Kryt pod motor

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

dusan a o tom to je. takto mozes mat skodu (trebars) 10.000, inak mas skodu len na urovni toho krytu :) od toho ten kryt je, aby chranil motor
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Du?an píše:Já zatím kryt pod motorem nemám a nevím, jestli si ho pořídím.
Včera jsem na polní cestě sejmul kámen a myslím, ?e by bylo i po krytu. Stalo se mi to, ?e jsem vpředu chytil ten kámen výfukovým potrubím - pod motorem tou přírubou a přírubu jsem ohnul, tak?e mi okolo těsnění trochu fučí výfukové plyny. Mít kryt, byl by asi K.O.
stalo se mi kdysi něco podobného, taky jsem to tam chytil a trochu jsem rozdrápal takový to koleno na výfukovém potrubí co vypadá jako drátěná sí?ka. Ale jezdí to dál, a? bude nějaká oprava tak to nechám vyměnit, je to naru?ené jen povrchově ...
GP 3d 1,2 Dynamic
tomko
Návštěvník
Příspěvky: 54
Registrován: sob kvě 05, 2007 23:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomko »

Du?an
Včera jsem na polní cestě sejmul kámen a myslím, ?e by bylo i po krytu. Stalo se mi to, ?e jsem vpředu chytil ten kámen výfukovým potrubím - pod motorem tou přírubou a přírubu jsem ohnul, tak?e mi okolo těsnění trochu fučí výfukové plyny. Mít kryt, byl by asi K.O.
Mne sa stalo nieco velmi podobne:
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

nal píše:dusan a o tom to je. takto mozes mat skodu (trebars) 10.000, inak mas skodu len na urovni toho krytu :) od toho ten kryt je, aby chranil motor
Nevím, ?estli by mně ten plastový kryt pomohl, jo kdyby byl ocelový ... V tomto případě bych měl asi vět?í ?kodu na krytu ne? na výfukovém potrubí. Ten plastová spí? bude proti létajícímu bordelu ze silnice.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Zdravím přátelé. Tak?e u? jsem taky majitelem krytu od motor, ale ne jen části jako asi v?ichni tady, ale kompletu který se dá namontovat. Jde o hlavní kryt (1051Kč), jeden boční kryt (378Kč), druhý je ji? od výroby a pak specialita a to jsou dva malé trojúhelníková plasty pod světla (2x153Kč), montá? 403Kč. SUMA 2138Kč ve Fiat Nordex 4eský Tě?ín. Teď je?tě zatmelit pár nedostatků v předních podbězích a slaná ?lichta nemá v zimě ?ádnou ?anci.
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kelter píše:Zdravím přátelé. Tak?e u? jsem taky majitelem krytu od motor, ale ne jen části jako asi v?ichni tady, ale kompletu který se dá namontovat. Jde o hlavní kryt (1051Kč), jeden boční kryt (378Kč), druhý je ji? od výroby a pak specialita a to jsou dva malé trojúhelníková plasty pod světla (2x153Kč), montá? 403Kč. SUMA 2138Kč ve Fiat Nordex 4eský Tě?ín. Teď je?tě zatmelit pár nedostatků v předních podbězích a slaná ?lichta nemá v zimě ?ádnou ?anci.
Mů?e? vysvětlit (nafotit) ty plasty pod světla, nevím co si mám pod tím představit. Dík.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Zdarec. Jedná se o kousky, které zakryjí díru pod světlem mezi podběhem a nárazníkem. Je to takový trojúhelníček.
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
sword2
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 16, 2007 18:55

kryt motora

Příspěvek od sword2 »

chcel by som sa spýta?: je ten plast ktorý slú?i ako kryt motora aj certifikovaný? inak objavil som na nete ?tít motora z ocele 2mm vid http://www.neumax.cz/obchod/fiat-grande ... h070998/1/ ale tie? netu?ím či je certifikovaný pre pou?itie....no prijde mi to ako tro?íčka lep?ie rie?enie ako plast ...ak ma niekto skúsenos? s ocelovým krytom rád uvítam jeho postrehy s praxe...dík
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Ahoj, nevím co myslí? tím, ?e je kryt certifikovaný, ale ten plastový je jako originál příslu?enství FIAT. O tom ocelovém se to asi říct asi nedá. Navíc z poloviny kryt dr?í v plastech, jeho hmotnost asi taky vzhledem k uchcení hraje svou roli, kdy? se urve o překá?ku plast, o nic nejde, ale pokud se utrhne 2 plech, tak to asi udělá za jízdy pěknou paseku. A přes 4 litry za kus ?eleza je celkem sci-fi :)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
sword2
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 16, 2007 18:55

plastový kryt

Příspěvek od sword2 »

no myslel som tou certifikáciou , ?e výrobca testoval či ten plast je bezpečné pou?íva? ako kryt pod motor napríklad s ohladom na teplotu od motora/výfuk .potrubia, či sa motor pri zakrytovaní neprehrieva a podobne...skrátka ?e jeho pou?itím si nespôsob? ?kodu...len nechápem prečo priamo výrobca nepredáva auto priamo s krytom?
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Ty asi neví? co je to k?eft co :lol: Nejlep?í je pro výrobce čehokoli prodat svůj výrobek zákazníkovi hned několikrát po dobu jeho ?ivotnosti :wink: Bohu?el..
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: plastový kryt

Příspěvek od Dušan »

sword2 píše:no myslel som tou certifikáciou , ?e výrobca testoval či ten plast je bezpečné pou?íva? ako kryt pod motor napríklad s ohladom na teplotu od motora/výfuk .potrubia, či sa motor pri zakrytovaní neprehrieva a podobne...skrátka ?e jeho pou?itím si nespôsob? ?kodu...len nechápem prečo priamo výrobca nepredáva auto priamo s krytom?
Kdy? je plastový kryt dodáván jako origo příslu?enství, tak není o čem polemizovat. Za kovový bych 4500 Kč nedal.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Holli
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř črc 04, 2007 17:51
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od Holli »

klucí kryt pod motor u? mám asi 2 týdny.... stál me 1000,- a pohoda.... namontovaný byl za 10 minut... :)
Fiat Grande Punto 1.2 Active Azuro modrá
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

O plechovém krytu motoru začnu uva?ovat v případě, ?e začnou dělat GP ve čtyřkolce, ale na silnici je to k ničemu. Stejně ty kryty mámě v?ichni aby se nezamrdal motor bordelem. :wink:
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Kelter píše:O plechovém krytu motoru začnu uva?ovat v případě, ?e začnou dělat GP ve čtyřkolce, ale na silnici je to k ničemu. Stejně ty kryty mámě v?ichni aby se nezamrdal motor bordelem. :wink:
presne tak.. na jazdenie po normalnych cestach je to zbytocne a tam kde by plechovy kryt plnil svoju ulohu sa gp-cko uz asi nedostane..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Odpovědět