Originál radio v autě pouze s přípravou

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Vojtěch Kořalka

Originál radio v autě pouze s přípravou

Příspěvek od Vojtěch Kořalka »

Dobrý den, mám takový problém, na ebay jsem si zakoupil originální rádio s kodem, po pripojeni jsem se jej pokusil zadat ovsem radio hlasi ?e se připojuje (asi k řídící jednotce) a neumo?nuje mi synchronizaci a ani zadání toho kodu ... byl jsem u fiatu a ti mi řekli ?e je asi zablokované, nemáte s tím někdo zku?enost? předem díky... V.Kořalka
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Originál radio v autě pouze s připavou

Příspěvek od Jarouš »

Vojtěch Kořalka píše:Dobrý den, mám takový problém, na ebay jsem si zakoupil originální rádio s kodem, po pripojeni jsem se jej pokusil zadat ovsem radio hlasi ?e se připojuje (asi k řídící jednotce) a neumo?nuje mi synchronizaci a ani zadání toho kodu ... byl jsem u fiatu a ti mi řekli ?e je asi zablokované, nemáte s tím někdo zku?enost? předem díky... V.Kořalka
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=754
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Vojtěch Kořalka

Re: Originál radio v autě pouze s připavou

Příspěvek od Vojtěch Kořalka »

Jarou? píše:
Vojtěch Kořalka píše:Dobrý den, mám takový problém, na ebay jsem si zakoupil originální rádio s kodem, po pripojeni jsem se jej pokusil zadat ovsem radio hlasi ?e se připojuje (asi k řídící jednotce) a neumo?nuje mi synchronizaci a ani zadání toho kodu ... byl jsem u fiatu a ti mi řekli ?e je asi zablokované, nemáte s tím někdo zku?enost? předem díky... V.Kořalka
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=754
Díky... tohle je přesně můj problém, chtěl bych se je?tě zeptat, dají se ty kabely spojit doma se servisním manuálem nebo je to slo?itěj?í?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Originál radio v autě pouze s připavou

Příspěvek od Jarouš »

Vojtěch Kořalka píše:
Jarou? píše:
Vojtěch Kořalka píše:Dobrý den, mám takový problém, na ebay jsem si zakoupil originální rádio s kodem, po pripojeni jsem se jej pokusil zadat ovsem radio hlasi ?e se připojuje (asi k řídící jednotce) a neumo?nuje mi synchronizaci a ani zadání toho kodu ... byl jsem u fiatu a ti mi řekli ?e je asi zablokované, nemáte s tím někdo zku?enost? předem díky... V.Kořalka
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=754
Díky... tohle je přesně můj problém, chtěl bych se je?tě zeptat, dají se ty kabely spojit doma se servisním manuálem nebo je to slo?itěj?í?
...jestli jsi ?ikovný autoelektrikář, tak snad jo :) V přípravě na rádio (v konektoru) chybí dva signální dráty od CAN BUS sítě vozidla. Přes ní se origo rádio "kamarádí" s řídící jednotou auta, funguje přes ní ovládání z volantu, regulace hlasitosti v závislosti na rychlosti jízdy a dal?í.

Pokud u? to zvládne? zapojit, tak asi bude? muset stejně nechat napíchnout auto v servise na počítač a rádio s autem "seznámit".
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Zamčeno