Kde tankujete?

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Kde tankujete?

Shell
43
46%
OMV
6
6%
Benzina
8
9%
Agip
8
9%
Esso
4
4%
Hypermarket
6
6%
Jiná pumpa
18
19%
 
Celkem hlasů: 93

Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou?: no to mě taky, ale stejně to nepou?ívám, spotřebu si počítám sám a benzin beru podle ukazatele...... Dojezd to ukazuje poměrně přesně, okam?itá spotřeba je pro info taky fajn a jinak tam mám stejně název písničky nebo tak něco :-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:Jarou?: no to mě taky, ale stejně to nepou?ívám, spotřebu si počítám sám a benzin beru podle ukazatele...... Dojezd to ukazuje poměrně přesně, okam?itá spotřeba je pro info taky fajn a jinak tam mám stejně název písničky nebo tak něco :-)
To jsme na tom stejně, ty číselka spotřeby mě tam stejně iritují a zbytečně mi zvedají úroveň nasranosti :lol: :lol: :lol: Lep?í nevědět..... :D :D :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Du?an píše:Ka?dopádně je dobré tankovat u benzínek, kde mají velký obrat. Takové ty "JZD" (po slovensky "JRD") benzínky nebrat.
I kdy? nemů?ete vyloučit, ?e Vám problém nenastane i u renovované firmy - viz. občas v televizi. :)
Je?tě k tomu benzínu sly?el jsem od člověka co má pumpu,?e vět?ina těchto velkých firem bere benzín z Čepra ze stejného tanku.Rozdíl dělá pouze řidič cisterny který tam přidá příslu?né aditivum a to se v benzinu za jízdy rozmíchá.Neplatí to ,ale pro W-power ten se prý vozí zvlá??.Jinak W-power skutěčně čistí motor byl o tom rozsáhlý srovnávací test v AUTOTIPU asi před 3 roky.Tehdy tam rozebraly 2 motory po 50000km a ten s W-powrem byl uvnitř bez karbonu krásně čistý.
kolemjdoucí
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

peterson: ono ale od té doby začali i ostatní přidávat čisticí aditiva do svých benzinů, myslím, ?e značkové aditivované benziny jsou +/- stejně dobé...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Robo1.2 píše:
Du?an píše::D :D :D Hold překlep. Jsem rád, ?e jsem Vám také jednou udělal radost já, viď Netwalkere?
benzin zmiesat s vodou a zistit to az po tyzdni je asi blbost
Ked sme kontrolovali lietadla, odkalovali sme nadrze a voda je vidiet aj po dokladnom zatrepani, proste sa to neda zmiesat
Moje řeč, chtěl jsem sem také napsat tento poznatek. V?dy kdy? odkalujeme nádr? u letadla voda se pozná tak, ?e se udělá na dně taková "emulze"...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

peterson píše:
Du?an píše:Ka?dopádně je dobré tankovat u benzínek, kde mají velký obrat. Takové ty "JZD" (po slovensky "JRD") benzínky nebrat.
I kdy? nemů?ete vyloučit, ?e Vám problém nenastane i u renovované firmy - viz. občas v televizi. :)
Je?tě k tomu benzínu sly?el jsem od člověka co má pumpu,?e vět?ina těchto velkých firem bere benzín z Čepra ze stejného tanku.Rozdíl dělá pouze řidič cisterny který tam přidá příslu?né aditivum a to se v benzinu za jízdy rozmíchá.Neplatí to ,ale pro W-power ten se prý vozí zvlá??.Jinak W-power skutěčně čistí motor byl o tom rozsáhlý srovnávací test v AUTOTIPU asi před 3 roky.Tehdy tam rozebraly 2 motory po 50000km a ten s W-powrem byl uvnitř bez karbonu krásně čistý.
Nemohl by jsi to naskenovat a hodit to sem? Pokud to tedy je?tě má? :wink: Dovcela by mne to zajímalo! Jinak souhlas s Honzusem aditivovaný benzín od OMV, Shell, Benziny bude asi +/- stejný. Já myslel spí?e srovnání normálního naturalu(klidně i ze shellky) a třeba V-power, apod.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:Nemohl by jsi to naskenovat a hodit to sem? Pokud to tedy je?tě má? :wink: Dovcela by mne to zajímalo! Jinak souhlas s Honzusem aditivovaný benzín od OMV, Shell, Benziny bude asi +/- stejný. Já myslel spí?e srovnání normálního naturalu(klidně i ze shellky) a třeba V-power, apod.
Nepochopil jsem, co jsi chtěl a po kom naskenovat.
Ta informace, ?e by řidiři míchali v autocisterně aditiva se mi zdá lichá.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

po petersonovy, zda by nenaskenoval ten autotip s tím testem!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Kdyz uz ta rucicka je uplne dole a ja citim chveni motoru, tankuju u prvni pumpy, kterou potkam :D Jen jednou se mi stalo, ze jsem omylem natankobal benzin :cry:
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Du?an píše:
Tommy píše:Nemohl by jsi to naskenovat a hodit to sem? Pokud to tedy je?tě má? :wink: Dovcela by mne to zajímalo! Jinak souhlas s Honzusem aditivovaný benzín od OMV, Shell, Benziny bude asi +/- stejný. Já myslel spí?e srovnání normálního naturalu(klidně i ze shellky) a třeba V-power, apod.
Nepochopil jsem, co jsi chtěl a po kom naskenovat.
Ta informace, ?e by řidiři míchali v autocisterně aditiva se mi zdá lichá.
Proč si myslí? ?e to nemů?e být pravda.Prostě řidič co jezdí pro např.OMW před napou?těním nalije do cisterny určitý poměr jejich aditiva a pak ji začne napou?tět.Myslí? ?e ka?dá vět?í společnost má v republice svoje zásobníky kde si to míchá,nebo ?e vozí benzín ze zahraničí?To by se asi pěkně prodra?ilo.A? potkám na pumpě někdy cisternu zkusím se zeptat řidiče i kdy?
informaci odkud mají benzín ví asi i obsluha u kasy.
Ten Autotip u? nemám je to ji? del?í dobu,ale nebyl to český test bylo to převzato z Autobildu tak to bude třeba někde na netu.
kolemjdoucí
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

peterson píše:Proč si myslí? ?e to nemů?e být pravda.Prostě řidič co jezdí pro např.OMW před napou?těním nalije do cisterny určitý poměr jejich aditiva a pak ji začne napou?tět.Myslí? ?e ka?dá vět?í společnost má v republice svoje zásobníky kde si to míchá,nebo ?e vozí benzín ze zahraničí?To by se asi pěkně prodra?ilo.
Nejsem si jist pouze tím mícháním v autocisternách. Zkusím se zeptat v Čepru.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

čo sa týka situácie v BA, tak do slovnaftu si pre benzín chodia v?etci, okrem tu?ím OMV, lebo ten si vozia s rakúska, lebo to majú blízko - raku?aci.
Ale ináč čo ja viem, tak sa to mie?a v cisternách. Kamo?, robí na plničke v slovnafte.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Este aj Shell sa na Slovensku berie z Ceska. A aj to len usek od Ba po Zilinu. Inak vsetko tak, ako pisal popo.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

shell v-power racing (a znát to rozhodně je) :twisted:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dony píše:shell v-power racing (a znát to rozhodně je) :twisted:
:lol: Na peně?ence, ?e? :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět