Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Chápu "tyto FL změny" z hlediska trhu a marketingové komunikace. Čistě po stránce designu je FL minus. Geniální a kreativní původní logo s panáčkem, který měl červenou hlavu ve sportu ... ve srovnání s tím je nové logo účelovou typografií bez originality charakterem splývajícím s davem. Tato paralela vlastně platí i pro pojetí designu původního GP s FL. Zachraňuje to jen boční silueta.

Dokonalost je kdy? u? není co ubrat (původní GP) a ne kdy? u? není co přidat (FL).

Mimochodem u? mám najeto přes 100000 km.
GP 3d 1,2 Dynamic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

ironlionzion píše:Chápu "tyto FL změny" z hlediska trhu a marketingové komunikace. Čistě po stránce designu je FL minus. Geniální a kreativní původní logo s panáčkem, který měl červenou hlavu ve sportu ... ve srovnání s tím je nové logo účelovou typografií bez originality charakterem splývajícím s davem. Tato paralela vlastně platí i pro pojetí designu původního GP s FL. Zachraňuje to jen boční silueta.

Dokonalost je kdy? u? není co ubrat (původní GP) a ne kdy? u? není co přidat (FL).

Mimochodem u? mám najeto přes 100000 km.
Irone, gratuluji k tomu krásnému kilometrovému jubileu :) Nechce? třeba napsat do pokecu, jak ti to po tom nájezdu jezdí a funguje? Myslím, ?e Tvé zku?enosti z 0 - 100000 najetých km, by udělaly radost vět?ině z nás, které třeba toto číslo teprve čeká :idea: :D

Jo a sorry za off
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Ahoj Jardo, má? recht, najdu si čas a podělím se o zku?enosti.
GP 3d 1,2 Dynamic
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

rád tě opět vidím Irone..
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

Mně se dle fotek Punto Evo líbí, jak z interiéru, tak z exteriéru. A multi air u obou motorů 1,4 a hlavně spotřeba komb. 5,6 T-JETu je velmi slu?ná.
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

přidávm se k hodnocení a? značně dlouho po odhalení oficiální podoby... nechcětl jsem, dříve... nemělo by to smysl...

"ČERNÁ JE TRADIČNÍ..." zatím musím říci ?e v černé se mi líbí... líbí tak ?e bych si EVO koupil... červená je na tomto modelu opravdu sexi (kombinace červená/černá je také tradiční)... ohledně ostatních kombinací .../černá nejsem si jist... spí?e jsem chladný k těmto variantám... i dkyby bylo mo?no mít to "divné" černé vpředu v barvě karoserii... prostě "ČERNÁ JE TRADIČNÍ" a PUNTO tedy tečka...

nicméně... musím podotknout, ?e u? to na mě nepůsobí jako fatamorgána... u? bych kolem "autosalůnu" asi nezpomaloval abych se mohl koukat, kochat tou nale?těnou nádherou, kterým bylo GRANDE PUNTO... jak jsem se zde někde ji? vyznával ke své touze...

EVO není o?klivé... není jen normální... není nádherné... je NOVÉ... je hezké... je MODERNÍ... a jako k takové bychom k NÍ měli i přistupovat...

a nás majitele GP mů?e te?it, ?e základní linie a tvary, ty pro nás tradiční EVOluce přijala jako dobré ře?ení i pro budoucnost... by? evoluce jde cestou která by se mohla v budoucnu stát i slepu ulicí, myslím ?e toto je evoluční větev, která bude pokračovat... a stane se tradiční... na?e oči pro?li také dlouhou evolucí, nejprve jsme díki nim rozeznali den od noci, světlo od stínu, tvary, barvy, umo?nili nám vidět ve 3D, odhadnout vzdálenost, v?e pomalu zlehka... a proto teď mů?e obdivovat krásné tvary a barvy... neodsuzujte EVOluci...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... a? půjdu kolem "evo", nechá mě to chladným,jako pohled na golfa, neurazí mě to, prostě mě to nebude vůbec zajímat :roll:

... mě osobně "okouzlil" granďák u? jen z obrázku :wink:
Obrázek
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Evo

Příspěvek od Mellow »

Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Podle těch specifikací motoru u? nebude mít silněj?í 1,3Mjtd 6kvalt jedině verze s dualogikem, to si myslím ?e je ?koda.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jirka píše:Podle těch specifikací motoru u? nebude mít silněj?í 1,3Mjtd 6kvalt jedině verze s dualogikem, to si myslím ?e je ?koda.
Co to je dualogic?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Jirka píše:Podle těch specifikací motoru u? nebude mít silněj?í 1,3Mjtd 6kvalt jedině verze s dualogikem, to si myslím ?e je ?koda.
Co to je dualogic?
robotizovaná převodovka
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:
JardaK. píše:
Jirka píše:Podle těch specifikací motoru u? nebude mít silněj?í 1,3Mjtd 6kvalt jedině verze s dualogikem, to si myslím ?e je ?koda.
Co to je dualogic?
robotizovaná převodovka
Automat?
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

JardaK. píše:
Jarou? píše:
JardaK. píše:Co to je dualogic?
robotizovaná převodovka
Automat?
Jo
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:
JardaK. píše:
Jarou? píše: robotizovaná převodovka
Automat?
Jo
Tak to by měl u mě Fiat smůlu, já u? chci dneska 6-kvalt s 66 kW (nebo 70), ?ádný automat a zpět nepůjdu. Ov?em uvidíme, co nabídnou v půlce října!
Odpovědět