Problém bude, pokud Vás GP nechá někde na cestě a to se tady je?tě myslím nikomu nestalo !!!

Moji bratři mají tu smůlu, ?e sedlají VW :lol:
Jeden z nich má půl roku starého Passata a u? za?il jaké to je zůstat stát na dálnici u Mnichova.
Druhý má Golfa V , který v servisu stojí u? 3.týdny a pořád netu?í, jak odstranit závadu na nějaké kabelá?i.

Rozdíl je v tom, ?e mistři co kupují VW raději dr?í hubu kdy? mají závadu, aby se jim lidi nevysmáli, ?e za stejně poruchové auto dali o několik desítek tisíc víc.


Můj názor :wink:
GP Sport 1,9 JeToDiesel
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

jj, presne tak. ked som si kupoval auto, vedel som do coho asi idem. fiat patril medzi znacky, ktore maju svoj zvuk. aj ten spod palubnej dosky ci zle zacvaknutych sedakov :>
viem o probleme pri sporte 1.9, ze po roku a pol zacala neprijemne blbnut elektronika. proste sa rozsvietili vsetky kontrolky a auto nefungovalo. skor si vsak myslim, ze ide o raritnu chybu. elektronika je "domenou" francuzov.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Nale : Já mám Sporta 1,9 a ?uky ?uk, v?e bez naprostého problému - a to jsem kupoval auto, které toho mělo hóódně za sebou :wink:

A ví? co je největ?í (_._) ? ........ elektronika v GP (která se údajně tak s.e.r.e.) pochází od Bosche, který ji dodává do "prémiových" značek, jako BMW, Audi, Mercedes atd.
Pokud italové vybaví auto čistě italskou elektronikou (Magneti Mareli), tak to funguje jako hodinky !!!
GP Sport 1,9 JeToDiesel
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Drtikol píše:Nale : Já mám Sporta 1,9 a ?uky ?uk, v?e bez naprostého problému - a to jsem kupoval auto, které toho mělo hóódně za sebou :wink:

A ví? co je největ?í (_._) ? ........ elektronika v GP (která se údajně tak s.e.r.e.) pochází od Bosche, který ji dodává do "prémiových" značek, jako BMW, Audi, Mercedes atd.
Pokud italové vybaví auto čistě italskou elektronikou (Magneti Mareli), tak to funguje jako hodinky !!!
Ani Marelli neni [nemoze :> ] byt zazrak.
Co je to ciste italska elektronika? Pracujem vo firme ktora vyraba integrovane obvody o odobera ich aj Marelli. Marelli to iba nasledne montuje a testuje uz finalne vyrobky [napr.palubne pristroje] . Takze ak vyrobime zmetok ktory sice funguje ale len urcity cas tak Marelli je v tom nevinne :>
No a Marelli si to potom vybavi s nami :evil:
Raz sme vyrobili seriu ze Fordy presli 10mil a koniec....Ostuda
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Robo1.2 píše:
Drtikol píše:Nale : Já mám Sporta 1,9 a ?uky ?uk, v?e bez naprostého problému - a to jsem kupoval auto, které toho mělo hóódně za sebou :wink:

A ví? co je největ?í (_._) ? ........ elektronika v GP (která se údajně tak s.e.r.e.) pochází od Bosche, který ji dodává do "prémiových" značek, jako BMW, Audi, Mercedes atd.
Pokud italové vybaví auto čistě italskou elektronikou (Magneti Mareli), tak to funguje jako hodinky !!!
Ani Marelli neni [nemoze :> ] byt zazrak.
Co je to ciste italska elektronika? Pracujem vo firme ktora vyraba integrovane obvody o odobera ich aj Marelli. Marelli to iba nasledne montuje a testuje uz finalne vyrobky [napr.palubne pristroje] . Takze ak vyrobime zmetok ktory sice funguje ale len urcity cas tak Marelli je v tom
nevinne :>
No a Marelli si to potom vybavi s nami :evil:
Raz sme vyrobili seriu ze Fordy presli 10mil a koniec....Ostuda

Jasně ?e to tak je :wink:
Kdy? si kupuju tenisky od nějakého vyhlá?eného výrobce, taky si nedělám iluze, ?e zrovna ty moje nejsou z Číny :D

Z mé praxe ale vím, ?e problémy se startéry, alternátory, řídícími jednotkami, vstřiky atd. atd. jsou daleko vy??í u německé techniky Bosch, ne? u Magneti Marelli :!:

Dle tvých slov tedy soudím, ?e Magneti Marelli má kvalitněj?í dodavatele - tedy Vás :D a dělají důkladněji a poctivěji finální zkou?ky.
GP Sport 1,9 JeToDiesel
olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

excaliber píše:Ja som dal 2.
Je to moje prve nove auto, tak neviem posudit ci je normalne alebo nie ze chybicky sa nasli. A nemat problemy s tycou riadenia, dal by som 1. Uz som tu napisal par slov k firme Fiat, a nemyslim si ze som jesitny alebo nieco take, ale vytocilo ma to, ze fiat vedel o tom probleme a namiesto toho, aby nariadil dealerom vymenit to riadenie, tak ticho cusal a cakal ci sa to u zakaznika prejavi resp. ci si to zakaznik vsimne.
Celkovo vsak nelutujem, ze mam grandika, som presvedceny ze to je dobre auto.
Suhlas, o chybe FIAT vedel a mal by u mna plus ako by spravil zvolavacku. To je solidny pristup a nee cakat, sak to ludia zreklamuju, takto je to minus
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

_3dno píše:
Jarou? píše:Já mám 3d a myslel jsem tím seřízení dveří z hlediska zarovnání se zbytkem kastle. Navíc mi před seřízením začaly řidičovy na velkých nerovnostech sem tam vrzat. Po seřízení OK lícujou na 100% a zavírají se perfektně. Jsou toti? dost tě?ké.
cauko. dalsia debilna otazka. ako si to urobil? ja som to skusal na mojom a po povoleny matic na zavesoch sa dvere ani nepohli. porad nejaku fintu. dik.
¨

Ahoj, doufám, ?e jsi nezkou?el povolovat ty ?rouby co dr?í panty! :D . Takové s hvězdicivou hlavou. Na dveřích se neseřizuje nic. Seřizují se nájezdy pro zámek, které jsou na?roubované na B sloupku dvěma zapu?těnými ?rouby s imbusem (5 nebo 6). Zítra vyfotím.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět