Palubní přístroje (budíky a kontrolky)

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ale pre istotu si odmeraj ked nastartujes rano auto ci ti dvihne napetie na baterke (svetla vypni)cez 14V (po chvylke samozrejme. nastartujes ides pre merak prides a odmeras)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Rich
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 13, 2011 18:53

Příspěvek od Rich »

Stala se mi dnes ráno dost zvlá?tní věc, při jízdě mi z ničeho nic začaly svítit kontrolky mazání motoru, dobíjení baterie a mech. závady na motoru. Po zastavení jsem zkusmo znovu nastartoval a v?e se zdálo být v pořádku..no ujel jsem jen pár metrů a rozsvítilo se znovu. Po druhém opětovném nastartování motoru najednou klid a toto se prozatím u? neoběvilo a ani během dal?ího pokračování v jízdě jsem nic divného nepozoroval :roll:

Nemá někdo tu?ení co tohle mohlo způsobit a zda-li to nějak začít ře?it..nikdy před tím jsem s ničím podobným problém neměl.

Dííky..
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

skontroloval by som len konektory ci su OK a prepojenie motora s karoseriou akoze ukostrenie. popripade ci neni voda v poistkovej skrinke atd...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Potřebuju poradit.Včera ráno jsem nastartoval vyletěla ručička teploty vody a začala blikat kontrolka ?havení.Vypnul jsem motor a nastartoval znovu a u? jen blikala kontrolka zhavení.Vypnul jsem motor a a chtěl znovu nastartovat a rosvítila se mi kontrolka imobilizéru a nezačal točit ani startér. Tak jsem dal uplně novou baterku a nastartoval ale kontrolka ?havení pořád blikala.Po třetím nastartování to přestalo blikat.Auto potom stálo asi 3hodiny a kdy? jsem chtěl nastartovat tak svítila kontrolka imobilizéru. Tak jsem vyndal baterku a zjistil jsem ?e je napůl vybitá.Dal jdem původní u? nabitou baterku nastartoval vypnul a hned zase chtěl nastartovat a u? to zase ne?lo zase svítila kontrolka imobilizéru.Odpojil jsem kontakty za chvilku zase připojil nastartoval a odvezl do servisu. V servisu to dneska ráno u? nenastartovali prý je vybitá baterka a dali to na diagnostiku a nemů?ou zjistit co s tím je.Tak kdyby někdo věděl co to je tak poraďte
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Neco vybíja baterku.... alebo dava prud do skratu... tým padom ti sviety ten imobilizer...
Ale ked spomína? to ?havenie... tak skus nabit baterku odmeraj v klude kolko bere prud... a prípadne odpoj ?haviace rele... (asi odi?lo a je stale zopnute..)
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Oran?ové podsvícení budíků a tlačítek se mi líbí, nemám potřebu na něm něco předělávat :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

tak po vypálení jednej zo ?iaroviek na osvetlení fúkania a teploty vzduchu..som si povedal ?e kúpim led ?iarovky.. no zistil som ?e e to chyba... svieta, to hej ale vôbec to neni dobré.. svieti to akosi slab?ie a rozmý?žam či ís? kúpi? rad?ej originál aké tam aj boli alebo neviem ako to rie?i?.. ak ste to u? niekto niake skú?ali niakymi diodovými pásikmi alebo niečim podobným poradte... dik
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

písal som ti to v sprave....
tie LED maju maly rozptil... jedine take ktore maju aj led okolo... nie len jednu...
Alebo kupit tie osramky.. tie light blue či tak sa to vola..
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

musím popozera?... ale hlavne neviem ako porie?im zmenu farby, ked?e od výroby je to prispôsobené na oran?ovo a ?iarovka to nezmení... to bude na dlhé hladanie ako to zmeni? :D
fkostroun
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 27, 2013 10:27

Vymaz hlášení oleje

Příspěvek od fkostroun »

Zdravím nevíte někdo když si vyměním doma olej na GP jestli jde nějak přes klíček nastavit další servis na počítači jako u jiných aut díky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Vymaz hlášení oleje

Příspěvek od Jarouš »

Ne, jen přes diagnostiku.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Vymaz hlášení oleje

Příspěvek od tkupilik »

Časem to zmizí samo a už to nikdy nebude otravovat, tak si to někam pak musíš psát.
GP 1.4 Tjet
Dusank
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 14, 2013 8:21

kontrolka motora

Příspěvek od Dusank »

rozsvietila sa mi kontrolka motora - cheque engine a na diagnostike mi ukázalo chybu váha vzduchu. Vymenil som novú váhu vzduchu a kontrolka stále svieti. Už som z toho nešťastný, nevieme prísť na to v čom je problém. Prosím vás o radu. :evil:
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka motora

Příspěvek od Zdenda »

Po několika nastartování by měla zmizet,ale chyba zůstane v registru závad .
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Wocko
kolemjdoucí
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 31, 2013 18:18

Re: Palubní přístroje (budíky a kontrolky)

Příspěvek od Wocko »

ahoj, stejne jako Zdenovi412 o par prispevku vyse, se mi spalily zarovicky (pred par mesicama jedna, ted uz i druha) pod budikem teploty vzduchu a rychlosti ventilatoru.. mohli by ste mi prosim poradit, jak se k tem zarovickam dostat a jaky zarovicky koupit? diky
Grande Punto 5D 1.4 16V New Orleans Blue
Odpovědět