Ostřikovače světel

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

fajnparty
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 10, 2010 0:11
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Ostřikovače světel

Příspěvek od fajnparty »

Hledám někoho, kdo má namontované odstřikovače světel na Grande Puntu. Zajímalo by mne, jak na autě vypadají.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Neviděl jsem je a podle mě jsou na GP-čku zcela zbytečné
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Bongo-Bong
Návštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob úno 19, 2011 12:25
Bydliště: Prosečné

Příspěvek od Bongo-Bong »

muzes si je domontovat neorigo..Predpokladam, ze je chces na xenony.. :D http://www.tuning-no1.cz/zbozi/16655-os ... -pro-xenon
1.3jtd 74kw 25O N.m
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Bongo-Bong píše:muzes si je domontovat neorigo..Predpokladam, ze je chces na xenony.. :D http://www.tuning-no1.cz/zbozi/16655-os ... -pro-xenon
:lol: no, koukám, ?e drzost výrobců a prodejců nezná mezí.. Prodávat au?usácký ostřkovač na úrovni techniky ze stodvácy je fakt mazec.

Nádobka s motorkem - cena tak 300,- kč, k tomu 2 trysky na stodvácu za 10 korun kus, jedno tlačítko za 30 kč, k tomu nějaký drátky za pár korun a metr hadičky s rozdvojkou a máme "ostřikovače světel" v ceně 1400,- kč. Kterej vůl to mů?e koupit? :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ten kdo ma zbytecne moc penez a je linej premejslet nad tim co vsechno je k tomu zapotreby,a kde vsude by to musel schanet... znam par lidi :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

spise je drzost to prodavat za 1390kc kdyz to vsude jinde prodavaji do 800kc, ale kdo je liny hledat :)
GP 1,4 16V SPORT
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Macek píše:spise je drzost to prodavat za 1390kc kdyz to vsude jinde prodavaji do 800kc, ale kdo je liny hledat :)
Hlavně je to naprosto k ničemu. Ostřikovače světel musí mít pořádné čerpadlo, které je schopno vyvinout vysoký tlak. Hadice k ostřikovačům jsou silné jak prst, je třeba velký průtok kapaliny. I trysky jsou naprosto jiné, ně? ty na ostřik oken.

Ten nabízený krám nemá cenu ani těch 800,- a hlavně to je ve skutečnosti ostřikovač předního skla. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak jasne ze to nema takovou cenu ale pro nekoho kdo je liny si to postavit podle sebe a jde mu jen o splneni jedne casti vyhlasky pro legalni xenony tak ty penize obetuje, tady tyhle treba stoji 699kc http://www.youtube.com/watch?v=_GIGTT3h ... r_embedded
neobhajuju to ale spise mi slo o to ze prodavat neco za dvojnasobek je uz vrchol.
GP 1,4 16V SPORT
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No ale tim ze si nekdo da na auto ostrikovace svetel neznamena ze si tam muze nacpat xenony. To svetlo musi byt na xenon uz z vyroby delane jinak je to porad bastleni. O automatickem naklapeni ani nemluvim. :roll:
Obrázek
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

kdyz se chce tak jde vsechno dodelat
GP 1,4 16V SPORT
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Macek píše:kdyz se chce tak jde vsechno dodelat
Krome lampy ano.
Obrázek
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

vsak jde koupit nejake "tunacke" svetlo s cockou popripade koupit prestavbovou sadu s cockou. kdyz jde xenon do cocky tam by to melo byt ok ni?
GP 1,4 16V SPORT
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Macek píše:vsak jde koupit nejake "tunacke" svetlo s cockou popripade koupit prestavbovou sadu s cockou. kdyz jde xenon do cocky tam by to melo byt ok ni?
No pokud vim tak jak jsem jiz psal svetlo musi byt na xenonovou vybojku uzpusovebe z vyroby. Cocka to nezachrani.
Obrázek
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

ale prave ze cocky jsou vicemene na xenony, kdyz je cocka tak je uplne jedno jaka je parabola, jen musi byt cire sklo. i kriss rikal ze kdyby mel na aute cocky (jako ma jarda na bravu) tak si tam hned hodi xeny.
GP 1,4 16V SPORT
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Macek píše:ale prave ze cocky jsou vicemene na xenony, kdyz je cocka tak je uplne jedno jaka je parabola, jen musi byt cire sklo. i kriss rikal ze kdyby mel na aute cocky (jako ma jarda na bravu) tak si tam hned hodi xeny.
No jedno to podle mne neni. Ja ti poznam neorigo xenon i kdyz to ma dotycny v cocce. Mi se to proste prici nemuzu si pomoct. Treba jednou zmenim nazor. 8)
Obrázek
Odpovědět