Garanční prohlídky

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

zdravim,
-tí čo chcú rôzne diely a kusy z vraku - odpoved je zatial taká, ?e k tomu sa zatial neviem vyjadri?, lebo auto stále patrí leasingovke, zatial není ani poistka vyrie?ená, lebo policajti tú nehodu e?te stále nemajú vyrie?enú kvôli mojej chýbajúcej výpovedi, ktorá musela by? odlo?ená kvôli PN-ke.
- to ?e to pois?ovňa a leasingovka budu rie?i? minimálne 3-4 mesiace, tak stým aj počítam
- to či si ponechám vrak, e?te uvidím, podža financii, mo?no ho nechám leasingovke - e?te neviem. zále?í od financii, ktoré si budu v pripade môjho ponechania vraku odpočítava? zo zaslanej sumy.
- celá táto vec sa potiahne na hodne dlhu dobu, lebo vinníka čaká súd, kvôli mojej dlhej PN-ke.
- ak by som si náhodou nechal vrak na diely tak tú info sem určite hodím, :-)
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no strhnu ti -5000sk za zrusenie lizingu -(za usli zisk) -(podiel s usleho zisku)
mne to delalo cirka 50000sk co ma dost nasralo
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Popo dr? sa. Ako som si pozeral tie fotky, a? mi zle ostalo. Inak vežký úspech, ?e si vôbec po takej búračke dokázal sám po vlastných vystúpi? z auta. Dobre, ?e si tam nezostal zakliesnený a ?e ?a nemuseli hasiči vypros?ova?.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

kubenko píše:Popo dr? sa. Ako som si pozeral tie fotky, a? mi zle ostalo. Inak vežký úspech, ?e si vôbec po takej búračke dokázal sám po vlastných vystúpi? z auta. Dobre, ?e si tam nezostal zakliesnený a ?e ?a nemuseli hasiči vypros?ova?.
POPO pridavam sa aj ja.... dobre ze to takto dopadlo a ze si celý

- len pre info neviem či ste postrehli v médiach o nehode cca pred mesiacom u nás v Humennom - na 4prudovej ceste do HE sa zrazilo GPčko s nakladnym autom - odtrhlo mu sice koleso ale sofer a pasazieri na zadných sedadlách to na mieste neprezili - prezil len spolujazdec je v nemocnici... - dôvod 22 ročný chalan a jeho kolegovia colníci isli z nočnej domov a nedosli - mikrospanok...

len tolko takze este raz POPO drz sa :wink:
GP white 1,2 Racing 5d :)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

stofo píše: POPO pridavam sa aj ja.... dobre ze to takto dopadlo a ze si celý

- len pre info neviem či ste postrehli v médiach o nehode cca pred mesiacom u nás v Humennom - na 4prudovej ceste do HE sa zrazilo GPčko s nakladnym autom - odtrhlo mu sice koleso ale sofer a pasazieri na zadných sedadlách to na mieste neprezili - prezil len spolujazdec je v nemocnici... - dôvod 22 ročný chalan a jeho kolegovia colníci isli z nočnej domov a nedosli - mikrospanok...

len tolko takze este raz POPO drz sa :wink:
hej to som čítal...a pridávam fotodokumentáciu o tej nehode :cry:
Obrázek
Obrázek
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Odpovědět