"Grande" Punto Actual - Maco

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

"Grande" Punto Actual - Maco

Příspěvek od Maco »

Ahoj, toto fórum mi celkem pomohlo při výběru auta pro moji polovičku, proto následně po koupi Punta jem se rozhodl pro registraci... Tu? Dobrý den :)

Bohu?el Grande Punto ji? nebylo v prodeji, ale pouze jeho osekaná verze Punto Actual, ale co?, stejně se nám líbílo víc ne? faceliftované Punto Evo...

Fotky: http://maco80.rajce.idnes.cz/Fiat_Punto/
Naposledy upravil(a) Maco dne sob srp 31, 2013 16:39, celkem upraveno 2 x.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já se picnu, zase severní Morava (nebo Slezsko?).
Vítej!
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

To má? zřejmě stejnou výbavu jako já. Kolik jsi za něho dal? Má? u? EURO 5?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

welcome třynečoku a předpokládám ?e i jmenovče, a? slou?í :)
GP 1,4 16V SPORT
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Příspěvek od Maco »

Du?an: Ahoj... jj slezsko :)

Jeník1: Ahoj, je to Punto Actual Plus (základ + klima + DO), jj je to Euro 5 (bohu?el, ze systému Start&Stop nejsem zrovna nad?ený) a stálo 205tkč...

Macek: choj... :wink:
Naposledy upravil(a) Maco dne sob kvě 19, 2012 9:28, celkem upraveno 1 x.
Protimo
Štamgast
Příspěvky: 206
Registrován: ned lis 07, 2010 22:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Protimo »

Tak taky welcome
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Únik chladící kapaliny.

Příspěvek od Maco »

Ahoj, prosím o pomoc jak postupovat při reklamaci...

Auto mám teprv 3 měsíce, najeto cca 1200km, u? od koupě se někdy objevily ru?ové kapky pod autem (chlad. kapalina), nijak jsem to neře?il, ale za poslední 2 týdny se to začalo objevovat po ka?dé jízdě a po ka?dé se "ji?" kalu? zvět?uje, zjistil jsem ?e kapalina teče kolem spoje hadice s chladičem (vpravo pod nádr?kou chlad. kap.)

Auto je v záruce tak by mě zajímalo jak mám postupovat v případě reklamace? Objednal jsem se do servisu na čtvrtek. Jaký je standartní postup? Mám po?adovat nějaký protokol o reklamaci? nebo to ře?it "bez papíru" - sly?el jsem ?e právě tento postup je standartní, ale ztoho mám strach v případě opakujících se závad apod...

Mo?ná to zbytečně hrotím, ale byl bych rád za Va?e rady, popř. zku?enosti ne? pojedu do servisu, díky...
Naposledy upravil(a) Maco dne sob kvě 19, 2012 9:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

nicoho sa neboj az to najdu tak ti daju vedet ze co. kazdopadne by to mali opravit bez tvojej financnej ucasti a vsetko sa zadava cez PC takze mas istotu....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Maco píše:Du?an: Ahoj... jj slezsko :)

Jeník1: Ahoj, je to Punto Actual Plus (základ + klima + DO), jj je to Euro 5 (bohu?el, ze systému Start&Stop nejsem zrovna nad?ený) a stálo to 205tkč...

Macek: choj... :wink:
To není metalíza ?e?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

gratuluju k peknemu puntu :-) tak jsem snad jediny co se mu vic libilo Evo :shock:

S tou reklamaci,normalne tam bez,oni ti to spravi a bude to ok,tesneni to nebude,spis nejaka prkotina,oni o tom samozrejme udelaji zapis o oprave,ty jim ho budes muset podepsat,kdyz chces tak jim rekni at ti ho okopiruji,bud v pohode bude to ok :)

Jeniku toto je metaliza urco,byli 3 pastelovy bila,modra rock(ty byli bez ppriplatku) a pak ta tvoje cervena nejak extra cervena se jmenovala ta byla s priplatkem 4000,-kc, klasicke metalizy byli s priplatekem nejak 10-11tisic
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Příspěvek od Maco »

Díky za odpověďi, dnes jsem byl v servisu, zezačátku jsem měl smí?ene pocity... technik se zeptal na projev závady, bez jakéhokoli záznamu si převzal klíče stím ?e to zeveze na dílnu, při dotazu zda mů?u být při kontrole/opravě mi odpověděl NE! Tudi? jsem čekal na prodejně, ale pak po cca 20min. mě vzal na dílnu, ukázal mi kde kapalina prosakovala, byla ?patně nasazena spona na hadici, vyměnili ji a dolili kapalinu... Tak?e nakonec v?e OK...

Mo?ná to s tou pověstí Fiat servisu nebude tak stra?né :) ale očekával bych ?e v?dy při přebírání auta provedou záznam... alespoň u "korejského" hyundaie to tak funguje... ?koda no
Naposledy upravil(a) Maco dne čtv úno 02, 2012 14:15, celkem upraveno 1 x.
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Příspěvek od Maco »

Jeník1: je to červená metalíza Sfrenato :)
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Maco píše:Díky za odpověďi, dnes jsem byl v servisu, zezačátku jsem měl smí?ene pocity... technik se zeptal na projev závady, bez jakéhokoli záznamu si převzal klíče stím ?e to zeveze na dílnu, při dotazu zda mů?u být při kontrole/opravě mi odpověděl NE! Tudi? jsem čekal na prodejně, ale pak po cca 20min. mě vzal na dílnu, ukázal mi kde kapalina prosakovala, byla ?patně nasazena spona na hadici, vyměnili ji a dolili kapalinu... Tak?e nakonec v?e OK...

Mo?ná to s tou pověstí Fiat servisu nebude tak stra?né :) ale očekával bych ?e v?dy při přebírání auta provedou záznam... alespoň u "korejského" hyundaie to tak funguje... ?koda no
JJ jsem si rikal ze to bude kravina,ale na optani zda muzes byt u opravy by mel rict ANO klidne.no nic Punto je spolehlive vozitko tak at jses v servisu co nejmene :)
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no ja ked som tam v nasom fiate tak vzdy robia zaznam ale to je servis ford fiat tak su pedantnejsi asi.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Reklamace

Příspěvek od Maco »

Ahoj, tak?e příběh s únikem chlad. kapaliny má pokračování, dnes koukám a opět kalu? pod autem, opět to prosakuje v místě kde měnili sponu, ale také se objevily kapky na jiných místech (spojich hadic), mám strach, ?e tlakuje hlava nebo těsnění pod hlavou, hadice jsou tvrdé jak sviňa... za týden klesla hladina v nádr?ce z MAX na MIN.

Co vy na to? Ře?il někdo z Vás něco podobného?
Naposledy upravil(a) Maco dne sob kvě 19, 2012 9:20, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět