Řízení a elektrický posilovač řízení

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Servis v KE Auto Valas asi spi. Este vzdy sa neozvali ohladom zvolavacky. A to zacali riesit uz tyzden pred vianocami. Asi im vycistim zaludok.
Tak len im pekne prečisti ?alúdok. Chce? číslo na riaditeža?
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

matus píše:Servis v KE Auto Valas asi spi. Este vzdy sa neozvali ohladom zvolavacky. A to zacali riesit uz tyzden pred vianocami. Asi im vycistim zaludok.
malokedy sa ti nekto ozve sak sme na slovensku co cakas:-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

1nekros1 píše:
matus píše:Servis v KE Auto Valas asi spi. Este vzdy sa neozvali ohladom zvolavacky. A to zacali riesit uz tyzden pred vianocami. Asi im vycistim zaludok.
malokedy sa ti nekto ozve sak sme na slovensku co cakas:-)
kolegovi to prislo este pred vianocami...inak odosielatel bol vraj FIAT BA a auta sme nekupovali v BA,tak to neposiela predajca ale hlavne zastupenie pre danu republiku asi...tak som aj ja cakal,ci mi to nepride a zatial nic...ale v tom zozname som si moje nenasiel :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

no ja som v ba, auto kupovane v ba, a nedoslo vobec nic, ale to je asi v pohode, oni totoizto neodpovedaju ani na dotazy cez mail..
inak to cislo kasne co dali ze 1990000 to zacina hadam kazdemu GP s motorom 1,2 nie ? neni to myslene len tie cisla co su tam rozsahy a ze je to v kassni 199...
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

milos79 píše:no ja som v ba, auto kupovane v ba, a nedoslo vobec nic, ale to je asi v pohode, oni totoizto neodpovedaju ani na dotazy cez mail..
inak to cislo kasne co dali ze 1990000 to zacina hadam kazdemu GP s motorom 1,2 nie ? neni to myslene len tie cisla co su tam rozsahy a ze je to v kassni 199...
ano,presne tak som to aj ja pochopil,lebo keby predvolali vsetky 199000...tak by kampan trvala veeeeeelmi dlho :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Zdravím pánové.Nevíte někdo jestli je ta svolávačka časově omezená?Dopis mě při?el ji? před Vánoci,ale chtěl bych do servisu zajet a? na jaře a udělat zrovna prohlídku po 30 tis. tak aby to potom s takovým spo?děním bezplatně opravili.
kolemjdoucí
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

peterson píše:Zdravím pánové.Nevíte někdo jestli je ta svolávačka časově omezená?Dopis mě při?el ji? před Vánoci,ale chtěl bych do servisu zajet a? na jaře a udělat zrovna prohlídku po 30 tis. tak aby to potom s takovým spo?děním bezplatně opravili.
není to časově omezené, to by byl u svolávaček nesmysl, byl jsem tam taky a? v lednu, neměl jsem dřív čas..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Pepa B. píše:
peterson píše:Zdravím pánové.Nevíte někdo jestli je ta svolávačka časově omezená?Dopis mě při?el ji? před Vánoci,ale chtěl bych do servisu zajet a? na jaře a udělat zrovna prohlídku po 30 tis. tak aby to potom s takovým spo?děním bezplatně opravili.
není to časově omezené, to by byl u svolávaček nesmysl, byl jsem tam taky a? v lednu, neměl jsem dřív čas..
ja tu svolavacku kaslu...auto ma 4 roky a jezdi :-)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

nevrzga vam servo,ked tocite volantom?mne to vrzga ale vsimol som si,ze len,ked su plusove teploty,teraz ked mrzne nic...nemam na mysli tie problemy s kovovym klepanim pri toceni ani nic podobne...zatial to len pocut...pytam sa,ci to nahodou nie je zaciatok tych vasich problemov,co ste tu mali... :cry:
inak auto je vyrobene 7/2008 tak ta vada by mala byt odstranena,nie?
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Já mám problémy s řízením co jsem to koupil.Několikrát to v záruce kontrolovali seřizovali i včetně geometrie,ale furt to není na100%.Auto ?patně dr?í přímí směr v 90km/h musím dr?et volant stále mírně zapřený do leva,kdy? ho pustím jde auto do pravé strany.Teď je po záruce a u? mě nebaví to pořád ře?it.Ta svolávačka je poslední ?ance o pokus to zlep?it.Jinak u? na to ka?lu.Klepání se ale neprojevilo je to r.v. 2007.Co jsem se tu dočetl tak to řízení 2x modifikovali a já mám řízení asi po té první úpravě. :?
kolemjdoucí
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

mosto píše:nevrzga vam servo,ked tocite volantom?mne to vrzga
Vítej do klubu (s největ?í pravděpodobností)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Du?an píše:
mosto píše:nevrzga vam servo,ked tocite volantom?mne to vrzga
Vítej do klubu (s největ?í pravděpodobností)
:shock: ty vies potesit cloveka :lol: a to mam najazdene ani nie 10tisic km...
ale nie,teraz vazne,uz to tu niekto pisal,ze mu to tiez vydava zvuky ale poradili ste mu,aby si dal sedacku dozadu,aby sa mu nesuchal volant o brucho :lol:
mne nestaci taka rada,mne ten zvuk nevydava suchanie volantu o brucho...zeby mi dali do auta este neupravene to stare servo,co tam davali v prvych verziach? :roll:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

mosto píše:
Du?an píše:
mosto píše:nevrzga vam servo,ked tocite volantom?mne to vrzga
Vítej do klubu (s největ?í pravděpodobností)
:shock: ty vies potesit cloveka :lol: a to mam najazdene ani nie 10tisic km...
ale nie,teraz vazne,uz to tu niekto pisal,ze mu to tiez vydava zvuky ale poradili ste mu,aby si dal sedacku dozadu,aby sa mu nesuchal volant o brucho :lol:
mne nestaci taka rada,mne ten zvuk nevydava suchanie volantu o brucho...zeby mi dali do auta este neupravene to stare servo,co tam davali v prvych verziach? :roll:
Tohle vrzání znám , nakonec to vyvrcholilo výměnou posilovače asi tak v 25tis. km, na?těstí zaruka :boze
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

mosto píše:
Du?an píše:
mosto píše:nevrzga vam servo,ked tocite volantom?mne to vrzga
Vítej do klubu (s největ?í pravděpodobností)
:shock: ty vies potesit cloveka :lol: a to mam najazdene ani nie 10tisic km...
ale nie,teraz vazne,uz to tu niekto pisal,ze mu to tiez vydava zvuky ale poradili ste mu,aby si dal sedacku dozadu,aby sa mu nesuchal volant o brucho :lol:
mne nestaci taka rada,mne ten zvuk nevydava suchanie volantu o brucho...zeby mi dali do auta este neupravene to stare servo,co tam davali v prvych verziach? :roll:
Vrzga mi to vacsinou pri nizkych rychlostiach (do 30-40 km/h) a este aj svina posilnovac sa sem tam vypne teraz v zime. Je to vtedy ked idem pomaly, tocim volantom dolava, kratko to zavibruje a potom sa vypne posilnovac. Vypnem motor, nastartujem a je vsetko OK. Bol som u kolegu pozriet co to moze byt. Identifikovali sme, ze vibracie idu od tyce (neviem presny nazov), ktora ide od hrebena riadenia k lavemu kolesu. Asi tam bude nieco uvolnene. Neviem. Opytam sa v servise ked pojdem na tu zvolavacku.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

no,inak raz som skusil jemne tocit volantom na mieste z vypnutym motorom a vrzgalo to rovnako,tak asi nejaka konstrukcna vada tam asi bude...to servo chudiatko asi za to nemoze :cry: aj ja mam auto nastasti v zaruke,tak uvidim,ako sa bude spravat ked bude teplejsie,lebo teraz ked mrzne to nevrzga vobec...ci tam nestaci len niekde nieco premastit...uvidim,lebo nic ine to zatial nerobi,netrha netaha ma na jednu stranu...proste to len vrzga a je jedno ci tocim dolava alebo doprava :roll:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Odpovědět