Chancy´s Pun?a

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

No jinak by mě ale zajímalo, co byste udělali s předkem.. krom teda světel :roll: Co ty mří?ky tam.. horní stříbrná, dolní černá... líbili se mi na jinejch puntíkach ty fólie pod SPZ, a horní mří?ka taky černá.. jako ?e to udělalo takovej pěknej čumák :) ale nevím jak s tou ?lutou no.. nebo co a jak :P a pak ten vejfuk... je zahlej dolu.. kdy? bych tam chtěl dát nějakou koncovku, tak sem se bavil s jedním mechanikem a říkal ?e by byl nej vytvarovat pro to nárazník, zakitovat a znova stříknout, ale to se mi 2x moc nechce.. prej ?e by bylo na prd to nechat opřený o ten nárazník.. tak nevím.. :?: :?
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

hele jsme radi ze si tady...zlute punto je krasne.

Jestli chces slyset co bych ti doporucil s autem....pi? si :D

urcitě sport pruziny at to neni takova koza...
pak bych si vydelal na poradne 17"kola

auto je pekne uz ted ale pruziny tomu pridaji jak na lepsi jizde tak i vzhledu a kola taky

Pak folie a mozna koncovku vyfuku...ten tam chybi
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

koncovka se da poridit takova abys nemusel nic upravovat...kluci ti urcite napisou...myslim ti co ji maji
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

welcome
V?ichni jste mu pěkně zamotali hlavu :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
flluber838
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 10, 2010 11:09
Bydliště: Modra

Příspěvek od flluber838 »

Kriss píše:koncovka se da poridit takova abys nemusel nic upravovat...kluci ti urcite napisou...myslim ti co ji maji
A origos by sa mala ties dat zohnat
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Tak kdyby jste byli tak hodni a hodili mi sem nějaký odkazy na koncovky, který víte, ?e by tam v pohodě pásnuly, byl bych Vám zavázán :) Jinak jsem dostal spoustu rad viz "zateply vejfuk" nabere? je?tě na výkonu atd.. :D no nevím nevím :D :idea: Jinak je tam od fiatu externě primontovanej zespoda kryt motoru :) To je jediný navíc tam je?tě, co není vidět :) Teda to byla taky sranda... to objednávali a a? to při?lo, já to tam natě?eně přivezl a hned při?li na to, ?e to je jinej kryt a muselo se zase čekat .. :lol: Jo a je?tě k tim elektronám... nevím jestli zrovna kola v blízký době bych měnil.. proto?e jak jsem psal, před zimou jsem koupil z Abi tuningu Continental gumy, docela dobrý a k tomu sem rovnou objednal i zimáky.. no a je to vlastně neje?děnýý, tak by mi mo?ná bylo líto to hned dávat pryč, kdy? sem to tak pečlivě vybíral :D :D :oops: :twisted: I kdy? taky bych rád měl pořádný kola, kdy? tak pokoukávám po tich va?ich autíčkách, jak krásný je máte, a já tam ty "somrácký" fia?áckýý :D Tedy kdy? by byli penízky, tak bych nějaký koupil, a tyhle od fiatu bych nechal na zimáky.. abych nemusel poŕád dokola přezouvat :) a jen prostě přehodit kola.. :)
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Jen pro představu, jak to dříve vypadalo, kdy? tam nebyly mračítka :) taky to mělo něco do sebe, to je pravda.. :) ale tak asi podle toho jak se komu co líbí :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

p.s- jinak teda nevím, co stím předkem :P chtělo by to nějak vyfe?ákovat :)
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

jestli mů?u za sebe tak určitě bych souhlasil s tím co doporučil kriss a jinak vyhodit rámeček pod spz, horní mří?ku do černé a bez znaku, výplň mezi horní a dolní mří?kou taky do černé a k tomu sehnat ty černé lampy 8) ale stejně je to na tobě co se ti líbí :wink:
GP 1,4 16V SPORT
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Zdravím tě,
pěknej kousek :wink: Tak Ti přeji mnoho km bez nehod 8) a uka? se na srazu 10.4. :D
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

welcome jo ahoj vítej... 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Orionek
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pát lis 27, 2009 20:05
Bydliště: Kladno, Praha

Výbava tvého auta

Příspěvek od Orionek »

ahoj, podle fotek a popisu má? verzi Racing, ale radio ti tomu neodpovídá, má? ,,klasické" v této verzi by ale měla bejt MP3, malý nápis nad ?těrbinou zasouvání disku. Mě to toti? takto taky udělali, tak?e sem jim to vyreklamoval a trval na dodání rádia, které tam má být - tudí? na přehrávní MP3 .... přeci sebou nebudu vláčet kupu CDéček :lol: , auto sem kupoval v červenci 2009 :roll: asi je to jejich adrenalinovej sport prohazovat výbavy
GP 1.2 Racing 2009, černá metalíza, 195/55 R16
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

?lu?ásek

Příspěvek od Mellow »

Krasavec! :)

Ře?it spodek určitě doporučuji (fólie + černá mří?ka:).

Při sni?ování pru?inami pozor na poru?ení záručních podmínek.

BTW určitě je to T-Jet?
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Re: ?lu?ásek

Příspěvek od chancy »

Mellow píše:Krasavec! :)

Ře?it spodek určitě doporučuji (fólie + černá mří?ka:).

Při sni?ování pru?inami pozor na poru?ení záručních podmínek.

BTW určitě je to T-Jet?
dneska půjdu vyfotit ten motor a techničák :D v tom motoru mámsám zmatek :)
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Re: Výbava tvého auta

Příspěvek od chancy »

Orionek píše:ahoj, podle fotek a popisu má? verzi Racing, ale radio ti tomu neodpovídá, má? ,,klasické" v této verzi by ale měla bejt MP3, malý nápis nad ?těrbinou zasouvání disku. Mě to toti? takto taky udělali, tak?e sem jim to vyreklamoval a trval na dodání rádia, které tam má být - tudí? na přehrávní MP3 .... přeci sebou nebudu vláčet kupu CDéček :lol: , auto sem kupoval v červenci 2009 :roll: asi je to jejich adrenalinovej sport prohazovat výbavy
tak?e myslí? ? ekdy? to snima zpětně začnu ře?it, ?e uspěju?
Orionek
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pát lis 27, 2009 20:05
Bydliště: Kladno, Praha

Re: Výbava tvého auta

Příspěvek od Orionek »

chancy píše:
Orionek píše:ahoj, podle fotek a popisu má? verzi Racing, ale radio ti tomu neodpovídá, má? ,,klasické" v této verzi by ale měla bejt MP3, malý nápis nad ?těrbinou zasouvání disku. Mě to toti? takto taky udělali, tak?e sem jim to vyreklamoval a trval na dodání rádia, které tam má být - tudí? na přehrávní MP3 .... přeci sebou nebudu vláčet kupu CDéček :lol: , auto sem kupoval v červenci 2009 :roll: asi je to jejich adrenalinovej sport prohazovat výbavy
tak?e myslí? ? ekdy? to snima zpětně začnu ře?it, ?e uspěju?
Ka?dopádně si myslím, ?e to za to stojí, proto?e sice se u mě "hodně" divili, ?e tam ma být MP3, ale ja sem operoval oficiálníma ceníkama a popisem vybavy FIAT, tak?e měli smůlu, :lol: ale bez protestu dodali a vyměnili, vytahli asi jinýmu GP

Opravdu si to vyběhej, je to nesrovnatelný konfort, nemusí? tak často vyměňvat CD :D
GP 1.2 Racing 2009, černá metalíza, 195/55 R16
Odpovědět