Carlos_Ray

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Carlos_Ray

Příspěvek od carlos_ray »

Tak sice to trvalo, ale tohle je můj pun?a

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Minulé léto v kempu pod troskami, nale?těný přesně tak jak má být
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

supr barva 8) krasavec
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:supr barva 8) krasavec
Řekl bych, ?e vzhledově bez chyb s akorátními doplňky, které nekazí celkový dojem. Přiznám se, ?e nejsem zrovna přítelem tuningu a? tuzingu, kdy pak stejně o první pankejt odrovnám lízátko pod nárazníkem. Rozumím ale např. protiprůvanovým plexi kolem oken, které mi pomáhají od ml?ení oken při jízdě v de?ti a od přídělu vody na tapecirung při otevření dveří.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Jarou? píše:supr barva 8) krasavec
Řekl bych, ?e vzhledově bez chyb s akorátními doplňky, které nekazí celkový dojem. Přiznám se, ?e nejsem zrovna přítelem tuningu a? tuzingu, kdy pak stejně o první pankejt odrovnám lízátko pod nárazníkem. Rozumím ale např. protiprůvanovým plexi kolem oken, které mi pomáhají od ml?ení oken při jízdě v de?ti a od přídělu vody na tapecirung při otevření dveří.
:?: jak brání ofuky natečení vody na tapec při otevření dveří? :wink:

PS: na odml?ení oken je klima 8)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak osobně se nějakej tuning chystá. Konkrétně difusor pod zadní nárazník. Nelíbí se mi ty vytrčený koncovky.

Mo?ná sní?ení, ale uvidí se jak budou vypadat kola.

Předělání předního nárazníku - se sní?ením se zatím nepočítá, u? těď mám hrozně orvanou tu otěrovou li?tu.

Ale v?e bude jen decentní. Punto se mi moc líbí, dle mýho je to moc podařený autíčko. Tak?e ho nechci nějak drasticky měnit.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak krasavec no sem zvedav na upravy kolego tunere : ) ...

JardaK - jinak v dobe klimy jak pise Jarou? si myslim ze ofuky na okna sou uz pasé ,akorat to hyzdi vzhled auta ,ale kazdej si dava to co se mu libi,budis kazdyho vec ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:
JardaK. píše:
Jarou? píše:supr barva 8) krasavec
Řekl bych, ?e vzhledově bez chyb s akorátními doplňky, které nekazí celkový dojem. Přiznám se, ?e nejsem zrovna přítelem tuningu a? tuzingu, kdy pak stejně o první pankejt odrovnám lízátko pod nárazníkem. Rozumím ale např. protiprůvanovým plexi kolem oken, které mi pomáhají od ml?ení oken při jízdě v de?ti a od přídělu vody na tapecirung při otevření dveří.
:?: jak brání ofuky natečení vody na tapec při otevření dveří? :wink:

PS: na odml?ení oken je klima 8)
Mů?u mluvit z vlastní zku?enosti z Brava - ofuky nasměrují při otevření dveří kapky stékající vody více na vněj?í stranu (proto?e ofuky jsou vyhnuté směrem od oken ven), proto u? pak nebude voda kapat na tapecírung. Jo a problém Brava je stékající voda po skle řidičových dveří při pu?těných stěračích, co? by ofuky mohly apoň částečně eliminovat! A klimu v de?ti, kdy není brutální horko, nepou?ívám, stačí tro?ku stáhnout okno, ov?em nesmí mi přitom pr?et do auta - proto ofuky. Měl jsem je v Tipu a celou dobu jsem si je jen chválil. Řeči o tom, ?e ofuky jsou překonaná zále?itost, neberu, pro mě je důle?itá funkčnost - proto mě taky nezajímají "lízátka", které funkčnost při klasické rychlosti pozitivně rozhodně neovlivní - nebo snad máme formule?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

JardaK. píše:
Jarou? píše:
JardaK. píše: Řekl bych, ?e vzhledově bez chyb s akorátními doplňky, které nekazí celkový dojem. Přiznám se, ?e nejsem zrovna přítelem tuningu a? tuzingu, kdy pak stejně o první pankejt odrovnám lízátko pod nárazníkem. Rozumím ale např. protiprůvanovým plexi kolem oken, které mi pomáhají od ml?ení oken při jízdě v de?ti a od přídělu vody na tapecirung při otevření dveří.
:?: jak brání ofuky natečení vody na tapec při otevření dveří? :wink:

