Blue and me

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

jo nechat to v kastlíku.. tam je to ideal ničemu a nikomu to nepřeká?í.. a kdybych to chtěl mít jo po ruce tak to prnu do toho výklenku vlevo od volantu.......jak je tam ta prohluben... "já osobně ho nevyu?ívám a nevím co bych tam dal..
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dee Dee
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2009 11:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dee Dee »

Zdravím a pozdravuji. Z ničeho nic mi přestalo při příchozím hovoru zvonit handsfree. Sice se vypne rádio a na displeji se uká?e volající, ale dřív to začalo zvonit a teď nic. Netu?íte někdo kde by mohla být chyba? V nastavení jsem nic nena?el :-(
GP 1.2 Racing bílá
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Dee Dee píše:Zdravím a pozdravuji. Z ničeho nic mi přestalo při příchozím hovoru zvonit handsfree. Sice se vypne rádio a na displeji se uká?e volající, ale dřív to začalo zvonit a teď nic. Netu?íte někdo kde by mohla být chyba? V nastavení jsem nic nena?el :-(
no kdy? by jsi měl vypnuté vyvánění na mobilu tak ani BM nebude vyzvánět... :idea:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dee Dee
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2009 11:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dee Dee »

Právě ?e na mobilu to zvoní, ale puň?a nějak stávkuje :-) Asi se mu v té zimě zamrzl nějaký obvod :-D
GP 1.2 Racing bílá
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Dee Dee píše:Právě ?e na mobilu to zvoní, ale puň?a nějak stávkuje :-) Asi se mu v té zimě zamrzl nějaký obvod :-D
tak bych zajel do servisu... BM není zrovna levná zále?itost na to aby si to jen tak přestalo fungovat... :roll:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Steta-Stefanos
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 01, 2014 14:11

Re: Blue and me

Příspěvek od Steta-Stefanos »

Zdravím,

mám GP od května 2013 a zatím maximální spokojenost. Akorát mi začalo blbnout Blue&Me někdy od podzimních měsíců.

Nejdřív to začalo tím, že občas prostě v průběhu jízdy přestalo zničeho nic fungovat - nereagují Blue&Me tlačítka na volantu, když mám puštěnou hudbu z flashky, tak to vypne a přepne na rádio.

Někdy Blue&Me vypadne hned chvilku po nastartování. Zvláštní je, že po druhém nastartování např. u benzinky, když už je auto "zahřáté", tak zase drží už třeba celý zbytek cesty.

Taky pokud bliká celkový stav kilometrů, tak B&Me taky nefunguje.

GP je moje první auto, takže nemám moc zkušeností, budu rád za radu... Doufám, že nebude nutné měnit celé zařízení nebo podobně.

Díky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue and me

Příspěvek od 1nekros1 »

s tym sa zmier su tam otrasne plosaky a ked mas trochu vlhkosti v aute tak to blbne a to uz nevravim o studenych spojoch. mne to blblo uz na tolko ze som vymenil radio. nemal som na to nervy. a mal som uz dve punta s blume a blblo mi to na obidvoch hned od zaciatku.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue and me

Příspěvek od Zdenda »

Já mam dvě GP doma a neblbne to ani v jednom. Naďa má navíc Navi + a funguje bez problémů :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Steta-Stefanos
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 01, 2014 14:11

Re: Blue and me

Příspěvek od Steta-Stefanos »

Hmm, takže na jaře se opět můžu těšit na plně funkční B&Me? :D
Odpovědět