Zdenove GP

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

:D :D :D si sa zžakol hej? :D nie nie také niečo by som tam ani nedal :D a no musím pozis?ova?.. ak by to mohlo by? rozhodne to porie?im..
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

no niečo som teda kukal:
TRETIA HLAVA

EVIDENČNÉ ČÍSLA
Evidenčné číslo

§ 123


(4) Dr?itež vozidla je povinný vydanú tabužku s evidenčným číslom bezodkladne pripevni? na vozidlo. Tabužka s evidenčným číslom nesmie by? pripevnená spôsobom, ktorý naru?uje jej celistvos? a znemo?ňuje jej čitatežnos? alebo identifikáciu. Ak boli vozidlu vydané dve tabužky s evidenčným číslom, dr?itež vozidla je povinný bezodkladne pripevni? na vozidlo obe tabužky.

Komentár k § 123 - Ustanovujú sa povinnosti dr?itež vozidla po vydaní tabužky s evidenčným číslom. Tento je povinný bezodkladne ju pripevni? na vozidlo, ak boli vozidlu vydané dve tabužky, uvedený úkon musí urobi? s oboma tabužkami, pričom musí dba? na zásadu, ?e tabužky nesmie pripevni? spôsobom, ktorý by naru?oval ich celistvos? a znemo?nil by ich čitatežnos? alebo identifikáciu.

Tak?e z toho asi vyplýva ?e prevŕtanie ?pz-tky by znamenalo naru?enie celistvosti, či?e proti zákonné.. teda aspoň tak som to ja pochopil..... čo vy nato?
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja myslim ze ji privrtat muzes. Myslim ze toto nema vliv. Akorad jak jiz bylo receno nesmi ty sroubky znemoznovat citelnost takze nesmi zasahovat do pismen a cisel.
Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

skúsim sa e?te opýta? známeho čo robí u policajtov.. ?e čo on nato..to bude asi najlep?ie..
Happy
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte led 25, 2011 18:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Happy »

Ahoj,

co si pamatuju, tak kdy? to přivrtá?, tak na ?roubky se prodávají takové bílé čepičky (http://www.evv.cz/img/zbozi/5500000047.jpg), aby tam nijak nevynikali. A pak je to OK
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Happy píše:Ahoj,

co si pamatuju, tak kdy? to přivrtá?, tak na ?roubky se prodávají takové bílé čepičky (http://www.evv.cz/img/zbozi/5500000047.jpg), aby tam nijak nevynikali. A pak je to OK
Bych tam ve Tvém případě pod RZ dal černou podlo?ku, která by byla při?roubovaná k nárazníku a značka by nebyla naru?ena a podle hesla "vlk se na?ere, kozy zůstanou celé", bych naplnil ustanovení (asi blbého) zákona a účel (vět?í tlama) by byl naplněn. Je snad v případě suverénní značky Fiat napodobování stylu Audiny to nejlep?í? Přiznávám se, ?e mi osobně se líbí GP tak, jak ho navrhnul Giugiaro s připu?těním systému decentního vylep?ování à la Jarou?, ale proti gustu... Jo, je?tě se mi líbí vypu?tění znaku FIAT z horního grilu, jak to provedl Teddy, ale asi bych pak uva?oval o náhradním umístění znaku, ale kde, to nevím.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Keď sa človek nudí a vymý?ža kraviny vznikne s toho niečo takéto... :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek

ale mal by som spravi? e?te nejakú fotku z diažky... :)
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

JardaK. píše: Bych tam ve Tvém případě pod RZ dal černou podlo?ku, která by byla při?roubovaná k nárazníku a značka by nebyla naru?ena a podle hesla "vlk se na?ere, kozy zůstanou celé", bych naplnil ustanovení (asi blbého) zákona a účel (vět?í tlama) by byl naplněn. Je snad v případě suverénní značky Fiat napodobování stylu Audiny to nejlep?í? Přiznávám se, ?e mi osobně se líbí GP tak, jak ho navrhnul Giugiaro s připu?těním systému decentního vylep?ování à la Jarou?, ale proti gustu... Jo, je?tě se mi líbí vypu?tění znaku FIAT z horního grilu, jak to provedl Teddy, ale asi bych pak uva?oval o náhradním umístění znaku, ale kde, to nevím.
plne ?a chápem... 100 žudí, 100 chutí... mne sa úprava prednej masky práve ?e páči a preto som tak aj urobil.. a navŕtava? ?pz-tku nepôjdem...ked?e mám strieborné auto, tak asi porie?im chromovaný dr?iak na ?pz...a tie? u? som rozmý?žal o hornom grille bez znaku.. ale asi ho meni? nebudem ten znak v predu sa mi páči... časom uvidím..
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

tak mám nové info od kámo?a policajta... prevŕtaná by nemala by?.. zato by mohli policajti pičova?.. ale on sám mi poradil ?e on má ?pz uchytenú na silikóne a dr?í ako fras... tak?e asi porie?im aj ja :)
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

tak a máme tu novú zmenu na aute ....celkovo ma to vy?lo zo v?etkým 40E ... + foto

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Ten pruh je origo nebo dělaný?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Du?an píše:Ten pruh je origo nebo dělaný?
je to robené.. reklamnou agentúrou..ako vzor som pou?il :

Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Tak a pri?iel rok 2012 a trebalo u? konečne na leto zmenu.. nové kola pre môjho Granďáka.. disky značky HRS 15"

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Zdeno412 píše: Obrázek
Nemohu si zvyknout na ty okenní sloupky bez černého polepu ... a bez toho polepu je to pro mě pohled přímo hrozný
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak mu na to nekoukej :D
GP 1,4 16V SPORT
Odpovědět