Zvuk blinkru

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

pete
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 16, 2011 15:53

Zvuk blinkru

Příspěvek od pete »

Ahoj vsichni,
prijde mi jako blazinec ten zvuk blinkru u punta.

Co jsem se ptal, nelze zmenit, neni tam rele ale je to tistak na desce.

Co vy na to rikate, zvuk vam nevadi ?

Mam rocnik 2006.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zvuk blinkru

Příspěvek od Jarouš »

pete píše:Ahoj vsichni,
prijde mi jako blazinec ten zvuk blinkru u punta.

Co jsem se ptal, nelze zmenit, neni tam rele ale je to tistak na desce.

Co vy na to rikate, zvuk vam nevadi ?

Mam rocnik 2006.
Ne.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

pres muziku ho neslysim... :lol: nemam stim problem ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
kaktus
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: sob úno 05, 2011 12:46
Bydliště: Hněvo?ice

Re: Zvuk blinkru

Příspěvek od kaktus »

pete píše:Ahoj vsichni,
prijde mi jako blazinec ten zvuk blinkru u punta.

Co jsem se ptal, nelze zmenit, neni tam rele ale je to tistak na desce.

Co vy na to rikate, zvuk vam nevadi ?

Mam rocnik 2006.
zvuk mi nevádí,spí? blikání(kdy? jde ručka z první polohy do druhé,tak někdy 3 krát rychle problikne)
GP 14.8V New Orleans Blue, fiat tipo 2.0 16V GT
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Můj problém je ten, ?e zvuk blinkru při rychlej?í jízdě nebo hlasitěji pu?těné muzice nesly?ím a hlasitost se nedá nastavit. Jestli se někdo v sobotu díval na Auto salon, tak u nové C4 se digitálně dají nastavit čtyři různé zvuky na blikání a to se mi teda moc líbilo. Mohli by se tím v Turínu inspirovat!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:Můj problém je ten, ?e zvuk blinkru při rychlej?í jízdě nebo hlasitěji pu?těné muzice nesly?ím a hlasitost se nedá nastavit. Jestli se někdo v sobotu díval na Auto salon, tak u nové C4 se digitálně dají nastavit čtyři různé zvuky na blikání a to se mi teda moc líbilo. Mohli by se tím v Turínu inspirovat!
Shodou okolností jsem tu reportá? o C4 viděl a teda doufám, ?e podobné kolotočářské kraviny se ve Fiatu nikdy neobjeví.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:Shodou okolností jsem tu reportá? o C4 viděl a teda doufám, ?e podobné kolotočářské kraviny se ve Fiatu nikdy neobjeví.
Proč ne? Komu se to nelíbí, tak si nevyhovující zvuk blinkrů nenastaví a nechá tam "klasiku", ale výrobce dává ?anci i kolotočářům, aby si vybrali podle vlastního gusta. A nedělejme z Fiata firmu, kde není místo na trochu srandy. Ano, u Bentley by mi netradiční zvuk blinkrů připadal sice mimo mísu, ale nakonec i v této kategorii uvidíme, kam dospěje dal?í vývoj.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

nevim, cim vic stupidnich veci v aute,tim vic problemu ... todle me vubec nebere ... vic cidel,vic jednotek,vic problemu,vic placeni !!! vyvoj dospeje rychle jako treba ve filmu 5 Element nebo Demolition Man budem zachvily jak cviceny opice tady ... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

