Pokec 2010

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

V bazaru ne, ale kupující přes inzerát třeba jo.... :roll:
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

a nebo mů?e je?tě takových 50000 km najet a pak to prodat jako skoro nepou?ívaný přes bazar... :lol:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Tak co říkáte na systém stop a start nebo stop and go (vypínání motoru při zastavení vozu)??U? to dělají i u Hyundaie.Uvítali by jste něco takového u svého miláčka???Já si to vůbec nedovedu představit v praxi,při popojí?dění v kolonách :-- ale je budoucnost automobilového průmyslu....
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

milhaus píše:Tak co říkáte na systém stop a start nebo stop and go (vypínání motoru při zastavení vozu)??U? to dělají i u Hyundaie.Uvítali by jste něco takového u svého miláčka???Já si to vůbec nedovedu představit v praxi,při popojí?dění v kolonách :-- ale je budoucnost automobilového průmyslu....
K ničemu. Ale údajně to jde vypnout, tak?e no problem :wink: Na?těstí je tato funkce závislá na tolika faktorech (teplota motoru, nabití baterie, teplota uvnitř vozu..atd), ?e při hrkání ve městě s věčně studeným autem ten systém bude v provozu minimálně.

Je to dal?í technická "vymo?enost" v zelené honbě za ni??ímí papírovými emisemi CO2. Prostě ubohých pár dcl benzínu u?etřených na úkor nákladněj?í výrobě startéru, baterie a elektrické soustavy vozu vybaveného systémem stop and go.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Asi tak....ale u v?ech vozů to právě vypnout nejde /:) .O té teplotě nevím.Já měl v?dy za to, ?e při startování je spotřeba vět?í ne? kdy? motor bě?í třeba minutu.
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

stop a start samozřejmě funguje při provozní teplotě motoru.

Jinak to není věc nová, u? se s tím experimentovalo v 70. mo?ná i 80. letech, jen to asi nebylo na dne?ní technické úrovni.

U Evíčka u? je tot mo?né míti, jestli se nepletu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Jarou? píše:
milhaus píše:Tak co říkáte na systém stop a start nebo stop and go (vypínání motoru při zastavení vozu)??U? to dělají i u Hyundaie.Uvítali by jste něco takového u svého miláčka???Já si to vůbec nedovedu představit v praxi,při popojí?dění v kolonách :-- ale je budoucnost automobilového průmyslu....
K ničemu. Ale údajně to jde vypnout, tak?e no problem :wink: Na?těstí je tato funkce závislá na tolika faktorech (teplota motoru, nabití baterie, teplota uvnitř vozu..atd), ?e při hrkání ve městě s věčně studeným autem ten systém bude v provozu minimálně.

Je to dal?í technická "vymo?enost" v zelené honbě za ni??ímí papírovými emisemi CO2. Prostě ubohých pár dcl benzínu u?etřených na úkor nákladněj?í výrobě startéru, baterie a elektrické soustavy vozu vybaveného systémem stop and go.

S týmto s tebou úplne súhlasím. Ja osobne s tým systémom skúsenosti nemám, ale asi pri kúpe nového auta by som tento systém nechcel. Baterka do takého auta stojí ?evraj cca 300 - 400 eur.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

kubenko píše:Baterka do takého auta stojí ?evraj cca 300 - 400 eur.
By musela být zlatá
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Proč, v?dy? blbá gelovka stojí 6000 Kč.....
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Tam idú také batérie s omnoho dlh?ou ?ivotnos?ou, ako sú klasické, to mi vysvetžoval kamarát, čo sa v tom vyzná. Si zober, ?e si niekde hodinu v zápche na diažnici.....jednotka....brzda....spojka....a stále ?tartuje a vypína motor...
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

chlapi, je tu někdo, kdo se opravdu vyzná v řidičských oprávněních v řidičáku? Mám ten nový plastový a mám zde uvedeny skupiny A1, B (jako doplňující informaci mám v pravém sloupci č.12 u skupiny A1 uvedeno 150). Jde o to, ?e dřív bylo"Béčko" i na malou motorku do 50cm. Na stránkách http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html je A1 popsáno trochu jinak. Nechci zde prosím polemizovat, rád bych informaci od někoho, kdo si je jistý, moc díky :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:chlapi, je tu někdo, kdo se opravdu vyzná v řidičských oprávněních v řidičáku? Mám ten nový plastový a mám zde uvedeny skupiny A1, B (jako doplňující informaci mám v pravém sloupci č.12 u skupiny A1 uvedeno 150). Jde o to, ?e dřív bylo"Béčko" i na malou motorku do 50cm. Na stránkách http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html je A1 popsáno trochu jinak. Nechci zde prosím polemizovat, rád bych informaci od někoho, kdo si je jistý, moc díky :wink:
...ááá, nápověda publika :lol: vidím, ?e přítel na telefonu nestačí. :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Jarou? píše:
Pepa B. píše:chlapi, je tu někdo, kdo se opravdu vyzná v řidičských oprávněních v řidičáku? Mám ten nový plastový a mám zde uvedeny skupiny A1, B (jako doplňující informaci mám v pravém sloupci č.12 u skupiny A1 uvedeno 150). Jde o to, ?e dřív bylo"Béčko" i na malou motorku do 50cm. Na stránkách http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html je A1 popsáno trochu jinak. Nechci zde prosím polemizovat, rád bych informaci od někoho, kdo si je jistý, moc díky :wink:
...ááá, nápověda publika :lol: vidím, ?e přítel na telefonu nestačí. :lol:
přítel na telefonu řekl, abych si to je?tě raději prověřil :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:
Jarou? píše:
Pepa B. píše:chlapi, je tu někdo, kdo se opravdu vyzná v řidičských oprávněních v řidičáku? Mám ten nový plastový a mám zde uvedeny skupiny A1, B (jako doplňující informaci mám v pravém sloupci č.12 u skupiny A1 uvedeno 150). Jde o to, ?e dřív bylo"Béčko" i na malou motorku do 50cm. Na stránkách http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html je A1 popsáno trochu jinak. Nechci zde prosím polemizovat, rád bych informaci od někoho, kdo si je jistý, moc díky :wink:
...ááá, nápověda publika :lol: vidím, ?e přítel na telefonu nestačí. :lol:
přítel na telefonu řekl, abych si to je?tě raději prověřil :lol:
..jasná věc, alibismus jak vy?itý :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Pepa B. píše:chlapi, je tu někdo, kdo se opravdu vyzná v řidičských oprávněních v řidičáku? Mám ten nový plastový a mám zde uvedeny skupiny A1, B (jako doplňující informaci mám v pravém sloupci č.12 u skupiny A1 uvedeno 150). Jde o to, ?e dřív bylo"Béčko" i na malou motorku do 50cm. Na stránkách http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html je A1 popsáno trochu jinak. Nechci zde prosím polemizovat, rád bych informaci od někoho, kdo si je jistý, moc díky :wink:
Tak musí? přece vědět na co v?echno má? řídičák....Dřív bylo B" i na malý motocykl teď je jenom osobák
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Zamčeno