Plány do budoucna s va?ím GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Robo: Tak ti dr?ím palce, osobně bych do Citróna nikdy ne?el ;-) (pevný střed volantu, podvině páchnoucí interiér, nepřesné a viklavé řazení, měkká sedadla, pří?erné zvuky připomínkovače a palubního PC ve stylu digi hry vlk chytá vajíčka) BTW řazení pro tebe musí být docela ?ok a ta měkká sedadla taky :-D

Jinak hodně km bez problémů.....u C4 by u? mohli za ta leta mít mouchy vychytané...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Honzus píše:Robo: Tak ti dr?ím palce, osobně bych do Citróna nikdy ne?el ;-) (pevný střed volantu, podvině páchnoucí interiér, nepřesné a viklavé řazení, měkká sedadla, pří?erné zvuky připomínkovače a palubního PC ve stylu digi hry vlk chytá vajíčka) BTW řazení pro tebe musí být docela ?ok a ta měkká sedadla taky :-D

Jinak hodně km bez problémů.....u C4 by u? mohli za ta leta mít mouchy vychytané...
Honzus dik :D
Ani ja by som do toho Citrona nesiel ale za 300tisic CZk to bol dobry kup, o roznych problemoch som pocul ale neda sa nic robit, proste ako som uz pisal, tolko penazi za menej vybavene Bravo Dynamic nedam.
Najhorsie je to french radenie, chodi zatial velmi tazko, volant ma silu jak tatrovka ale je to o zvyku.
Ma to dual auto klimu, dazdovy a svetelny senzor, 80kW 1.6i, 16tky kola, atermicke sklo, vyhrievane zrkadla, elektrochromaticke spatne zrkadlo, tempomat a obmedzovac atd...a dalsi blbinky
Za tu cenu som kupil v 2006 Grandaka [bez klimy] a C4 predsa len je to trocha lepsi voz v mnohych aspektoch ako GP, uz len obiehanie je rozdiel 65vs 110koni. No a bol to posledna moznost na taku kupu, uz je v predaji C4 facelift o hooodne drahsi

No a ako som uz pisal, GP ostalo v rodine a uz zarezava. Budem mat nad nim dozor. :)

No a viac ako 400tCzk za Dynamic Bravo 120k som nemienil dat. Bud neviem vyjednavat alebo oni tie auta predavat nechcu. No a potom tie servisy kde som mal cest nestali za vela.
Kde berie Fiat tu odvahu zdrazovat auta ako som pisal ked vsetci co chcu predavat zlacnuju? potom niet divu ze predaju 40 Brav za mesiac. No a tie uzasne zlavy 40tisic na skladovky? mal som niekolko moznosti, ale kedze skladovka bola za uz zvysene ceny??? = 500tisic auto, 19metaliza, 14auto klima zrazu som bol vzdy na 510-530tisic SKK za 120k uz aj po tej uzasnej skladovej zlave.
No a za tie peniaze mohlo ist Bravo spokojne do vyroby. Velmi som sa snazil ale u Fiata som nepochodil, jedno z najdrahsich aut. Pouceny vyvojom a padom cien GP uz Fiatu nedam tie peniaze

Honza predstav si ze len Citroen v trencine predal za den 23 aut!!!!!!!A o tyzden ludia vsetko vykupili na centralnom sklade, auta sa minuli.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Přikláním se k Honzusovým názorům a souhlasím s nimi, ale zároveň se přiznávám, ?e C4(3d) je auto které mě doká?e svým designem dá se říci rozproudit :D Robovi mnoho ??astných km bez problémů a nehod! Cena je neodolatelná..
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Robo, C4 za 300 tis. Kč - předpokládám 3-dvéř :?:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Du?an píše:Robo, C4 za 300 tis. Kč - předpokládám 3-dvéř :?:
Dusan je to 5 dver verzia IMAGE vo vybave co som pisal.

Ako pisem bolo to fakt super kupa za 1.6 80kW 399tSkk teda vazne 300tCZk a boli to posledne kusy pred faceliftom. Vypredali sa do 14dni
Jedine ta cena ma rozprudila konat, lebo 2dieta na ceste :D a GP este aj bez klimy, to sa uz nedalo moc dlho zvladat.

Tento mesiac uz stoji ta ista motorizacia C4 470tSkk sice maju novsie motory +10koni a nejake kozmeticke upravy

Ale rad si tu s Vami aj dalej pokecam, s GP som sa v podstate nerozlucil uplne , to by som niesol tazko :oops:
Skoda toho Brava, velmi som ho v minulosti chcel
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Robo1.2 píše:Ale rad si tu s Vami aj dalej pokecam, s GP som sa v podstate nerozlucil uplne , to by som niesol tazko :oops:
Jinak cena moc dobrá, ?e bude mít 5 dveří jsem moc nepočítal, ale to by nebylo pro rodinu. Jinak se u? kro?, a? za chvíli nekupuje? Picasso :D
Také jsem zvědavý, jestli si na nás GP-čkáře vzpomene? :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Du?an píše:
Robo1.2 píše:Ale rad si tu s Vami aj dalej pokecam, s GP som sa v podstate nerozlucil uplne , to by som niesol tazko :oops:
Jinak cena moc dobrá, ?e bude mít 5 dveří jsem moc nepočítal, ale to by nebylo pro rodinu. Jinak se u? kro?, a? za chvíli nekupuje? Picasso :D
Také jsem zvědavý, jestli si na nás GP-čkáře vzpomene? :wink:

Neboj urcite ano, ved GP bolo a je skutocne auto emocion. Posunul som ho manzelkinmu bratovi, ktory je single, a este potrebuje "neco na holky"
Inak uz sa krotim :D

Celkom ma stve ze som vychytal zavady [napriklad ma 3tie riadenie] , a teraz uz seka bezporuchovy zivot. :?
olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

Mam pocit ze Robo to s GP tak vychytal, ze sa tesil hned 2x. Raz pri kupe a druhykrat pri predaji :D . Dufam ze nebude mat podobny osud aj s C4, inak C4 moc pekna a kolega ju ma a pochvaluje si tak snad aj ty si budes pochvalovat. Uz ked budes na Citronovom fore sa niekedy stav aj tu a popis dojmy. Hodne stastnych km a bez problemov.
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Robo: ano to je přesně politika Citroënu, prodávat prostě za minimální ceny a na to se bohu?el v na?ich zemích je?tě sly?í, páč musíme ře?it ka?dou korunu. Já si GP nechám celkem tak 5-7 let (teď u? jsou mu 2) a pak to bude asi něco vět?ího, chtěl jsem Alfu Mito, ale po zamy?lení mi oproti GP Sport mnoho nepřinese, tak uvidím jestli bude Bravo v kombajnu (bral bych ho ale i normálně, mám vybranou verzi Emotion T-JET 120 k, bílé s pár doplňky navíc) nebo uvidím, co vymyslí Fiat za nástupce Multiply. Ani Sedici není mimo hru a dokonce jsem na?el zalíbení v novém Fiorinu v osobní verzi Qubo, na tak malém prostoru se asi nenajde praktičtěj?í auto ;-)

Jinak C4 a celý koncern PSA má s tím řazením velké problémy, ale nejhor?í bylo, ?e na novinářské akci se zástupci PSA ptali novinářů, co ?e se jim na tom řazení pořád nezdá :-D oni snad nejeli v konkurenčním voze a myslí si, ?e to jejich řazení je nejlep?í na světě, bohu?el patří spí? k nejhor?ím, ale člověk si zvykne i na smrt :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

no myslim, ze byste meli debatu na tema citroen ukoncit, chce se mi zvracet :D :D :D
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

já mám v plánu 2008,2009 ....... 3024 jezdit,jezdit a jezdit :lol:
Obrázek
Odpovědět