Seřízení světel

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Seřízení světel

Příspěvek od Davids »

zdravim nedavno mi odesel levy predni xenon, koupil jsem nahradni vybojku nainstaloval, ale blika na mne kazde treti auto, coz mi bylo divne protoze normalne blikalo kazde 10 te auto :D poslavil jsem figuranta pred jedno svetlo a pak pred druhe a zjistil, ze sviti hodne nahoru...tak bych potreboval poradit, jak nastavit svetlomet nize, diky moc.
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Re: seřízení světel

Příspěvek od mosto »

serus,najskor si kuk či si dobre osadil vybojku,lebo zmenit sklon svetla by sa ti nemal ak si s nimi nic nerobil...ak je dobre osdena,tak zo zadnej strany svetla mas dva plastove sroby bielej farby...ta blizsie ku blatniku je na nastavovanie vysky a druha blizsie ku chladicu na nastavovanie svetla do strany.... :idea:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

J.B. píše:to je divný-kde se ten Du?an toulá? :ehm snad ho nepostihla nějaká zvířecí nemoc??
/:) Seřízení světel - O.K. :wink: Také myslím, ?e to bude pouze ?patně osazenou výbojkou.
P.S Já byl v té Ostravě - Se?el jsem se tam pouze z Milhausem a předal mu nálepky na skla.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Sklon

Příspěvek od p.jurencak »

Zdravím,
nějak se mi zdálo ?e svítím do země, tak jsem si dneska chtěl na regloskopu seřídit světla, a kdy? jsem hledal jaký by měl být jejich sklon, nikde nic :D Pod kapotou, na boku otevřených dveří, na světlech nikde to nebylo.. Nastavil jsem si to na 12 stupňů, proto?e jsou světlomety celkem vysoko..snad jsem to aspoň trochu trefil :D Nevíte ale někdo, kdy se to dá najít?
Fiat Punto 0.9T TwinAir
Odpovědět