.bany píše:nevim, cim vic stupidnich veci v aute,tim vic problemu ... todle me vubec nebere ... vic cidel,vic jednotek,vic problemu,vic placeni !!! vyvoj dospeje rychle jako treba ve filmu 5 Element nebo Demolition Man budem zachvily jak cviceny opice tady ... :lol:
Vývoj nezastaví?. Auta začínala s odkrytým místem pro osádku a jinak tam nebylo nic. To u? by dneska ne?lo, takové auto by ani nepro?lo homologací. Jistě, zvuk blinkrů nemusí? homologovat, je to jen dal?í hračka, ale koukni na klimu - taky dal?í jednotka, více čidel a více placení, ale pokud nejsi úplná socka, tak Tě auto bez klimy nezajímá. Heslo, ?e co není, se nemů?e pokazit, tady neplatí. Proč neuspěla poslední osobní tatrovka? Hrála si na luxusní auto, taky i tolik stála, ale neměla standardně ABS, klimu, ESP, bagy a já nevím co je?tě a to ji pohřbilo, ka?dý ?el raději do Passata nebo do Superbu, kde byly takové věci v základu. A co potřebuje ka?dá automobilka? Prodávat, prodávat, prodávat a bez nových technologií jde zákonitě do p.r.d.e.l.e!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
.bany píše:nevim, cim vic stupidnich veci v aute,tim vic problemu ... todle me vubec nebere ... vic cidel,vic jednotek,vic problemu,vic placeni !!! vyvoj dospeje rychle jako treba ve filmu 5 Element nebo Demolition Man budem zachvily jak cviceny opice tady ... :lol:
Vývoj nezastaví?. Auta začínala s odkrytým místem pro osádku a jinak tam nebylo nic. To u? by dneska ne?lo, takové auto by ani nepro?lo homologací. Jistě, zvuk blinkrů nemusí? homologovat, je to jen dal?í hračka, ale koukni na klimu - taky dal?í jednotka, více čidel a více placení, ale pokud nejsi úplná socka, tak Tě auto bez klimy nezajímá. Heslo, ?e co není, se nemů?e pokazit, tady neplatí. Proč neuspěla poslední osobní tatrovka? Hrála si na luxusní auto, taky i tolik stála, ale neměla standardně ABS, klimu, ESP, bagy a já nevím co je?tě a to ji pohřbilo, ka?dý ?el raději do Passata nebo do Superbu, kde byly takové věci v základu. A co potřebuje ka?dá automobilka? Prodávat, prodávat, prodávat a bez nových technologií jde zákonitě do p.r.d.e.l.e!
Ale prd. Srovnávat zbytečnost zvonkohry a chameleonových displejů v C4 s bezpečnostními prvky typu ABS, ESP atd. (o airbagu ani nemluvě), případně komfortními zále?itostmi jako klimatizace, je tak trochu mimo mísu. Vývoj jde dopředu, to nelze popřít a je to v pořádku, ale cinkotání signalizace při pou?ití blinkrů a změna barvy podsvícení budíků je pouze líbivá fíčura, která nemá se smysluplným vývojem co dělat. Asi tak jako kytička, co se dávala na palubku do New beatle... :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:Ale prd. Srovnávat zbytečnost zvonkohry a chameleonových displejů v C4 s bezpečnostními prvky typu ABS, ESP atd. (o airbagu ani nemluvě), případně komfortními zále?itostmi jako klimatizace, je tak trochu mimo mísu. Vývoj jde dopředu, to nelze popřít a je to v pořádku, ale cinkotání signalizace při pou?ití blinkrů a změna barvy podsvícení budíků je pouze líbivá fíčura, která nemá se smysluplným vývojem co dělat. Asi tak jako kytička, co se dávala na palubku do New beatle... :wink:
Dobrá, Jarou?i, nechme přestřelek, uvidíme, co uká?e dal?í vývoj. Mi se například změna nastavení zvuků blinkrů líbí, pro Tebe je to zvonkohra a kolotoče, závěr je tedy takový, ?e Ty by sis zvonkohru nenastavil, já ano a o to výrobci ?lo - ka?dý a? si vybere (a nastaví) podle svého gusta! PS. A kytička na palubovce je hezká pozornost (akorát jsem to u Brouka nikdy neviděl).
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

sry za OT :lol:
Obrázek
GP 1,4 16V SPORT
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je zajímavé, co se dá v?echno popsat kolem takové kraviny.
Mně je úplně jedno, jak ten blinkr cvaká :)

Co se týká Autosalonu na Primě, pravidelně jej sleduji a na té reportá?i o té C4 mě nezaujala ani mo?nost přepínání těch zvuků ale ten redaktor, kterého pro způsob jeho moderování zbo?ňuju, na jeho testy se tě?ím a v?dy se pobavím :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Du?an píše:Je zajímavé, co se dá v?echno popsat kolem takové kraviny.
Mně je úplně jedno, jak ten blinkr cvaká :)

Co se týká Autosalonu na Primě, pravidelně jej sleduji a na té reportá?i o té C4 mě nezaujala ani mo?nost přepínání těch zvuků ale ten redaktor, kterého pro způsob jeho moderování zbo?ňuju, na jeho testy se tě?ím a v?dy se pobavím :clap
presne tak dusan
ja to tiez rad sledujem a kedze sa tu bavite o c4 a v praci sme ju mali vystavenu takze som si ju mohol ochytat poklikat atd. je to celkom dobre auto velmi sa mi pacilo
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Je Co se týká Autosalonu na Primě, pravidelně jej sleduji a na té reportá?i o té C4 mě nezaujala ani mo?nost přepínání těch zvuků ale ten redaktor, kterého pro způsob jeho moderování zbo?ňuju, na jeho testy se tě?ím a v?dy se pobavím :clap
To je Pepa (Vrtal?) a je?tě tam má bráchu Radka (vysoký, hubený, pihovatý, brýlatý a taky zrzavý). Má? pravdu, Pepa je super, ty jeho hlá?ky nemají konkurenci! Je?tě se mi zdá dobrý Franti?ek. PS. A blinkr u Fiatu cvaká slabě a není sly?et, tak?e ké? by měl nějakou citroenovskou vychytávku - teď chci jenom tro?ku n.as.rat Jarou?e!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Odpovědět