Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Dnes jsem jel poprvé ve tmě, tak?e rozsvícená světla měla smysl. Tragédie - potkávací osvětlení osvěcuje vozovku tak 20 m před autem, co? je pro mě dost málo - zřejmě mají v Itálii jiné normy. Budu se muset objednat do Nordexu, a? mi seřídí nastavení světel. Dálkové ov?em svítí supr!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

20 m je sakra málo. ?e by to ti Taliáni neuměli seřídit?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Tie? mi to slabo svieti, tak som objednal Philips extreme H7 cez internet a keď mi do?li ?iarovky po?tou, som zistil, ?e tam idú H1 :( :( :( A nakoniec som sa na to vyprdol
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

?e by trestný bod pro Bravo ?
(Měli jste si koupit GP :wink: - to svítí dobře)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:?e by trestný bod pro Bravo ?
(Měli jste si koupit GP :wink: - to svítí dobře)
Zkusím je?tě zajít do gará?í a seřídím nastavení světel na nulu (to mě včera nenapadlo), teď je mám v poloze 1, ale stejně si myslím, ?e rozdíl mezi 1 a 0 nemů?e mít tak velký vliv na osvětlení vozovky. Dám pak vědět, snad nebudu muset trestný bod pro Bravo udělovat, maximálně nějakým pracantům na montá?ní lince.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:
Du?an píše:?e by trestný bod pro Bravo ?
(Měli jste si koupit GP :wink: - to svítí dobře)
Zkusím je?tě zajít do gará?í a seřídím nastavení světel na nulu (to mě včera nenapadlo), teď je mám v poloze 1, ale stejně si myslím, ?e rozdíl mezi 1 a 0 nemů?e mít tak velký vliv na osvětlení vozovky. Dám pak vědět, snad nebudu muset trestný bod pro Bravo udělovat, maximálně nějakým pracantům na montá?ní lince.
..a divil by ses, rozdíl to je, velkej :) .. a kdy? ani nastavení na 0 nepomů?e, hoď do kufru dva pytle cementu :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Du?an píše:?e by trestný bod pro Bravo ?
(Měli jste si koupit GP :wink: - to svítí dobře)
Zkusím je?tě zajít do gará?í a seřídím nastavení světel na nulu (to mě včera nenapadlo), teď je mám v poloze 1, ale stejně si myslím, ?e rozdíl mezi 1 a 0 nemů?e mít tak velký vliv na osvětlení vozovky. Dám pak vědět, snad nebudu muset trestný bod pro Bravo udělovat, maximálně nějakým pracantům na montá?ní lince.
Nevím, jestli jsi jel v autě jenom sám, ale základní nastavení světel je 0. Čti návod! A jak pí?e Pepa, rozdíl mezi nastavením 0 a 1 je propastný :wink:

PS: kup si do toho pořádné ?árovky. Ty bludičky z fabriky sice vydr?í věky, ale svítí mizerně.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:Nevím, jestli jsi jel v autě jenom sám, ale základní nastavení světel je 0. Čti návod! A jak pí?e Pepa, rozdíl mezi nastavením 0 a 1 je propastný :wink:

PS: kup si do toho pořádné ?árovky. Ty bludičky z fabriky sice vydr?í věky, ale svítí mizerně.
Vypadá to, ?e s radostí budu muset dát za pravdu Pepovi B. a Jarou?ovi. ?el jsem dnes do gará?í, nastavil světla do základního nastavení a ku?el paprsků ?el nahoru dost, proto myslím, ?e více nebude co ře?it. Ano, v autě jsem jel včera sám s nastavením světel 1 a tímto se omlouvám pracovníkům na montá?ní lince a v?em tady, ?e jsem otravoval s takovou blbostí! PS. Svítivost si je?tě ověřím, na včerej?í osvit do 20 m bylo světla dost, na del?í vzdálenost se uvidí.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

