Plynový pedál

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Plynový pedál

Příspěvek od Pepa B. »

ahoj, máte někdo podobný problém jako já, ?e jde ztuha se?lápnout plynový pedál? Zkou?el jsem jet v jiném GP a ?lo to jako po másle..měl jsem auto ve Fiatu, včera jsem si pro něj byl, prý to rozebrali, promazali, ale změnu nepozoruju, říkali pak jen výměna..myslíte, ?e to chce jen rozhýbat? Díky za postřehy :?:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynový pedál

Příspěvek od Pepa B. »

hele, chlapi, dobře - dáváte mi najevo, ?e nikdo podobný problém nemá a je na čase zajet do servisu :lol: :lol: :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

to je tě?ké říct objektině co pro tebe znamená "tuhý pedál". Mně taky přijde, ?e je tu??í (oproti mého bývalému autu), ale to je taky subjektivní názor. Pokud je tak tuhý, ?e tě z toho po 20 minutách bolí noha, tak je to asi závada..
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Márty píše:to je tě?ké říct objektině co pro tebe znamená "tuhý pedál". Mně taky přijde, ?e je tu??í (oproti mého bývalému autu), ale to je taky subjektivní názor. Pokud je tak tuhý, ?e tě z toho po 20 minutách bolí noha, tak je to asi závada..
...včetně firemních aut jezdím týdně v průměru třemi auty a GP, můj pocit je, ?e nelze plynový pedál ovládat "s citem" :roll: , často se stane, ?e díky tomu auto při rozjezdu poskočí..jel jsem v dal?ích dvou GP a bylo to v pořádku. Obrátím se znovu na servis, uvidím..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

Pepa B. píše:
Márty píše:to je tě?ké říct objektině co pro tebe znamená "tuhý pedál". Mně taky přijde, ?e je tu??í (oproti mého bývalému autu), ale to je taky subjektivní názor. Pokud je tak tuhý, ?e tě z toho po 20 minutách bolí noha, tak je to asi závada..
...včetně firemních aut jezdím týdně v průměru třemi auty a GP, můj pocit je, ?e nelze plynový pedál ovládat "s citem" :roll: , často se stane, ?e díky tomu auto při rozjezdu poskočí..jel jsem v dal?ích dvou GP a bylo to v pořádku. Obrátím se znovu na servis, uvidím..
Tak to je pak jasné. Jistě se jedná o závadu, tak?e kontaktovat servis je určitě v tuto chvíli dobrým ře?ením.
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

..jen info pro ostatní - nakonec po rozdělání a promazání v servise, kdy se křupání neodstranilo, mám objednaný komplet nový plynový pedál - čili Fiat bude ře?it výměnou..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:..jen info pro ostatní - nakonec po rozdělání a promazání v servise, kdy se křupání neodstranilo, mám objednaný komplet nový plynový pedál - čili Fiat bude ře?it výměnou..
Pepo, to mo?ná bude příčina toho, ?e ti ta 1.2 netrhá asfalt :D . Ale kdy? se nad tím tak zamyslím, v tom plynovém pedálu asi není nic ne? jezdec potenciometru, který se ?oupe po nějaké odporové desce a pokud tam byl nějaký problém... křupání :?: . Dej vědět jak jsi pochodil.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

..tak u? mám nový pedál - nic nevr?e a nelupe, jde příjemně lehce...(myslím taky, ?e to líp jede :twisted: - pro rýpaly, samozřejmě je to kravina)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Pepa B. píše:..tak u? mám nový pedál - nic nevr?e a nelupe, jde příjemně lehce...(myslím taky, ?e to líp jede :twisted: - pro rýpaly, samozřejmě je to kravina)
:mrgreen:

tak bacha na spotřebu, teď ti to konečně taky půjde za plynem
GP 3d 1,2 Dynamic
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Pepa B. píše:..tak u? mám nový pedál - nic nevr?e a nelupe, jde příjemně lehce...(myslím taky, ?e to líp jede :twisted: - pro rýpaly, samozřejmě je to kravina)
Mi se zda, ze plynovy pedal nefunguje jak ma, kdyz totiz jenom lehtam plyn seslapnu cca 1 cm, tak mam okamzitou spotrebu i 10/100 km a kdyz na nej jenom polozim nohu tak se ukaze takovych 6 litru nejmene, a to muzu jet do dalnici ale proste staci 1 cm mit nohu na plynu a spotreba 9-10 litru, nemuze byt ten potencak v haji? :(
Odpovědět