Elektrické schéma

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
virsonina
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 06, 2009 20:54
Bydliště: Rokycany

Elektrické schéma

Příspěvek od virsonina »

Nemáte někdo elektrické schéma zapojení? Můj ital nemá rád zimu a dneska mi nešli komplet budíky, počítač, posilovač nešel přepnou, a nešel zvuk od blinkrů. Ale jel a to je hlavní.
Po 10km se ohřál a naběhl, počítač zapoměl kolik je hodin. Podle zapojení poznam který to je konektor a kde ho hledat, snad.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické schéma

Příspěvek od Zdenda »

Typoval bych to na baterku.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
virsonina
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 06, 2009 20:54
Bydliště: Rokycany

Re: Elektrické schéma

Příspěvek od virsonina »

Baterce je 3,5roku jako autu. startuje normálně i s rozsvícenými světly. On už to udělal loni v mrazech a to se mi zase objevilo v menu počítače teplota bez teploty. Přitom teplota v menu neni. Pak se to samo opět spravilo když se ohřál (z menu zmizela teplota) . A loni asi 2x za zimu pouze ta teplota. Ale dnes budíky KO, po 10km se to všechno rozsvítilo.

Po ránu baterka 12.43V , při běhu motoru 14,14V
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Re: Elektrické schéma

Příspěvek od Jirka »

Dej auto do tepla a vyndej pojistkovku co je v motorovém prostoru a sundej z ní všechny konektory a vyfoukat, vysušit a nastříkat sprejem na kontakty.Překontroluj kostru na karoserii a potom na převodovce, zase rozdělat, oškrabat a namazat.
Dostává se tam vlhkost od kola jak je tam ten kryt na výměnu žárovky.
Jinak tohle když se stane tak pomůže zastavit, zhasnout motor a na chvíli odpojit aku.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
virsonina
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 06, 2009 20:54
Bydliště: Rokycany

Re: Elektrické schéma

Příspěvek od virsonina »

http://www.ulozto.cz/xsckwLx/elearn-fia ... tilang-rar Tady je elektrické schéma, hezky čeky.
Pojistkovku jsem vyndal a nic tam neobjevil. je v ní i malá dirka zespoda na odtok, kde byla lehká malá 3cmx2cm vlhkost. Měl jsem venku i budíky a tam žádný studený spoj neni. Uvidim až bude zima. Díky za rady.
Odpovědět