Tlumiče pérování

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

dony píše:... repete servis,já musel čekat a? problém vyře?í taliání,výměna tlumičů před tím mi pomohla jen na chvilku,pak to tálo?i začali ře?it ve velkém,proto?e nás bylo víc a u? s tím ?ádný problém nemám,byly to dost nepříjemné rázy od přední nápravy,hlavně na sportech :roll:
Tlumiče, problémy s posilovačem řízení, voda v zadních dveřích - těch dětských nemocí není úplně málo! ?koda, pak jsou koncernovci na koni, co ?e se to na tom jihu vyrábí za shity! No a moje dal?í auto bude zase shit Fiat, já dávám přednost autu, které má du?i, co? u mě splňují nejvíc italové, příp. francouzi.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to dony: A čo ti menili druhý krát? Mne výmena horného ulo?enia tlmičov pomohla na jednu zimu. Aby som to stihol zreklamova? e?te v záruke.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

No bol som dnes v servise u nás v Humennom a dohodol som sa na návsteve na budúci tý?den, ?e sa nato pozrú - tak som zvedavý čo povedia :shock:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
dony píše:... repete servis,já musel čekat a? problém vyře?í taliání,výměna tlumičů před tím mi pomohla jen na chvilku,pak to tálo?i začali ře?it ve velkém,proto?e nás bylo víc a u? s tím ?ádný problém nemám,byly to dost nepříjemné rázy od přední nápravy,hlavně na sportech :roll:
Tlumiče, problémy s posilovačem řízení, voda v zadních dveřích - těch dětských nemocí není úplně málo! ?koda, pak jsou koncernovci na koni, co ?e se to na tom jihu vyrábí za shity! No a moje dal?í auto bude zase shit Fiat, já dávám přednost autu, které má du?i, co? u mě splňují nejvíc italové, příp. francouzi.
Né tlumiče, ale jejich horní lo?isko. Voda v zadních dveřích - není vada, nateče, vyteče, ale neteče dovnitř (bě?né u vět?iny aut) a posilovač řízení? tomu říkat dětská nemoc??? a výčet těchto pár banalit nazývat "není úplně málo.." :D ...
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... vyměnili horní ulo?ení,ov?em za jiný typ,na který sem čekal a? přijde do republiky a jeliko? jsem hodně otravoval fiat čr,tak hradecký servis dostal nové ulo?ení jako první,od té doby klid (jen mi vytekl levý přední tlumič,tak mám nedávno oba přední nové) :wink:
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:
JardaK. píše:
dony píše:... repete servis,já musel čekat a? problém vyře?í taliání,výměna tlumičů před tím mi pomohla jen na chvilku,pak to tálo?i začali ře?it ve velkém,proto?e nás bylo víc a u? s tím ?ádný problém nemám,byly to dost nepříjemné rázy od přední nápravy,hlavně na sportech :roll:
Tlumiče, problémy s posilovačem řízení, voda v zadních dveřích - těch dětských nemocí není úplně málo! ?koda, pak jsou koncernovci na koni, co ?e se to na tom jihu vyrábí za shity! No a moje dal?í auto bude zase shit Fiat, já dávám přednost autu, které má du?i, co? u mě splňují nejvíc italové, příp. francouzi.
Né tlumiče, ale jejich horní lo?isko. Voda v zadních dveřích - není vada, nateče, vyteče, ale neteče dovnitř (bě?né u vět?iny aut) a posilovač řízení? tomu říkat dětská nemoc??? a výčet těchto pár banalit nazývat "není úplně málo.." :D ...
V příspěvku "problém s řízením" se u? tady popsalo 15 stránek. Fiat u? měl kvůli toho i svolávačku do servisů, tak?e je to asi ?havé a ne banální téma. Sna?ím se věřit, ?e faceliftem se tento problém odstranil!
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Tak čo stofo, čo povedali v servise?
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

julo píše:Tak čo stofo, čo povedali v servise?
no bol som tam včera sme sa previezli 2x a ?e sú to nejaké spony či čo - čo dr?ia tlmič a ?e je tam vôla a preto to tak robí.. objednali nové a aj som reklamoval žavé tlačidlo ovládania na volante - sa uvolnilo

este mi dajú vediet kedy mám príst - ked budú mat potvrdenú dodávku náhradných dielov
GP white 1,2 Racing 5d :)
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Dnes absolvovaná náv?teva v servise ohžadne popísaného problému vy??ie. Jasné ?e v?etko bolo na 100 percent keď zdvihli auto hore. Objednali nové vrchné ulo?enie tlmičov na výmenu. To u? budem ma? druhé a dúfam ?e posledné, lebo o chvížu bye bye garancia.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

A e?te niečo. U? asi musím presta? chodi? na toto super fórum, lebo zase som bol múdry a tak na mňa zazerali.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

julo píše:A e?te niečo. U? asi musím presta? chodi? na toto super fórum, lebo zase som bol múdry a tak na mňa zazerali.
Julo a si myslis ze namna nezazeraju ze skade to mam??? :wink:

este do nich začnem huča?, ?e nech mi deaktivuju to pípanie nezapnutých pásov - 2x mi povedali, ?e sa to na GPčku neda.. a ja im hovorim - ?e da...

:roll:
GP white 1,2 Racing 5d :)
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

Da sa to na 100% ja to mam vypnute. :D
__________________________
GP 1.2 Dynamic, 5d, Crossover
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

vlaTTko píše:Da sa to na 100% ja to mam vypnute. :D
dasa to vypnút len cez PC aby som vedel čo im mám povedat ako to majú spravjit..dik
GP white 1,2 Racing 5d :)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

julo píše:A e?te niečo. U? asi musím presta? chodi? na toto super fórum, lebo zase som bol múdry a tak na mňa zazerali.
ja si myslím,?e oni dobre vedia,čo to robilo,len sa ?a požahky chceli zbavi? s tým,?e má? auto v poriadku...ale žudí,čo sa tomu aspoň trocha rozumejú a tlačia na nich a trvajú si na svojom radi ma? asi nikdy nebudú...a vobec nie,keď sa jedná o záručnú opravu...
mne to tie? vpredu kus poklepkáva a váham,či sa im mám ís? doprosova? a či to má vobec význam,keď tebe to menili a začalo ti to robi? zase :roll: ale dony niečo spomínal,?e jemu tam dali to ulo?enie dáku novú sériu,tak neviem,či k nám u? tá séria dorazila... :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

mosto píše:
julo píše:A e?te niečo. U? asi musím presta? chodi? na toto super fórum, lebo zase som bol múdry a tak na mňa zazerali.
ja si myslím,?e oni dobre vedia,čo to robilo,len sa ?a požahky chceli zbavi? s tým,?e má? auto v poriadku...ale žudí,čo sa tomu aspoň trocha rozumejú a tlačia na nich a trvajú si na svojom radi ma? asi nikdy nebudú...a vobec nie,keď sa jedná o záručnú opravu...
mne to tie? vpredu kus poklepkáva a váham,či sa im mám ís? doprosova? a či to má vobec význam,keď tebe to menili a začalo ti to robi? zase :roll: ale dony niečo spomínal,?e jemu tam dali to ulo?enie dáku novú sériu,tak neviem,či k nám u? tá séria dorazila... :lol:

Ved uvidíme ako sa to bude správat po výmene :)
GP white 1,2 Racing 5d :)
Odpovědět