PS: na odml?ení oken je klima 8)
Mů?u mluvit z vlastní zku?enosti z Brava - ofuky nasměrují při otevření dveří kapky stékající vody více na vněj?í stranu (proto?e ofuky jsou vyhnuté směrem od oken ven), proto u? pak nebude voda kapat na tapecírung. Jo a problém Brava je stékající voda po skle řidičových dveří při pu?těných stěračích, co? by ofuky mohly apoň částečně eliminovat! A klimu v de?ti, kdy není brutální horko, nepou?ívám, stačí tro?ku stáhnout okno, ov?em nesmí mi přitom pr?et do auta - proto ofuky. Měl jsem je v Tipu a celou dobu jsem si je jen chválil. Řeči o tom, ?e ofuky jsou překonaná zále?itost, neberu, pro mě je důle?itá funkčnost - proto mě taky nezajímají "lízátka", které funkčnost při klasické rychlosti pozitivně rozhodně neovlivní - nebo snad máme formule?
JardoK asi jsi to ?patně napsal pí?e? o otevřených dveřích já bych spí? psal o otevřeném okně
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

libor píše:JardoK asi jsi to ?patně napsal pí?e? o otevřených dveřích já bych spí? psal o otevřeném okně
Samozřejmě, myslel jsem otevřené dveře zároveň s otevřeným oknem, tehdy přes otevřené okno otevřených dveří kapky vody padají na vnitřní stranu dveří - mů?u předvést v Náchodě!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

:D JardoK bravo, bravissimo
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
libor píše:JardoK asi jsi to ?patně napsal pí?e? o otevřených dveřích já bych spí? psal o otevřeném okně
Samozřejmě, myslel jsem otevřené dveře zároveň s otevřeným oknem, tehdy přes otevřené okno otevřených dveří kapky vody padají na vnitřní stranu dveří - mů?u předvést v Náchodě!
..a není pro maximální efekt je?tě třeba mít otevřenou kapotu? :lol:

Nevím jak jiným, ale pokud pr?í a otevřu dveře, tak mi leje na tapec. Pokud k tomu je?tě otevřu okno, leje na tapec skoro stejně. Z toho mi logicky plyne, ?e při instalovaném ofuku, de?ti, otevřeném okně a zároveň i dveřích, mi takté? leje na tapec - bez ohledu na ten kus plexiskla... :lol: Ofuky jsou dle mého názoru opravdu u? mimo mísu.

PS: Jardo, v Náchodě takové kraviny doufám předvádět nebude? - z jednoho prostého důvodu - NEBUDE pr?et!!! :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

JardaK. píše:
libor píše:JardoK asi jsi to ?patně napsal pí?e? o otevřených dveřích já bych spí? psal o otevřeném okně
Samozřejmě, myslel jsem otevřené dveře zároveň s otevřeným oknem, tehdy přes otevřené okno otevřených dveří kapky vody padají na vnitřní stranu dveří - mů?u předvést v Náchodě!
Pořád nechápu co mají společného ofuky oken s otevřenými dveřmi?Kdy? otevřu dveře tak mi napr?í do auta i s ofukama i kdyby byly maxi velké.
omlouvám se Carlos ray ?e tu ře?ímy ofuky ve tvé galerii.
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak se taky přidám. Při otevřených dveřích pr?í do auta i s ofukama. Jinak ofuky jsou od slova ofouknout, tudí? nemají ře?it vodu, ale vítr. Jejich hlavní účel je, aby v autě nebyl průvan (nedělá to dobře například malým dětem). Jinak ofuky jsou dobrávěc aspoň by mi nekapala dovnitř voda z ostřikovačů (při ostříknutí okna mi při vy??í rychlosti stéká vody doboků a následně do auta - pozn. musí být otevřené okno).

Vzhledově se mi moc nelíbí - ale praktičnost to vyrovnává

Já osobně pou?ívám klimu jen k rychlímu ochlazení interiéru. Jinak stahuji okno.
Odpovědět