Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od KoreckyD »

Mara87 píše:Lidičky, nevíte jak demontovat plato zadních dveří?
Demontoval jsem kličku a všechny šroubky, cvočky sem uspešně odcvakal, bohužel nahoře pod oknem jsou nějaký tři a nevím jak na ně.
Druhý dotaz jak mám demontovat tu foliu co je nalepená na dveřích, tu když odtrhnu tak ju přece zničim.
viewtopic.php?f=21&p=56028#p56028
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od 1nekros1 »

resne ako si napisal.
odmontujes vsetky skrutky (az jeden)
a potom to uz len stiahnes dole z cvokov. nic zlozite ja som si kupil na taketo veci umele pacidlo a s tym to ide super. staci trosku silu a cvok vyskoci neboj nist.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Roszbeck »

paric píše:A to s tym modrym konektorom ? Treba potom vo fiate nakodovat to radio nech bere aj aux vstup ?
Ahoj nie netreba to nakodovat zmacknes dva krat tlacitko cd a navoli sa ti moznost aux . aj teras ked zmacknes dva krat tlacitko cd tak sa ti tam objavy moznost aux ale nebude ti nic hrat lebo nemas zapojeny cdmenic ani aux zariadenie .
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mara87 »

Roszbeck píše:
paric píše:A to s tym modrym konektorom ? Treba potom vo fiate nakodovat to radio nech bere aj aux vstup ?
Ahoj nie netreba to nakodovat zmacknes dva krat tlacitko cd a navoli sa ti moznost aux . aj teras ked zmacknes dva krat tlacitko cd tak sa ti tam objavy moznost aux ale nebude ti nic hrat lebo nemas zapojeny cdmenic ani aux zariadenie .
Pokoušel jsem se zapojit do radia usb a na nej prehrávač ale na aux to vubec nehralo.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Roszbeck »

Mara87 píše:
Roszbeck píše:
paric píše:A to s tym modrym konektorom ? Treba potom vo fiate nakodovat to radio nech bere aj aux vstup ?
Ahoj nie netreba to nakodovat zmacknes dva krat tlacitko cd a navoli sa ti moznost aux . aj teras ked zmacknes dva krat tlacitko cd tak sa ti tam objavy moznost aux ale nebude ti nic hrat lebo nemas zapojeny cdmenic ani aux zariadenie .
Pokoušel jsem se zapojit do radia usb a na nej prehrávač ale na aux to vubec nehralo.
Ake usb si tam zapajal ? Mas usb v aute origo ci dorabane ?
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mara87 »

No, abych řekl pravdu tak USB nemam. Pokoušel jsem se do origa autoradia to dodělat ale nepovedlo se. Aux sice na radiu je ale dle fiatu to zapojit nejde. Ani kdyz jsem se tam pokusil externě dopojit třeba aji 3,5 jacka.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Roszbeck »

Mne vo fiate ties povedali ze to nejde a aha pocuvam tak hudbu . Staci ked kupit tu redukciu co som daval o par prispevkov visie tak sa da dorobyt AUX .
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mara87 »

Roszbeck píše:Ahoj prepac ze som sa ozval az teras ale bol som na sluzobke .

Cinch na radiu urcite nemas ani ja som nemal ale da sa to vyriesit niecim takymto :

http://www.saunika.sk/fiat---aux-adaptery-vstup/

A na to napojis henten bluetooth . Napajanie sa da vyriesit ze to napojis napr priamo na baterku alebo na 12V hockde v aute .
Co máš přesně za rádio???
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
paric
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pát lis 16, 2012 18:36

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od paric »

No ja mam Punto Evo tam mam tlacitko Media, ale je pravda ze ked nastavujem zvuk(basy etc) tak tam je hore napisane CD/MP3/AUX takze radio s tym asi pocita. Nemas nahodou tie blbosti na vytiahnutie radia ? Ked tak tu redukciu objednam a by som to vyskusal :)

Roszbeck píše:
paric píše:A to s tym modrym konektorom ? Treba potom vo fiate nakodovat to radio nech bere aj aux vstup ?
Ahoj nie netreba to nakodovat zmacknes dva krat tlacitko cd a navoli sa ti moznost aux . aj teras ked zmacknes dva krat tlacitko cd tak sa ti tam objavy moznost aux ale nebude ti nic hrat lebo nemas zapojeny cdmenic ani aux zariadenie .
Fiat Punto Evo 1.4 8V 2011
Spritmonitor:https://www.spritmonitor.de/en/detail/505301.html
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mara87 »

Nemam, vzdy kdyz jsem to potreboval stahnout tak jsem zajel do servisu FIAT a tam mě to okamžitě bezplatně udělali.
Jinak abych spustil AUX tak musím 2x zmíčknout talčítko CD. Ale ten paskvil jsem měl koupenej a stejnak to nejelo. Takže nevím. Jsi z Brna,??
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od bisto89 »

zdravím vas borci chcel by som sa spytat neviem to najst ci to tu uz niekde je spomenute ale predal som original radio z mojho fiata gp a ten co ho kupil mi pise ze pyta nejaky kod neviete mi poradit ? dakujem
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Dušan »

bisto89 píše:zdravím vas borci chcel by som sa spytat neviem to najst ci to tu uz niekde je spomenute ale predal som original radio z mojho fiata gp a ten co ho kupil mi pise ze pyta nejaky kod neviete mi poradit ? dakujem
Kód je v knížce od autorádia
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od bisto89 »

ja mam k autu len servisnu knizku ziadnu knizku od autoradia nemam neda sa ten kod zistit nejako inak ?
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Mara87 »

bisto89 píše:ja mam k autu len servisnu knizku ziadnu knizku od autoradia nemam neda sa ten kod zistit nejako inak ?
Já sem ten kod dostal taky v jedne slozce s manualem a nahradnima klicema, je to takova mala kartička (velikost jako kreditka). Pokud si to auto kupoval už jako jete, je možný že ti tu kartičku nedal předchozí majitel, to bych si tedy od něho vyžádal.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Dušan »

Mara87 píše:
bisto89 píše:ja mam k autu len servisnu knizku ziadnu knizku od autoradia nemam neda sa ten kod zistit nejako inak ?
Já sem ten kod dostal taky v jedne slozce s manualem a nahradnima klicema, je to takova mala kartička (velikost jako kreditka). Pokud si to auto kupoval už jako jete, je možný že ti tu kartičku nedal předchozí majitel, to bych si tedy od něho vyžádal.
No jo, vlastně kartička :wink: . Bez ní je v prd-li. Jedině jestli by šlo nějak odkódovat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět