Čekatel i nový majitel GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

Du?an: promiň, mě to prostě smě?né nepřijde, musí? mi tam pří?tě přidat smajla :lol:
Někomu chybí nadhled, někdo má zapotřebí se vyjadřovat jako pologramotný adolescent, holt lidi sou různý...
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Chlapi jste normální :shock:

To si jako myslíte, ?e kdy? se klient s prodejcem dohodnou na ceně auta a podepí?ou kupní smlouvu + slo?í zálohu, tak s tím jde něco dělat ? Jako?e prodejce mu zavolá, ?e auto je vyrobeno a nachystáno k odběru a Tinkturák příjde jako vítěz, ?e chce dal?í 10tis.slevu z prodejcovi 5% mar?e - to patří do pohádek !!! Nebo ?e Timkturák řekně chlapi já si to rozmyslel, já chci jinou motorizaci.

Nejhor?í je, ?e lidi si to přečtu a pak to jdou fakt zkusit :(
GP Sport 1,9 JeToDiesel
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

Kelter píše:Jestli chce? jezdit s autoklimo?kou v letě někam dál ve 4 lidech tak počítej 8l spotřebu a to bude? rád kdy? pojede? 90km/h. Vlastní zku?enost, taky jsem zaváhal a nevzal 1.3 MJT či 1.4 16V s příplatkem jen 50litrů. Teď u? s tím moc neudělám, ale ty zatím mů?e? tak neváhej. :twisted:
Těch 8 litrů fakt nee. V létě s otcovou 1,2 Olomouc - Lipno, 4 lidi, 2 kola na stře?e, klima pořád zaplá a 7 l. A rozhodně neplatí, jak tu někteří pí?í, ?e 1,2 a klima nejde dohromady :roll:
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

Drtikol píše:Chlapi jste normální :shock:

To si jako myslíte, ?e kdy? se klient s prodejcem dohodnou na ceně auta a podepí?ou kupní smlouvu + slo?í zálohu, tak s tím jde něco dělat ? Jako?e prodejce mu zavolá, ?e auto je vyrobeno a nachystáno k odběru a Tinkturák příjde jako vítěz, ?e chce dal?í 10tis.slevu z prodejcovi 5% mar?e - to patří do pohádek !!! Nebo ?e Timkturák řekně chlapi já si to rozmyslel, já chci jinou motorizaci.

Nejhor?í je, ?e lidi si to přečtu a pak to jdou fakt zkusit :(
Ahojda.
Hele ono to celé wzniklo tak, ?e já prostě sepsal smlouwu na motorizaci 1.2 s termínem dodání do 49tého týdne.
No a ono autíčko při?lo w mnou po?adowané sestawě w polowině dohodnutého termínu.Byla domluwená předáwačka a hodinu před tím mi dealer zawolal a omlouwal se, ?e auto je přesně jak jsem si jej objednal, je s podstatným rozdílem. Někde prostě wznikla chyba (dealer to swaluje na pra?skou centrálu - do toho newidím, ?e prý se tam překlepli w čísle objednáwky co jim zadali oni - podle jeho slow to celé stále putowalo w systému u nich jako 1.2 ale před předáwkou zwedli dekl a ejhle dízl...co? se mi sice osobně nezdá, ale budi?, prostě někd někdo wyrobil nějakou botu.Já do jejich systému na tabulky newidím) a místo motoru 1.2 to auto taliáni smontowali s motorem 1.3JTD a prý jestli bych to wzal w té sestawě, w jaké to při?lo, ?e by zkusili, jestli by Praha přistoupila na 50% slewu z rozdílu w cenách motorizací, co? tu?ím dělá nějakých 35.000,- Kč slewy z koncowé ceny.
Jen?e já na to prostě u? wydal we?keré mo?né finance a dal?í do toho nehodlám dáwat (leasing, půjčka, prostě ?ádné dluhy nechci), tak?e deler prostě řekl, ?e mi musí teda do dohodnutého týdne dodat tu mou sestawu...
Mají na to 5 týdnů, a myslím, ?e to asi tedy stihnou, proto?e i tohle bylo celkem sestaweno rychle, jen?e prostě jak jsem byl natě?ený a nawíc mi to wy?lo na den narozenin s předáwkou, tak jsem prostě z toho hodně zklamaný....
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

to Dall
Vymazane, nevidim do toho a ani ma to nezaujima pravdu povediac
Nech si kazdy skusa na predajcov co chce. Ti budu vzdy plakat a tak dokola

Pamatam ako jeden chalanisko na pocitaci upravil cenovu ponuku od jedneho predajcu a u druheho tu vymyslenu zlavu tiez dostal [na GP]
Naposledy upravil(a) Robo1.2 dne sob lis 03, 2007 12:18, celkem upraveno 3 x.
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

OK, taky smazáno
Naposledy upravil(a) dall dne sob lis 03, 2007 13:30, celkem upraveno 1 x.
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

:shock: :shock: :shock:
:x Koukám jak se to tu přiostřilo. :x
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

Drtikol píše:Ups ..... tak to se V?em omlouvám :oops:

Pokud je auto ve fia?áckém systému vedené jako 1.2 - a to skutečně je, tak dealerovi při?la faktura od importu také za motorizaci 1.2, tak?e bez cenového rozdílu. Problém je ten, ?e po uhrazení vozidla by import vystavil VTP na benzínový motor místo deaslového a to u? problém je.

No tak to jsem zvědav jak toto dopadne.

Ka?dopádně si trvej na svém !!!
Práwě ?e to mne taky napadlo, ?e kdyby si toho new?imli a prodali mi to s dízlem pod kapotou a welkým techničákem na benzín, neodpowídal by techničák a myslím, ?e při prwním Kry?tofowi by mne zatkli cajti, ?e mám kradené auto s jiným motorem :lol:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

myslim ze este skor by si do toho nalial benzin a cudoval sa ze preco ti to nejde :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

zdravím v?echny.Před měsícem jsem si pořídil grande punto .Je to super auto a rozhodnul jsem se pro něj i díky tomuto fóru tak?e díky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

libor píše:zdravím v?echny.Před měsícem jsem si pořídil grande punto .Je to super auto a rozhodnul jsem se pro něj i díky tomuto fóru tak?e díky
ahoj Libore, vítám Tě na fóru :P
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

To? vítej ogaro welcome
Takze radosti, strasti, fotecky, proste se vsim sem
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Robo1.2 píše:to Dall
Vymazane, nevidim do toho a ani ma to nezaujima pravdu povediac
Nech si kazdy skusa na predajcov co chce. Ti budu vzdy plakat a tak dokola

Pamatam ako jeden chalanisko na pocitaci upravil cenovu ponuku od jedneho predajcu a u druheho tu vymyslenu zlavu tiez dostal [na GP]
ten chalanisko to som bol ja....... a vy?lo to...... :twisted: Čo sa týka úpravy ponuky tak som iba zamazal identifikačné údaje predajcu od ktorého bola ponuka, čo sa týka ceny tak som nič "nefal?oval".......
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

libor píše:zdravím v?echny.Před měsícem jsem si pořídil grande punto .Je to super auto a rozhodnul jsem se pro něj i díky tomuto fóru tak?e díky

welcome přeji hodně kilometrů bez problémů
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

welcome Vítám Tě tu také, jsem rád, ?e zrovna toto fórum přispělo k výběru Tvého nového vozu, tak nech? slou?í ke v?í spokojenosti welcome
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Odpovědět