Spotřeba benzínu nebo nafty

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

Jarou? píše:
dony píše:... zdar Jarou?i beru to zpět,dneska mi PP ukázal na desetinu přesně spotřebu dle dotankování :wink:
... stále jezdím za 6.5l a to se omezuju pouze při rozjezdech,jinak jezdím jak jsem zvyklej :twisted:
děkuji ti náčelníku, ?e jsi se mě zastal :D Vypadá to tak, ?e z jiné planety bude misha :lol:

to misha: peace :wink: ohledně handrkování, ?e jednomu to jezdí za 5,6 a druhému za 5,79 na to jsou "odborníci" z řad majitelů dehtových koncernů :D
fajn :wink: Hele, ja kdyz jezdim eko, tak to skoro sedi, rek bych tak +0,2l/100 real vs PP, ale jakmile auto prohanim nebo je zima, tak se lisim i o 0,7l/100. Ja to vzdy mohu srovnat jen se superbem v TDIcku, s benzinem bohuzel ne. V zadnem pripade jsem to nechtel pausalizovat, byt jsem to tak asi podal.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Pepa B. píše:Brno - Praha,Ruzyně - Brno. Nonstop 150km/h, zaplá klima celou cestu. Spotřeba v Brně ukazovala 8.9 litrů, no roze?ranost sama :lol: :lol:
..ta samá trasa, ale nonstop 130km/h, zaplá klima celou cestu. Spotřeba v Brně 7,6 litrů :-D (z toho plyne, ?e se to nevyplatí:) )
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

Tak překrásný týden strávený na Slovensku kolem ?iliny - výlet čachtice, orava apod.Celkem ujeto ve čtyřech dospělých lidech 1100km, z toho asi 300km s totálně naplněným autem bagá?í-prostě si GP zkusilo co to je vést zátě? :-). Konečná spotřeba pro mě krásných 5,8 l/100km.Stoupání na Makov s nalo?eným autem na 3trojku ale svi?ně i do těch vraceček. Mám z toho auta čím dál lep?í dojem!
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

caute som tu novy. puntika vlastnim cca 10 dni. uz som mnou stihol absolvovat dovolenku do chorvatska a spat pri odchode mal na tachaci nabehaných 320km a po návrate spat 2085km a celková primerna spotreba cinila krasnych 4,5l na nezabehnutý motor myslim ze super. inak na ceste do splitu cez stredozem som sa dostal na priemernu 4,0l ale v kampe som mal pustený motor asi 3 hodiny kvoli dobitiu baterie lebo mi bezala autochladnicka a spotreba sa dvihla na 5,1 ale po ceste domov po dialnici sa ustalila na 4,5 konecných... cize z autickom som velmi spokojny... inak je to 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

tak to tady welcome

a ta spotřeba, výbava, počet dveří, a tak :clap :clap
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

diky pokusim sa zapajat do fora ale zatial moc skusenosti nemam a na konci som napisal 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor a este 12v zasuvka v kufri
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

PsychX píše:diky pokusim sa zapajat do fora ale zatial moc skusenosti nemam a na konci som napisal 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor a este 12v zasuvka v kufri
krasna spotreba ;-) vzdycky mi malem slza ukapne jak vidim, ze nekdo umi jezdit pod 5 litru a ja jsem rad, kdyz se vlezu pod 8l/100 :-)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

PsychX píše:caute som tu novy. puntika vlastnim cca 10 dni. uz som mnou stihol absolvovat dovolenku do chorvatska a spat pri odchode mal na tachaci nabehaných 320km a po návrate spat 2085km a celková primerna spotreba cinila krasnych 4,5l na nezabehnutý motor myslim ze super. inak na ceste do splitu cez stredozem som sa dostal na priemernu 4,0l ale v kampe som mal pustený motor asi 3 hodiny kvoli dobitiu baterie lebo mi bezala autochladnicka a spotreba sa dvihla na 5,1 ale po ceste domov po dialnici sa ustalila na 4,5 konecných... cize z autickom som velmi spokojny... inak je to 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor
autobaterka ti chladnicku kludne vydrzi tahat celu noc a rano dopohody nastartujes. uz to mam odskusane x krat
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

PsychX píše:diky pokusim sa zapajat do fora ale zatial moc skusenosti nemam a na konci som napisal 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor a este 12v zasuvka v kufri
V?ak já se taky na výbavu neptám, já ti za ten výběr tleskal ;-)

kdybych se ptal je tam, :?:

ale já tam dal :clap
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

1nekros1 píše:
PsychX píše:caute som tu novy. puntika vlastnim cca 10 dni. uz som mnou stihol absolvovat dovolenku do chorvatska a spat pri odchode mal na tachaci nabehaných 320km a po návrate spat 2085km a celková primerna spotreba cinila krasnych 4,5l na nezabehnutý motor myslim ze super. inak na ceste do splitu cez stredozem som sa dostal na priemernu 4,0l ale v kampe som mal pustený motor asi 3 hodiny kvoli dobitiu baterie lebo mi bezala autochladnicka a spotreba sa dvihla na 5,1 ale po ceste domov po dialnici sa ustalila na 4,5 konecných... cize z autickom som velmi spokojny... inak je to 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor
autobaterka ti chladnicku kludne vydrzi tahat celu noc a rano dopohody nastartujes. uz to mam odskusane x krat
a so zapnutym klucom alebo bez ???
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

kubenko píše:
1nekros1 píše:
PsychX píše:caute som tu novy. puntika vlastnim cca 10 dni. uz som mnou stihol absolvovat dovolenku do chorvatska a spat pri odchode mal na tachaci nabehaných 320km a po návrate spat 2085km a celková primerna spotreba cinila krasnych 4,5l na nezabehnutý motor myslim ze super. inak na ceste do splitu cez stredozem som sa dostal na priemernu 4,0l ale v kampe som mal pustený motor asi 3 hodiny kvoli dobitiu baterie lebo mi bezala autochladnicka a spotreba sa dvihla na 5,1 ale po ceste domov po dialnici sa ustalila na 4,5 konecných... cize z autickom som velmi spokojny... inak je to 1,3 mjt 3d biely racing výbava + tempomat a dazdový senzor
autobaterka ti chladnicku kludne vydrzi tahat celu noc a rano dopohody nastartujes. uz to mam odskusane x krat
a so zapnutym klucom alebo bez ???
jasne ze bez kluca
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

myslel som si
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

Most - Brno - Habovka (Západní tatry, Roháče) : 625km / 6,4l.

Celková spotřeba (tam-zpět) 1670km / 6,0l.

Jelo se ve 3 lidech a plnou bagá?í. Občas zapnutá klima. Dálnice 130-170 km/h. Tak?e spokojenost :-)
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

a je to zase zpet

Příspěvek od misha »

Eko blbce sem dokazal delat 3 tydny, po 3 tydnech krecovite nohy jsem opet ve svem standardu 7l/100 :twisted: :roll: :!:
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Na eko jizdu ka?lu. Kdy? chci jedu slu?ně, kdy? ne jedu jak hovado....Auto sem si nekoupil abych jezdil jak duchodce
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Odpovědět