JardaK ja mám rovnaký problém, aj ked som kúpil lep?ie čiarovky tak osvetlenie vozovky sa síce tro?ku zlep?ilo, ale do dialky to je furt málo. čítal som aj na inom forum a vraj Bravo má z výroby krepo nastavené svetlá. ja sa do servisu chystám u? nejaký ten piatok, kvôli pre?telovaniu.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Hlásím, ?e dnes při odjezdu z práce domů dosáhnu po pár kilometrech poprvé pěticiferné číslo - 10 000 ujetých km. Fotit to snad nemusím, ka?dý si tu číslovku doká?e představit, jenom podotýkám, ?e zatím nemám ?ádný problém, oleje neubývá (jenom tro?ku ztmavnul) a cítím, ?e se motor začíná usazovat. Chvilkové tachometrové maximum bylo zatím 200 km/hod.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:Hlásím, ?e dnes při odjezdu z práce domů dosáhnu po pár kilometrech poprvé pěticiferné číslo - 10 000 ujetých km. Fotit to snad nemusím, ka?dý si tu číslovku doká?e představit, jenom podotýkám, ?e zatím nemám ?ádný problém, oleje neubývá (jenom tro?ku ztmavnul) a cítím, ?e se motor začíná usazovat. Chvilkové tachometrové maximum bylo zatím 200 km/hod.
gratuluju :)
já sám jsem zatím taky rychleji ne? 200 nejel, ale to bylo na starých gumách, teď u? bych to mohl zkusit :twisted: , 200 rozhodně nebylo maximum.
jinak, co spotřeba? ani náhodou nejezdím po městě za 6.3 jak pí?ou v TP, spí? tak kolem 7.5 :)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

JardaK. píše:Hlásím, ?e dnes při odjezdu z práce domů dosáhnu po pár kilometrech poprvé pěticiferné číslo - 10 000 ujetých km. Fotit to snad nemusím, ka?dý si tu číslovku doká?e představit, jenom podotýkám, ?e zatím nemám ?ádný problém, oleje neubývá (jenom tro?ku ztmavnul) a cítím, ?e se motor začíná usazovat. Chvilkové tachometrové maximum bylo zatím 200 km/hod.
super, za chvílu ma dobehne?....ja som mal 10tiskm pred mesiacom, teraz je to u? niečo vy?e 13tiskm. ináč spotreba sa pohybuje okolo 5,0 -5,3.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše: jinak, co spotřeba? ani náhodou nejezdím po městě za 6.3 jak pí?ou v TP, spí? tak kolem 7.5 :)
hmm... popo jezdí za 5,0 - 5,3 se skoro syrovým autem, ty za 7,5 se zajetým... no asi bude vadný řídící uzel volant - pedály :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:hmm... popo jezdí za 5,0 - 5,3 se skoro syrovým autem, ty za 7,5 se zajetým... no asi bude vadný řídící uzel volant - pedály :lol: :lol: :lol:
Já jezdím zhruba v poměru 2/3 dálnice, 1/3 město, jezdím spí?e s lehkou nohou (?lápnu tomu na krk opravdu jenom občas na dálnici a někdy při rozjezdech, a? vím, ?e mám turbo) a na PP se mi ukazuje průměrná spotřeba 5 - 5,3 l/100 km, tak?e to jde. Otázkou je, jak přesně PP ukazuje! Já mám PP zapnutý prakticky pořád na okam?itou spotřebu a na dálnici se dá jet za 4,2 i za 11, ov?em to má? taky buď při lechtání plynu na rovince a rychlosti 90 na ?estku nebo plyn na podlaze při 200.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Jarou? píše:
Pepa B. píše: jinak, co spotřeba? ani náhodou nejezdím po městě za 6.3 jak pí?ou v TP, spí? tak kolem 7.5 :)
hmm... popo jezdí za 5,0 - 5,3 se skoro syrovým autem, ty za 7,5 se zajetým... no asi bude vadný řídící uzel volant - pedály :lol: :lol: :lol:
neviem čo je na tom divné väč?inou robí auto trasu do práce a spä?, čo je cca 50km. Cesta je skladačkou - po okreskách, dialnici v meste, kde je limit 90kmh a aj samotné centrum mesta. cca raz za mesiac auto prebehnem na dlh?iu trasu 700km cez SR. Sna?ím sa jazdi? podža predpisou, sem tam ho prevetrám na dialnici, ale nič dlhodobé. Rad?ej tie pra?ule nalejem do nádr?e a viacej prejazdím ako plati? pokuty.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Odpovědět