Koupě ?árovek

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Robo1.2 píše:
Pepa B. píše:to Robo1.2: ..jaký je cenový rozdíl mezi Xtreme a Silverstar, má? představu?
Silverstarky ma stali okolo 500Skk [250Skk/ks] a Xtreme ma stali okolo 1000Skk cez Ebay [predavaju sa ako par v baleni] .
..to je pálka :roll: .. koukal jsem teď do jedný firmy v Brně a chtějí 760,- CZK za pár..no, já si počkám na sraz, omrknu, jak Ti to svítí a rozhodnu se :wink:

jsou to ony?

http://uni.autodoplnky.cz/philips-zarov ... 8-s4085326
Naposledy upravil(a) Pepa B. dne sob srp 11, 2007 11:13, celkem upraveno 1 x.
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Pepa B. píše:
Robo1.2 píše:
Pepa B. píše:to Robo1.2: ..jaký je cenový rozdíl mezi Xtreme a Silverstar, má? představu?
Silverstarky ma stali okolo 500Skk [250Skk/ks] a Xtreme ma stali okolo 1000Skk cez Ebay [predavaju sa ako par v baleni] .
..to to je pálka :roll: .. koukal jsem teď do jedný firmy v Brně a chtějí 760,- CZK za pár..no, já si počkám na sraz, omrknu, jak Ti to svítí a rozhodnu se :wink:

jsou to ony?

http://uni.autodoplnky.cz/philips-zarov ... 8-s4085326
ano to su oni
je to palka suhlasim. Mna presvedcili az 3srnky na ceste ze mat to najlepsie sa v tomto pripade oplati. Asi viac ako napriklad kryt pod motorom. Ale kazdy ma ine priority :D
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak si taky koupim nový ?árovky, v září jedu na dovolenou a přesuny budou často v noci, tak?e to je hl. důvod. Které by jste mi doporučili? Mám zálusk na ji? zmiňované Philips extreme power 80%
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Tommy píše:tak si taky koupim nový ?árovky, v září jedu na dovolenou a přesuny budou často v noci, tak?e to je hl. důvod. Které by jste mi doporučili? Mám zálusk na ji? zmiňované Philips extreme power 80%
Mal som Silverstar a teraz mam tie Extreme.
No mozem povedat ze najvacsi rozdiel bol medzi standartnymi z fabriky a Silverstar +50%. Po namontovani extremov zas pozorujem skvele osvetlenie tabul na extremnu vzdialenost. Som spokojny, otazka dokedy. Kazda ziarovka degraduje s odsvietenymi hodinami.
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Tommy píše:tak si taky koupim nový ?árovky, v září jedu na dovolenou a přesuny budou často v noci, tak?e to je hl. důvod. Které by jste mi doporučili? Mám zálusk na ji? zmiňované Philips extreme power 80%
no som zvedavy co sa dozvieme z toho threadu na autorevue :D
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já taky, zatim jedinej příspěvek, prý philipsi jsou dobrý, osramy nemaj dlouhou ?ivotnost.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

tommy - v seate mam silverstaky od septembra 2006, zatial ziju :) v punte od februara 2007.
ked odidu v seate, uvazujem cim zamenim :roll:
ale tu w5w odporucam za cool blue!
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

nal píše:tommy - v seate mam silverstaky od septembra 2006, zatial ziju :) v punte od februara 2007.
ked odidu v seate, uvazujem cim zamenim :roll:
ale tu w5w odporucam za cool blue!
Preco cool blue?
niektori vravia ze cool blue nikdy viac ze proste nevydrzia nic.
A ktore lepsie svietia CB alebo SVS?

a tie silverstarky po zimnom svieteni ostali zacadene, mam ich v krabicke ale asi ich vyhodim [vybral som ich koli vymene za Philipsy Extreme 80%]
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

co znamena to "zimne svietenie"? tym myslis svietenie v chladnom pocasi? alebo v lete nesvietis a myslis tym celodenne svietenie?
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

RadimG píše:co znamena to "zimne svietenie"? tym myslis svietenie v chladnom pocasi? alebo v lete nesvietis a myslis tym celodenne svietenie?
no tak volako teraz v lete cez den po meste nesvietim. Ak je vonku cez 30C zda sa mi ze sa neumerne prehrievaju po meste reflektory, nemaju sa ako chladit, tak po meste sa snazim nesvietit
V zime musis stale svietit.

Ale SVS su dobra volba vykon/cena to ano
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

aha, lebo ja som zvyknuty svietit stale, svetla zasvietim aj ked na parkovisku preparkovavam.. tak mozno to obmedzim, nech mi vydrzia dlhsie a neodidu za pol roka.. dik za radu
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

A nemá se teď u? na Slovensku svítit celoročně? Nebo to je?tě není v platnosti?
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

este nie, malo by to byt v novele, ale ta este nebola schvalena..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

RadimG píše:este nie, malo by to byt v novele, ale ta este nebola schvalena..
ja som tiez tak svietil furt ale teraz mam z toho trosicka opalene tie reflektory nad ziarovkami. Neviem ci je to z tepla alebo je to odprasene z tej striebornej/ciernej ciapocky ziarovky. Takze v lete po meste nesvietim lebo sa to nema jako chladit. To vyzihanie parabol je vidiet a myslim ze je to z prehrievania, ved ta ziarovka musi mat povrchovu teplotu niekolko stoviek stupnov....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Robo1.2 píše:ja som tiez tak svietil furt ale teraz mam z toho trosicka opalene tie reflektory nad ziarovkami. Neviem ci je to z tepla alebo je to odprasene z tej striebornej/ciernej ciapocky ziarovky. Takze v lete po meste nesvietim lebo sa to nema jako chladit. To vyzihanie parabol je vidiet a myslim ze je to z prehrievania, ved ta ziarovka musi mat povrchovu teplotu niekolko stoviek stupnov....
Já jsem za 8 měsíců celodenního svícení nic na parabolách nezjistil. Přesto jsem celodenní svícení vyře?il montá?í světel pro denní svícení, které mají podstatně men?í nároky na přísun el.energie. Kdy? spočítáte světelný příkon GP-čka při rozsvícených tlumených (potkávacích) světlech, jestli se nemýlím, tak je to 150 W (kdy? nepočítám palubovku). Proti tomu s rozsvícenými světly pro denní svícení je odběr 42 W (2x21 W)
Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno