Fiat Grande Punto - Davidian

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Davidian
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon srp 10, 2009 11:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Fiat Grande Punto - Davidian

Příspěvek od Davidian »

Caute, tak som sa po nejakej dost dlhej dobe rozhodol pridat sem aj mojho milacika..

Motor:
1.4 8V/ 57kw rv. 2006

Karoséria:
3 dverova verzia

Farba:
Cervena

Výbava:

1. Elektricke sp. zrkala a pr. okna
2. Radio CD-MP3 6x repro + SUB
3. Cuvacie Senzory
4. Diodove Svetla v zadu
5. Daylight Svetla v predu
6. Multifunkcny volant potiahnuty cervenou kozou
7. Nahradene loga fiat za abarth
8. Folie na zadne okna
9. K&N filter - bude sa menit za GSR Engineering (uz coskoro a K&N bude na predaj.
10. Nalepky na boku s logom punto

a tot nejake fotozy:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a toto je moj druhy Talianko:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Davidian dne úte led 03, 2012 19:11, celkem upraveno 3 x.
Protimo
Štamgast
Příspěvky: 206
Registrován: ned lis 07, 2010 22:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Protimo »

welcome a u?ívej ;-)
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Grande Punto - Davidian

Příspěvek od jeník1 »

Davidian píše:Caute, tak som sa po nejakej dost dlhej dobe rozhodol pridat sem aj mojho milacika..

Motor:
1.4 8V/ 57kw

Karoséria:
3 dverova verzia

Farba:
Cervena

Výbava:

1. Elektricke sp. zrkala a pr. okna
2. Radio CD-MP3 6x repro + SUB
3. Cuvacie Senzory
4. Diodove Svetla v zadu
5. Daylight Svetla v predu
6. Multifunkcny volant potiahnuty cervenou kozou
7. Nahradene loga fiat za abarth
8. Folie na zadne okna
9. K&N filter - bude sa menit za GSR Engineering
10. Nalepky na boku s logom punto

a tot nejake fotozy:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A kde jsou ty fotky? U? to jde zobrazit. To jako jsi přelepil logo FIAT logem Abarth? To by mě v ?ivotě nenapadlo.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

Vytaj . mozem ta poprosit o par fotiek interieru
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Ahoj, vypadá pěkně a? na ten ko?enkový "hadr" přes kapotu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davidian
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon srp 10, 2009 11:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidian »

Roszbeck píše:Vytaj . mozem ta poprosit o par fotiek interieru
Pokusim sa co to spravit, ale okrem kobercekov abarth a kozeneho cerveneho volantu (a prepalenej sedacky vodica :oops: ) tam nic take extra nie je..no mozno este nepovysavane.. ale akonahle sa bude dat fotit a nezabudnem, pokusim sa Ti vyhoviet.

nasiel som len nalozeny kufor nezmyslami :) a volant ked som tam daval tu kozu.

Obrázek

Obrázek

No a ten "hadr" :oops: :P :oops: z kozenky sa da dat velmi lahko dole, viac menej to tam davam len zriedka, aj tentokrat to bolo kvoli tej fotografii..
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Grande Punto - Davidian

Příspěvek od jeník1 »

Kdy? napí?u upřímně svůj názor, tak lepit nebo dokonce přelepovat logo FIAT logem ABARTH mi přijde poněkud divné a? trapné. Spí? si ale myslím, ?e je to ka?dému jedno a nikoho tím neoslní?. Mo?ná na to sbalí? nějakou holku, která neví, ?e Abarth nemá na zadních kolech bubnové brzdy apod. Tak?e tohle přelepování loga bude mít spí?e sexuální podtext. :D
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Nechci rýpat, taky jsem uva?oval o ko?eném potahu na volant, ale v tvém případě se mi ukončení ků?e na ramenech volantu vůbec nelíbí
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Grande Punto - Davidian

Příspěvek od Macek »

jeník1 píše:Kdy? napí?u upřímně svůj názor, tak lepit nebo dokonce přelepovat logo FIAT logem ABARTH mi přijde poněkud divné a? trapné. Spí? si ale myslím, ?e je to ka?dému jedno a nikoho tím neoslní?. Mo?ná na to sbalí? nějakou holku, která neví, ?e Abarth nemá na zadních kolech bubnové brzdy apod. Tak?e tohle přelepování loga bude mít spí?e sexuální podtext. :D
a kolik existuje holek které ví co to abarth vůbec je :D

jinač welcome Davidian
GP 1,4 16V SPORT
pEvo
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát úno 19, 2010 6:58
Bydliště: Bratislava

Re: Fiat Grande Punto - Davidian

Příspěvek od pEvo »

jeník1 píše: přelepovat logo FIAT logem ABARTH mi přijde poněkud divné a? trapné.
ja by som to skor prirovnal ku kupe tenisiek abibas so styrmi pasikmi u vietnamcov, odparat jeden pasik a tvarit sa ze mam na nohach adidasy :)
Punto Evo biele, 1,2 Racing 5D, polep Italy, Obrázek
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=973
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Mas to pekne udelane,moc pekne Punto az na to cerne na kapote,pekne svetla jak predni tak zadni,jde holt videt ze se o nej staras :-)

Ten znak Abarth mi vubec nevadi,jen mi to nepasuje k tomu motoru
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Davidian
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon srp 10, 2009 11:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidian »

Takze, dakujem Vam za Vase nazory a kritiku.. cakal som nieco podobne :D

Ale tak neda sa mi teda nevyjadrit..

Co sa tyka toho kozeneho volantu, bola to moja prvotina, naucil som sa, ako sa to ma robit a od vtedy, co to tam mam nahodene, som to uz na par autach robil,
kde to uz vyzera lepsie a povedal som si uz vtedy, najskor znicim toto, co mam a potom si kupim druhe a spravim to poriadne. Co sa tyka funkcnosti je to nenahraditelne a uz nikdy by som nechcel soferovat GP bez toho. Jednak Vam volat o poznanie zhrubne a lepise sadne do ruky a zaroven v lete alebo v zime zbytocne nepali/nechladi.. cize, oproti tomu je uplne jedno ako to vyzera, lebo efekt je nenahraditelny..

Nuz a k tomu Abarth znaku..
Ludia sa trosku preberte s tymi Vasimi nazormi, nechcem Vam ich brat, ale poculi ste niekedy o S-Line u Audi alebo u M-Paket u BMW. Tie modely nie su ani S-kove a ani M-Kove, maju len taky "look like" a to nie uplne taky, len ciastocny a cisto len za priplatok. Kedze Fiat nieco ako Abarth line nerobi, tak som sa ubral vlastnou cestou. Kedze oproti logam Abarth vyzeraju loga FIATU uplne trapne, nevahal som si tieto podotykam original Abarth loga kupit na ebay-i, tak isto ako tie nalepky co mam na boku, ci koberceky a zapalovac s logom Abarth. Ked to prirovnavate k adidasom so 4 pruhmi od Vietnamcov, tak potom neviem. Vobec ma nezaujimaju nejake cicusky, ktore by som akoze mal na to auto zbalit, tie skor zbalim na umytu karoseriu a na hudbu, podla mna, ako na logo v predu a v zadu.. :D nesnazim sa urobit dojem, ze mam Abarth z chatrce, proste sa mi tam tie loga viac pacia a viac hodia. A vobec mne osobne to zili netrha, ze mam vzadu bubny, po zime aj tak pojdu do ciernej a nebude ich vidno. dokonca mam este jedno (ktore som vlastnou neopatrnostou pripravil o tie cudliky vzadu) nalepene na Sub-wooferi, zatial kazdy kto to videl, to ocenil. Ale tak proti gustu, ako sa hovori...nemusi sa kazdemu moje auto pacit..

Ale tak to len ako reakcia na tie komenty vyssie.. (Napriklad skuter mam vo full tuningu, je to skuter roka 2010 na slovensku a niekomu to vobec nedojde..ja to neriesim, lebo viem co mam)

Doteraz som mal na ten K&N filter ktory sedi hore na klapke, ale v piatok by mal Peter (z GSR Engineering) pre mna dokoncit sisku aj s potrubim (cervenym) a potom uz mi ostava len dufat, ze to na Slovensko dlho nebude cestovat. Ked ho nahodim, snad dam aj fotky. Keby mal potom niekto zaujem o to K&Nko, bude na predaj, je len rok jazdene cistene vylucne K&N pripravkami.
Dalsiu vec co sa hodlam spravit je daky pekny vyfuk, pisem pekny, lebo ho chcem dat hlavne kvoli vizualu, vykon od tohto auta cakat predsa nemozem, tak aspon nech ma prijemny zvuk a pekny vzhlad. Akurat sa neviem rozhodnut ci dat duplex, alebo len jednu ruru na lavo.
Noo a este hmlovky, uz ich mam kupene, len dam ich tam asi az ked bude po zime, teraz sa mi do toho absolutne nechce..

Este planujem tento tyzden poriesit ciernu foliu za znacku a mozno aj na strechu. O kapote este budem uvazovat..

Nemam velmi vela casu na moje GP, inac by vyzeralo lepsie, ako som pisal, este sa venujem aj skutru (v poslednej dobe trosku viac), na Slovensku moderujem jedno a spravujem druhe forum o skutroch, plus zamestnanie, ale snazim sa.. toto forum uz dlhsie sledujem, ale az teraz som sem hodil aj svoje autko.. budem sa snazit sa tu s vami delit o moje radosti, ci starosti.
Zajtra menim rozvody a veci s tym suvisiace a zaroven aj zadne brzdy.. (Bude sa Abarthovo bubnovat :D) a potom mam zas na dlhsie pokoj.. :)

musim so psom(dalsia povinnost, ktorej sa neda vyhnut), tak vam prajem este pekny vecer..
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Ahoj má? pěkný auto a co si na něm udělá? je tvoje věc.Za mě bych se spí?
podíval na Ebay po origo ko?eným volantu. Vono Evo taky není mi?ak,nevím jak na to taliáni při?li. :D Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Davidian
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon srp 10, 2009 11:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidian »

Dobry napad, uz som sa po nejakych pozeral, len ktovie, ci existuju aj nejake farebne??
Scooter Tuning Is Not A Crime
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

www.volantech.cz - jaké chce?
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět