Kaktus GP

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já kdy? jsem viděl palubovku v Racingu a karbonovou fólii, ze které mám přední masku (vypadá úplně stejně jako ta, kterou jsi tu palubovku polepil), tak bych řekl ?e se jedná o stejnou fólii jako je v tom Racingu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
kaktus
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: sob úno 05, 2011 12:46
Bydliště: Hněvo?ice

světla

Příspěvek od kaktus »

Po del?í době, něco přidávám...mám nové zadní světla :) je?tě příjdou folie na okna

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
GP 14.8V New Orleans Blue, fiat tipo 2.0 16V GT
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: světla

Příspěvek od KoreckyD »

Světla samo, ?e pěkný, má? v plánu něco dělat s tim třetim brzdovym ? Koukni na moje GP, třeba ti to při výběru folií pomů?e. Mám Suntek 35
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
kaktus
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: sob úno 05, 2011 12:46
Bydliště: Hněvo?ice

Re: světla

Příspěvek od kaktus »

KoreckyD píše:Světla samo, ?e pěkný, má? v plánu něco dělat s tim třetim brzdovym ? Koukni na moje GP, třeba ti to při výběru folií pomů?e. Mám Suntek 35
čau,chtěl bych to brzdové sehnat v takové barvě jake jsou ty zadní světla, ale hledám u? to dlouho a zatím sem nic nena?el...jestli se vůbec takové vyrábí...folie má? super :) budu o tom uva?ovat
GP 14.8V New Orleans Blue, fiat tipo 2.0 16V GT
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: světla

Příspěvek od KoreckyD »

kaktus píše:
KoreckyD píše:Světla samo, ?e pěkný, má? v plánu něco dělat s tim třetim brzdovym ? Koukni na moje GP, třeba ti to při výběru folií pomů?e. Mám Suntek 35
čau,chtěl bych to brzdové sehnat v takové barvě jake jsou ty zadní světla, ale hledám u? to dlouho a zatím sem nic nena?el...jestli se vůbec takové vyrábí...folie má? super :) budu o tom uva?ovat
Hele co vim, tak se nevyrábí, já to budu ře?it tak, ?e ta část světla, která se při br?dění rozsvítí zůstane červená a ten "rámeček" okolo stříknu černě
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
kaktus
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: sob úno 05, 2011 12:46
Bydliště: Hněvo?ice

Re: světla

Příspěvek od kaktus »

KoreckyD píše:
kaktus píše:
KoreckyD píše:Světla samo, ?e pěkný, má? v plánu něco dělat s tim třetim brzdovym ? Koukni na moje GP, třeba ti to při výběru folií pomů?e. Mám Suntek 35
čau,chtěl bych to brzdové sehnat v takové barvě jake jsou ty zadní světla, ale hledám u? to dlouho a zatím sem nic nena?el...jestli se vůbec takové vyrábí...folie má? super :) budu o tom uva?ovat
Hele co vim, tak se nevyrábí, já to budu ře?it tak, ?e ta část světla, která se při br?dění rozsvítí zůstane červená a ten "rámeček" okolo stříknu černě
nad něčím podobným jsem taky uva?oval, tak pak dej echo jak to bude? mít, a? vím jestli to ma smysl dělat :D
GP 14.8V New Orleans Blue, fiat tipo 2.0 16V GT
Odpovědět